Windows 10: AJUTOR

Discus and support AJUTOR in AntiVirus, Firewalls and System Security to solve the problem; AM, EROR LUCKER LA ORNIREA RESIDET EVIL 5 https://answers.microsoft.com/en-us/protect/forum/all/ajutor/a88c10fa-1af1-427e-8e64-5a527616f6f9 Discussion in 'AntiVirus, Firewalls and System Security' started by nutu pavel, Oct 7, 2018.

  1. AJUTOR


    AM, EROR LUCKER LA ORNIREA RESIDET EVIL 5

    :)
     
    nutu pavel, Oct 7, 2018
    #1

  2. Activare lumina de noapte.

    Scuzați.Nu cunosc limba engleză.În limba română, nu se poate primi ajutor ?.
     
    iosifstefan, Oct 7, 2018
    #2
  3. Rose Cal Win User
    NU POT DESCHIDE 16 FOLDERE INTRUN FOLDER DIRECTOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOAR 15 MERDG DESCHISE CU SELECT ALL SI ENTER. HELP

    Hi,

    We encourage you to post your query in English language or, to any other available language we have on the list that you understand for better assistance. We translated your original post, using Bing translator.

    Keep us posted if you need additional help.

    salut,

    Vă încurajăm să posta interogarea în limba engleză sau, în orice altă limbă disponibilă avem pe lista pe care aţi înţeles pentru asistenţă mai
    bine. Am tradus post-ul original, folosind Bing translator.

    Păstraţi-ne postate în cazul în care aveţi nevoie de ajutor suplimentar.
     
    Rose Cal, Oct 7, 2018
    #3
  4. AJUTOR

    nokia lumia 635 pproblem add specification

    Buna. Am facut problema cu familia nea cu telefonu nokia lumia 635 dup

    a ce am rezolvato .am incerlcat sa downloadez un joc cand dau sa instalez imi apare sa adau niste specificati dupa ce bag numele parola etc imi cere anu ziua si luna si nu merge sa le apas adica sa le selectez ... Ce sa fac ajutor ?
     
    FlorinDragusin, Oct 7, 2018
    #4
Thema:

AJUTOR

Loading...
  1. AJUTOR - Similar Threads - AJUTOR

  2. Ajutor transfer Transfer help

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Ajutor transfer Transfer help: Buna ziua Rog,pe cine are intelegere,sa-mi ofere indicatii: acest laptop,de pe care postez,<a imbatranit tare> si dores sa cumpar altul.Acesta l-am cumparat cu sistmul de operare W_8,preinstalat,ulterior transformat,de furnizor in W-10.Nu posed cheia formata din 25...
  3. Ajutor transfer

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Ajutor transfer: Rog,cine doreste sa-mi explice modalitatea de a transfera Windows-ul 10 de pe actualul laptop,care da semne de <oboseala>,pe un alt laptop pe care il voi cumpara,fara sistem de operare,actualul este preinstalat si nu am codul format din 25 caractere,probabil,asa se...