Windows 10: aktualizacja na win 10 20H2 odinstalowalem przez IObit Uinstaller i nadal mi do samo...

Discus and support aktualizacja na win 10 20H2 odinstalowalem przez IObit Uinstaller i nadal mi do samo... in Windows 10 Installation and Upgrade to solve the problem; [ATTACH] G wie ktos co jest nie tak?... Discussion in 'Windows 10 Installation and Upgrade' started by Mateusz Charubin, Jan 14, 2021.

  1. aktualizacja na win 10 20H2 odinstalowalem przez IObit Uinstaller i nadal mi do samo...


    aktualizacja na win 10 20H2 odinstalowalem przez IObit Uinstaller i nadal mi do samo... 9dd0bd35-1539-472b-8883-54ddc0997585?upload=true.png G wie ktos co jest nie tak?

    :)
     
    Mateusz Charubin, Jan 14, 2021
    #1
  2. Gino Des Win User

    Windows 10 & NAS Box

    Hi Peter,

    A few possible reasons can cause this issue. To help us identify the cause of this problem, we would like to know the following information:

    • How is your NAS box connected to your computer? (Ethernet, Wi-Fi, or USB)
    • Are you using a program provided by the manufacturer of your NAS box to access it?
    • Do you receive any error messages when accessing your NAS box? If yes, what is the exact error message?
    • What troubleshooting steps have you tried so far?

    In the meantime, we suggest that you perform the solution provided by omiklik (Most Helpful Reply)
    in the following thread: Unable to see NAS drive on Network - Win 10 PC.

    Keep us updated on the status of the issue, and we will be glad to assist you further.
     
    Gino Des, Jan 14, 2021
    #2
  3. Na windowse 10 mi neukazuje cd rom v počítači .

    Please select your language from the drop down list at the bottom of the page to post your question in the language of your choice. The forum you posted in is for English only. If you do not find the desired language, support options for additional
    international locations can be found by following the link below:

    Molimo odaberite svoj jezik iz padajućeg popisa na dnu stranice da objavite svoje pitanje na jeziku po svom izboru. Forum koji ste postavili u je samo na engleskom jeziku. Ako ne pronađete željeni jezik, opcije podrške za dodatne međunarodne mjestima
    mogu se naći slijedeći link ispod:

    http://support.microsoft.com/common/international.aspx
     
    ZigZag3143 (MS -MVP), Jan 14, 2021
    #3
  4. aktualizacja na win 10 20H2 odinstalowalem przez IObit Uinstaller i nadal mi do samo...

    Najczęstsze pytania na temat urządzeń Nseries – zacznij tutaj

    Moje urządzenie Nseries nie działa prawidłowo.

    Upewnij się, że w Twoim urządzeniu jest zainstalowana najnowsza wersja oprogramowania Nokia. Oprogramowanie można zaktualizować samodzielnie za pomocą bezpłatnej aplikacji komputerowej firmy Nokia – Narzędzie aktualizacji oprogramowania Nokia. Aby uzyskać więcej
    informacji na temat Narzędzia aktualizacji oprogramowania Nokia i pobrać je, przejdź do strony:

    http://www.nokia.com/pl-pl/pomoc/aktualizacja-oprogramowania-old/ .



    Jeśli uważasz, że Twoje urządzenie Nokia wymaga naprawy, przejdź do strony
    http://www.nokia.com/pl-pl/sklepy-nokia
    . Lokalizację punktów Nokia Care znajdziesz wybierając w opcjach wyszukiwania Autoryzowane Serwisy Nokia Care.



    Jak mogę się dowiedzieć, czy nowe oprogramowanie do mojego urządzenia Nokia jest dostępne?

    Informacje o dostępności nowej wersji oprogramowania dla każdego urządzenia Nokia można uzyskać na kilka sposobów:

    1) Za pomocą programu Nokia Suite

    Po połączeniu urządzenia z komputerem, na którym jest uruchomiony program Nokia Suite, możesz sprawdzić dostępne aktualizacje i zainstalować je za pomocą menu Aktualizacje oprogramowania w programie Nokia Suite.

    2) Sprawdzenie witryny

    Najnowszą dostępną wersję oprogramowania można łatwo sprawdzić w witrynie
    Narzędzia aktualizacji oprogramowania Nokia
    .



    3) Aktualizacja przez sieć komórkow

    Wiele urządzeń umożliwia sprawdzanie dostępności i instalowanie aktualizacji oprogramowania bezpośrednio przez sieć komórkową przy użyciu połączenia 3G/GPRS lub WLAN. Przejdź do menu Aktualizacja oprogramowania, gdzie możesz sprawdzić dostępne aktualizacje
    i zainstalować je. Możesz również wpisać polecenie *#0000#, a następnie wybrać kolejno Opcje > Sprawdź aktualizacje.

    Obecnie firma Nokia nie publikuje dat spodziewanego udostępnienia nowych wersji oprogramowania.

    Co zawiera aktualizacja każdej nowej wersji oprogramowania?

    Główne aktualizacje są publikowane w witrynie
    Narzędzia aktualizacji oprogramowania Nokia


    Jak wydłużyć czas działania baterii mojego urządzenia Nokia?

