Windows 10: Adana araç kiralama ile ilgili sitemi virüs olarak algılıyor

Discus and support Adana araç kiralama ile ilgili sitemi virüs olarak algılıyor in AntiVirus, Firewalls and System Security to solve the problem; Adana araç kiralama ile ilgili sitemi windows defender virüs olarak algılıyor. Yardımcı olabilir misiniz?... Discussion in 'AntiVirus, Firewalls and System Security' started by Adana Araç Kiralama, Jan 20, 2020.

1. Adana araç kiralama ile ilgili sitemi virüs olarak algılıyor

Adana araç kiralama ile ilgili sitemi windows defender virüs olarak algılıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

:)

Adana Araç Kiralama, Jan 20, 2020
  2. BarisT Win User

Nokia OVI Suite'de sorun belirtirken telefon ve bilgisayar ile ilgili detayları eksiksiz verelim

Sevgili Forum üyeleri,

Nokia OVI Suite ile ilgili sorunlarınızı belirtirken telefonunuz ve bilgisayarınız ile ilgili bilgileri eksiksiz olarak sağlamanız çok iyi olur. Görebildiğiniz gibi, çoğu zaman forum üyelerimiz sorunlarını çok kısa özet halinde, daha net bir şekilde belirtmektedir. Telefonunuzla
    ve bilgisayarınızla ilgili daha fazla bilgi sağlamak çok zamanınızı almaz. Böylece, daha hızlı yanıtlar alabilmeniz için sorununuz ile ilgili daha net bir görüntü oluşur.

Telefon:- Symbian ve Series 40 (Asha dahil) telefonlar için, telefonunuzda *#0000# çevirin ve arama tuşuna basın. Windows Phone ve MeeGo için, Ayarlardaki Ürün hakkında başlığına bakın.

PC Bilgileri için :-NOS 2.0 Yardım > Nokia OVI Suite Hakkında > Sistem Bilgileri

Sorununuz hakkında eksiksiz bilgiler içermeyen birkaç konu gördüm. Sorununuzu belirtirken sizin tarafınızdan mümkün olduğu kadar fazla bilgi almamız çok iyi olur

BarisT, Jan 20, 2020
  3. BarisT Win User
    Nseries cihazlar ile ilgili en çok sorulan sorular; buradan başlayın

1)Nseries cihazım düzgün çalışmıyor.

Nokia cihazınızda en son sürümün yüklü olduğunu her zaman kontrol edin. Nokia Yazılım Güncelleyici'yi (Nokia'nın ücretsiz PC yazılımı) kullanarak yazılımı kendiniz güncelleyebilirsiniz.

Site adresimizden daha fazla bilgi edinin ve
    Nokia Yazılım Güncelleyici
    'yi indirin

2)Nokia cihazınızın onarıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız

The latest Nokia phones and accessories | Nokia Phones US adresine gidin

Nokia cihazım için yeni yazılım olduğunu nasıl öğrenirim?

Her Nokia cihazı için yeni yazılım sürümleri ile ilgili bilgi almanın çeşitli yolları vardır:

a) Nokia Ovi Suite Kullanın

Cihazınızı Nokia Ovi Suite çalıştıran bir bilgisayara bağladığınızda, kullanılabilir güncellemeleri kontrol edebilir ve bunları Ovi Suite'in Yazılım Güncellemeleri menüsünden yükleyebilirsiniz.

b) Çevrimiçi kontrol edin

Kullanılabilir en son sürümü
    Nokia Yazılım Güncellemesi
    web sitesinde kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

c) Mobil olarak

Çoğu cihaz yazılım güncellemelerini 3G/GPRS veya WLAN veri bağlantısı kullanarak mobil olarak kontrol etmenize ve yüklemenize olanak tanır. Kullanılabilir güncellemeleri kontrol edip yükleyebileceğiniz Yazılım Güncelleme menüsüne gidin. Alternatif olarak,
    *#0000# komutunu yazıp, “Seçenekler > Güncellemeleri kontrol et” seçimini yapabilirsiniz.

