Windows 10: mavi ekran

Discus and support mavi ekran in Windows 10 Gaming to solve the problem; Arkadaşlar ekran kartı taktığımda Windows resimde olduğu gibi oluyor, Onboard ekranda ise sorunsuz çalışıyor. Sorun ne olabilir?... Discussion in 'Windows 10 Gaming' started by Taner K., Jun 11, 2024.

1. Taner K. Win User

mavi ekran

Arkadaşlar ekran kartı taktığımda Windows resimde olduğu gibi oluyor, Onboard ekranda ise sorunsuz çalışıyor. Sorun ne olabilir?

:)

Taner K., Jun 11, 2024

2. Mavi Ekran Hatası

Durmadan aldığım mavi ekran hatası ne yapmam gerektiğini artık anlamıyorum birçok şey denedim yardımcı olursanız sevinirim

Minidumps.zip

ONUR ÜNSAL, Jun 11, 2024
  3. Enhar Aga Win User
    driver yüklerken mavi ekran sorunu

Mavi Ekran İşlemcisi amd A10-4655M olan hp pavilion notebook 15'imi format atmak istemiştim kendi imkanımla format atmayı denedim ama olmadı o yüzden bir bilgisayarcıya götürdüm elime bilgisayarım geldiğinde amd radeon hd 7620g driverımı yüklemek istedim fakat yükleyemeden mavi ekran hatası veriyordu durduma kodu:KERNEL MODE HEAP CORRUPTİON lütfen yardım edin

Enhar Aga, Jun 11, 2024
  4. mavi ekran

Laptopta mavi ekran hatası

Laptop açılıyor ama mavi ekran veriyor arada sırada.

Minidump Yeni klasör.rar

Erdem Oğuz ÇERKO, Jun 11, 2024
Thema:

mavi ekran

Loading...
  1. mavi ekran - Similar Threads - mavi ekran

2. mavi ekran

in Windows 10 Software and Apps
    mavi ekran: Arkadaşlar ekran kartı taktığımda Windows resimde olduğu gibi oluyor, Onboard ekranda ise sorunsuz çalışıyor. Sorun ne olabilir? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/mavi-ekran/51f721dd-d6d5-4ba6-8ea9-e00e0bf5dcb9
  3. Mavi Ekran Hatası

in Windows 10 Gaming
    Mavi Ekran Hatası: Merhaba bilgisayarımı sorunsuz kullanıyordum ancak son zamanda "Attempted Write to Readonly Memory" adlı mavi ekran hatası almaya başladım bilgisayarım minidump dosyamı ek olarak sizinle paylaşıyorum yardımcı olur musunuz?minidump 2307.zip...
  4. Mavi Ekran Hatası

Mavi Ekran Hatası: Merhaba bilgisayarımı sorunsuz kullanıyordum ancak son zamanda "Attempted Write to Readonly Memory" adlı mavi ekran hatası almaya başladım bilgisayarım minidump dosyamı ek olarak sizinle paylaşıyorum yardımcı olur musunuz?minidump 2307.zip...
  5. Mavi Ekran Hatası

in User Accounts and Family Safety
  6. Oyun ve Uygulamalarda Çökme ve Mavi Ekran Hataları

in Windows 10 Gaming
    Oyun ve Uygulamalarda Çökme ve Mavi Ekran Hataları: RAM: Corsair Venegance 16x2 DDR5 5600MHz CL36SSD veya HDD modeli: ROG Strix SQ7 Gen4 SSD 1TBEkran kartı: ASUS TUF GAMING GEFORCE RTX 3080 Tİ 12 GB 384 BİTAnakart: MSI MPG Z790 CARBON WIFI MS-7D89İşlemci: i9 13900KMerhaba, Son zamanlarda bilgisayarımda oyun oynarken discord...
  7. Oyun ve Uygulamalarda Çökme ve Mavi Ekran Hataları

Oyun ve Uygulamalarda Çökme ve Mavi Ekran Hataları: RAM: Corsair Venegance 16x2 DDR5 5600MHz CL36SSD veya HDD modeli: ROG Strix SQ7 Gen4 SSD 1TBEkran kartı: ASUS TUF GAMING GEFORCE RTX 3080 Tİ 12 GB 384 BİTAnakart: MSI MPG Z790 CARBON WIFI MS-7D89İşlemci: i9 13900KMerhaba, Son zamanlarda bilgisayarımda oyun oynarken discord...
  8. Bugün öğlene karşı mavi ekran aldım nedeni nedir?

in Windows 10 Gaming
    Bugün öğlene karşı mavi ekran aldım nedeni nedir?: Bugün öğlene karşı mavi ekran aldım nedeni nedir?Bilgisayara emilatör kurdum sonra oyun yüklerken dıd diye garip sesler gelmeye başladı sonra mavi ekran yedim.WinDbgyi açtım ve baktım anlamadığım şeyler var bana yardım eder misin?Yazanlar:************* Preparing the...
  9. Bugün öğlene karşı mavi ekran aldım nedeni nedir?

Bugün öğlene karşı mavi ekran aldım nedeni nedir?: Bugün öğlene karşı mavi ekran aldım nedeni nedir?Bilgisayara emilatör kurdum sonra oyun yüklerken dıd diye garip sesler gelmeye başladı sonra mavi ekran yedim.WinDbgyi açtım ve baktım anlamadığım şeyler var bana yardım eder misin?Yazanlar:************* Preparing the...
  10. Mavi Ekran Hatası

in Windows 10 Gaming
    Mavi Ekran Hatası: Durmadan aldığım mavi ekran hatası ne yapmam gerektiğini artık anlamıyorum birçok şey denedim yardımcı olursanız sevinirimMinidumps.zip https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/mavi-ekran-hatas%C4%B1/cdbea322-cfcc-4a8a-ad78-65fece732108