    Poniżej znajduje się kilka najskuteczniejszych wskazówek. Pamiętaj, że te wskazówki nie mają zastosowania do wszystkich modeli urządzeń Nokia:

    • Włączaj funkcję Bluetooth i sieć WLAN tylko wtedy, gdy ich potrzebujesz.
    • Ustaw połączenie GPRS na wartość „Gdy trzeba”.
    • Nie zostawiaj niepotrzebnych aplikacji działających w tle, takich jak aplikacje korzystające z sieci GPS lub połączenia do transmisji danych, ponieważ zużywają one energię baterii.
    • Jeśli używasz aplikacji Mapy, wstępnie załaduj dane map do urządzenia, aby uniknąć ich pobierania podczas korzystania z aplikacji.
    • Ustaw czas zwłoki podświetlenia tak, aby było wyłączane, gdy urządzenie nie jest używane.
    • Wyłącz wskaźniki powiadamiania.


    Co zrobić po wyświetleniu się komunikatu o błędzie „Pamięć pełna. Usuń lub przenieś część danych z pamięci telefonu C:”?



    Oznacza to, że zaczyna brakować pamięci urządzenia i należy spróbować zwolnić trochę pamięci na dysku C:. Za pomocą aplikacji Mndż. plik. wyświetl zawartość pamięci telefonu C:. Aby zwolnić miejsce na dysku C:, wypróbuj następujące działania:

    • Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki internetowej, aby zwolnić pamięć podręczną.
    • Przenieś własne pliki przechowywane na dysku C: na kartę pamięci lub do pamięci masowej (jeśli Twoje urządzenie ma wewnętrzną pamięć masową).
    • Upewnij się, że zrobione zdjęcia są przechowywane na karcie pamięci lub w pamięci masowej, a nie na dysku C:.
    • Usuń aplikacje zainstalowane w pamięci telefonu C:, jeśli nie są one używane, lub zainstaluj je w pamięci masowej, jeśli jest obsługiwana przez dane aplikacje.
    • Pozycje kalendarza, kontakty i notatki są przechowywane w pamięci telefonu. Usuń te obiekty, które nie są potrzebne.
    Jeśli używasz telefonu Nokia N97, wybierz Menu > Aplikacje > Akt. oprogr. i zainstaluj aplikację Memory reorganiser, jeśli znajduje się na liście dostępnych aktualizacji. Uruchom program, wybierając kolejno Menu > Aplikacje > Reorganiser. Spowoduje to przeniesienie
    niektórych aplikacji z pamięci telefonu C: do pamięci masowej E:.
     
    halszka---01, Jan 14, 2021
    #4
Thema:

aktualizacja na win 10 20H2 odinstalowalem przez IObit Uinstaller i nadal mi do samo...

Loading...
  1. aktualizacja na win 10 20H2 odinstalowalem przez IObit Uinstaller i nadal mi do samo... - Similar Threads - aktualizacja 20H2 odinstalowalem

  2. Upgrade z win7 na win 10

    in Windows 10 Gaming
    Upgrade z win7 na win 10: Dobrý den, dnes jsem potřeboval upgrade z win 7 home premium na win 10. Jenže po spuštění média mi naskočila chyba a já nevím co s tím. Kód chyby: 0x80072F8F - 0x20000". Licenci mám již zakoupenou. Děkuji, Tomáš Sus...
  3. Upgrade z win7 na win 10

    in Windows 10 Software and Apps
    Upgrade z win7 na win 10: Dobrý den, dnes jsem potřeboval upgrade z win 7 home premium na win 10. Jenže po spuštění média mi naskočila chyba a já nevím co s tím. Kód chyby: 0x80072F8F - 0x20000". Licenci mám již zakoupenou. Děkuji, Tomáš Sus...
  4. aktualizacja

    in Windows 10 Gaming
    aktualizacja: instaluję aktualizację windows 10 i wiesza się na 31% https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/aktualizacja/4de95f46-963f-4677-965d-2f2318653745
  5. aktualizacja

    in Windows 10 Software and Apps
    aktualizacja: instaluję aktualizację windows 10 i wiesza się na 31% https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/aktualizacja/4de95f46-963f-4677-965d-2f2318653745
  6. aktualizacja

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    aktualizacja: instaluję aktualizację windows 10 i wiesza się na 31% https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/aktualizacja/4de95f46-963f-4677-965d-2f2318653745
  7. win 10 20h2

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    win 10 20h2: I updated to the May 2021 20h2 update. I normally have negative issues with the MAJOR updates, this time I'm happy!I'm using a 4K 32 inch monitor, the text sharpness seems to have improved, Have others noticed this PLUS?...
  8. Granie przez xbox family na pc

    in Microsoft Windows 10 Store
    Granie przez xbox family na pc: Grałem na xboxie w sea of thieves, na moim koncie, pomimo, że gra była kupiona na koncie brata. Grałem przez xbox family. Brat grał ze mną na pc i kupił na swoim koncie grę i na xbox i na pc. Xboxowi sie zepsuło i ściągłem grę z konta brata na mój pc przez microsoft store. I...
  9. fsx na win. 10

    in Windows 10 Gaming
    fsx na win. 10: Prosím o radu jak nainstalovat fsx simulator de luxe gold na windows 10 stále asi tak po instalaci 60 procent prvního instalačního disku to napíše chybu 1311.Na předchozím počítači s Win. 7 běželo vše v pořádku. Děkuji....
  10. iobit malware fighter and win 10

    in AntiVirus, Firewalls and System Security
    iobit malware fighter and win 10: hello malware fighter and win defender conflicts, no need to uninstall, if it can be added to the exclusions, still no risk, as its all security :) https://answers.microsoft.com/en-us/protect/forum/all/iobit-malware-fighter-and-win-10/5c613e28-3e19-4c31-b9f7-0144e0040288