Şu anda Nokia yeni yazılım sürümlerinin beklenen yayınlanma tarihlerini yayınlamamamaktadır.

Her yeni yazılım sürümünde ne güncellemesi yapıldı?

Temel güncellemeler

Nokia Yazılım Güncellemesi
    web sitesinde yayınlanır.

Nokia cihazımın bataryasının daha uzun ömürlü olmasını nasıl sağlarım?

İşte size en temel ipuçları. Bu ipuçları bütün Nokia cihaz modeli için geçerli değildir:

• Bluetooth'u ve WLAN'ı sadece gerektiğinde etkinleştirin.

• GPRS bağlantısını "Gerektiğinde" olarak ayarlayın.

• Uygulamaları arkaplanda gereksiz yere çalışır halde bırakmayın; örn. pil gücünü tüketen GPS veya veri bağlantısı kullanan uygulamalar.

• Haritalar'ı kullanıyorsanız, Haritalar uygulaması kullanıldığında haritanın indirilmesinden kaçınmak için harita verilerini cihazınıza önceden yükleyin.

• Arka ışık zaman aşımı değerini cihaz kullanılmadığında arka ışığı kapatacak şekilde ayarlayın.

• Bildirim ışıklarını kapatın.
    "Hafıza dolu. C: Telefon hafızasından bazı verileri silin veya kaldırın"

Bu durumda cihazın hafızasında az yer kalmıştır ve C: sürücünüzde yer açmayı denemeniz gerekir. C: telefon hafızasının içeriğini görüntülemek için Dosya Yöneticisi uygulamasını kullanın.

C: sürücüsünde daha fazla boş alan elde etmek için aşağıdakileri kontrol edin:

• Önbellek tarafından kullanılan hafızayı boşaltmak için web tarayıcısı önbelleğini temizleyin.

• C: sürücüsündeki dosyalarınızı hafıza kartına veya depo hafızasına (cihazınızda dahili depo hafızası varsa) taşıyın.

• Çekilen fotoğrafların hafıza kartında veya depo hafızasında (C: sürücüsünde değil) depolandığını kontrol edin.

• C: sürücüsünde yüklü ancak kullanılmayan uygulamaları kaldırın veya uygulama destekliyorsa depo hafızasına yükleyin.

• Ajanda kayıtları, rehber ve notlar telefon hafızasında kalmaya devam eder. Gereksiz nesneleri kaldırın.
    Nokia N97 cihaz kullanıyorsanız, Menü > Uygulamalar > Yazılım Güncelleme seçimini yapın ve kullanılabilir güncellemeler listesinde ise Hafıza yeniden düzenleyicisini yükleyin.

Menü > Uygulamalar > Yeniden Düzenleyici seçimini yaparak programı çalıştırın, bu işlem uygulamalardan bazılarını C: telefon hafızasından E: depo hafızasına taşır.

BarisT, Jan 20, 2020
  4. BarisT Win User

Adana araç kiralama ile ilgili sitemi virüs olarak algılıyor

Aksesuarlar ile ilgili en çok sorulan sorular; buradan başlayın

Nokia cihazımla uyumlu olan aksesuarlar veya Araç Kitleri hangileri?

Home - TR | Nokia adresinde, telefonunuzla ilgili sayfayı ziyaret edin ve telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmak için önerilen en iyi aksesuarları bulmak için
    Aksesuarlar sekmesini tıklatın.

Bluetooth kulaklıklı mikrofonumu Nokia cihazımla eşleştiremiyorum

.

Çoğu Nokia Bluetooth kulaklıklı mikrofonlarının varsayılan eşleştirme kodu 0000'dır. Bluetooth kulaklıklı mikrofonlarda sorun giderme ile ilgili daha fazla bilgi için http://www.nokia.com/tr-tr/destek/
    adresini ziyaret edin ve ürün şeridini Telefonlar'dan Aksesuarlar'a değiştirin ve destek bilgileri için aksesuarınızı seçin.

BarisT, Jan 20, 2020
Thema:

Adana araç kiralama ile ilgili sitemi virüs olarak algılıyor

Loading...
  1. Adana araç kiralama ile ilgili sitemi virüs olarak algılıyor - Similar Threads - Adana araç kiralama

2. Roblox Ayarları Mobil Cihaz Olarak Algılıyor

in Windows 10 Gaming
    Roblox Ayarları Mobil Cihaz Olarak Algılıyor: windows storeden indirdiğim roblox ta rastgele bir oyuna girdiğimde ayarlar mobil oluyor cihazım acer laptop windows 11 lütfen yardım edin https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/roblox-ayarlar%C4%B1-mobil-cihaz-olarak/24360884-2ec2-4e7c-9fab-7bbf79ee7bb8
  3. Roblox Ayarları Mobil Cihaz Olarak Algılıyor

in Windows 10 Software and Apps
    Roblox Ayarları Mobil Cihaz Olarak Algılıyor: windows storeden indirdiğim roblox ta rastgele bir oyuna girdiğimde ayarlar mobil oluyor cihazım acer laptop windows 11 lütfen yardım edin https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/roblox-ayarlar%C4%B1-mobil-cihaz-olarak/24360884-2ec2-4e7c-9fab-7bbf79ee7bb8
  4. Windows 10 Bilgisayarıma bulaşan Kritik Virüs

in Windows 10 Gaming
    Windows 10 Bilgisayarıma bulaşan Kritik Virüs: Merhaba, internetten bir dosya indirmek isterken güvenilmeyen bir siteye girdim ve oradan indirdim. Zaman geceydi ve güvenilmez olmadığını umursamamıştım. Dosya onlarca MB olması gerekirken 6 MBydi. Ben yine umursamadım ve dosyayı açtım. Yönetici yetkisi istedi, verdim. Neden...
  5. Windows 10 Bilgisayarıma bulaşan Kritik Virüs

Windows 10 Bilgisayarıma bulaşan Kritik Virüs: Merhaba, internetten bir dosya indirmek isterken güvenilmeyen bir siteye girdim ve oradan indirdim. Zaman geceydi ve güvenilmez olmadığını umursamamıştım. Dosya onlarca MB olması gerekirken 6 MBydi. Ben yine umursamadım ve dosyayı açtım. Yönetici yetkisi istedi, verdim. Neden...
  6. Windows 11 virüs ve tehtit koruması açılmıyor

in Windows 10 Gaming
    Windows 11 virüs ve tehtit koruması açılmıyor: Neden böyle oluyor yardımcı olur musunuz? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/windows-11-vir%C3%BCs-ve-tehtit-korumas%C4%B1/933499bc-ab12-471e-8a38-3fa8005072a2
  7. Windows 11 virüs ve tehtit koruması açılmıyor

Windows 11 virüs ve tehtit koruması açılmıyor: Neden böyle oluyor yardımcı olur musunuz? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/windows-11-vir%C3%BCs-ve-tehtit-korumas%C4%B1/933499bc-ab12-471e-8a38-3fa8005072a2
  8. cannot open Excel f ile

in Windows 10 Gaming
    cannot open Excel f ile: I was in a file in Excel when I accidentally clicked on something on my keyboard which caused the file to disappear. When I tried to reopen the file, it would not open, even though it was saved on the C: drive. Nothing happens when I reopen that file or it opens a different...
  9. cannot open Excel f ile

cannot open Excel f ile: I was in a file in Excel when I accidentally clicked on something on my keyboard which caused the file to disappear. When I tried to reopen the file, it would not open, even though it was saved on the C: drive. Nothing happens when I reopen that file or it opens a different...
  10. External HDD Lost all iles as if partitioned

in Windows 10 Network and Sharing
    External HDD Lost all iles as if partitioned: So I have a 500GB external Toshiba 3.0 USB HDD. It has around 200GB of data on it. It was working fine up until about two weeks ago. I noticed a week ago or so when I tried to access some data there, or move some files to it, that it was not being seen. I just today have...