Windows 10: bazı uygulama simgeleri ve klasörler ana ekrandan kayboldu

Discus and support bazı uygulama simgeleri ve klasörler ana ekrandan kayboldu in Windows 10 Installation and Upgrade to solve the problem; bu komutları uyguladım :Adım 5: Windows PowerShell'i yönetici olarak çalıştırın. PowerShell penceresinde bu komutu girin: “get-appxpackage... Discussion in 'Windows 10 Installation and Upgrade' started by burak kılınç1, May 28, 2023.

1. bazı uygulama simgeleri ve klasörler ana ekrandan kayboldu

bu komutları uyguladım :Adım 5: Windows PowerShell'i yönetici olarak çalıştırın. PowerShell penceresinde bu komutu girin: “get-appxpackage Microsoft.GamingServices remove-AppxPackage -allusers” sonra entera basın. Bu işlem birkaç dakika alacak, biraz bekleyin. ya da saniye Şimdi aynı pencerede şu komutu yazın: “start ms-windows-store://pdp/?productid=9MWPM2CQNLHN” ve enter tuşuna basın. mağazayı açarsa gaming hizmetlerini yükleyin Bundan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve tekrardan deneyin. ve bundan sonra bazı uygulama simgeleri ve klasörler ana ekrandan kayboldu.

:)

burak kılınç1, May 28, 2023

2. WİNDOWS 11 GÖREV ÇUBUĞUM KAYBOLDU

windows 11 build22581 release220318 güncellemesi sonrası açıldığında görev çubuğum kayboldu. Birkaç şey denedim fakat etkisi olmadı.

RIZA CEM KILIÇ, May 28, 2023
  3. CyrrusV Win User
    hd6950 to hd 6970

ok
    i ve tried everything:with atiflash from dos,winflash.step by step with bios powercolor hd 6970 from the database.
    nothing,doesn´t work.any suggestion????

CyrrusV, May 28, 2023
  4. bazı uygulama simgeleri ve klasörler ana ekrandan kayboldu

uyumsuz uygulama

tencent gaming buddy diye bir purogram var anca odada acınca oyun yukleme yeri geliyor özür dilerim yukleme başarısız oldu diyor ki uyumluluk sorunuunu acınca 2 tane uyumsuz uygulama algılandı diyor bitürlü düzeltemedim
    lütfen yardım edin: (((helpp

yuşaşafak, May 28, 2023
Thema:

bazı uygulama simgeleri ve klasörler ana ekrandan kayboldu

Loading...
  1. bazı uygulama simgeleri ve klasörler ana ekrandan kayboldu - Similar Threads - bazı uygulama simgeleri

2. bazı uygulama simgeleri ve klasörler ana ekrandan kayboldu

in Windows 10 Gaming
    bazı uygulama simgeleri ve klasörler ana ekrandan kayboldu: bu komutları uyguladım :Adım 5: Windows PowerShell'i yönetici olarak çalıştırın. PowerShell penceresinde bu komutu girin: “get-appxpackage Microsoft.GamingServices remove-AppxPackage -allusers” sonra entera basın. Bu işlem birkaç dakika alacak, biraz bekleyin. ya da saniye...
  3. bazı uygulama simgeleri ve klasörler ana ekrandan kayboldu

in Windows 10 Software and Apps
    bazı uygulama simgeleri ve klasörler ana ekrandan kayboldu: bu komutları uyguladım :Adım 5: Windows PowerShell'i yönetici olarak çalıştırın. PowerShell penceresinde bu komutu girin: “get-appxpackage Microsoft.GamingServices remove-AppxPackage -allusers” sonra entera basın. Bu işlem birkaç dakika alacak, biraz bekleyin. ya da saniye...
  4. uygulama abonelik iptali ve ücret geri ödemesi nasıl oluyor? - How about application...

uygulama abonelik iptali ve ücret geri ödemesi nasıl oluyor? - How about application...: merabalar mevcut bir appstore abonelik ücreti bilgim dahilinde olmadan ödüyormuşumben apple telefon kullanmıyorum ve yanlışlık varsa düzeltilmesini abonelik kaydının kaldırılmasını ve gerekli geri ödemelerin tarafıma yapılmasını rica ediyorum. bilginize efendim. -- - --Google...
  5. arkadaşlar ben windows10 kullanıyorum ve bazı uyglamalarda belirtilen aygıta erişilemedi...

in Windows 10 Gaming
    arkadaşlar ben windows10 kullanıyorum ve bazı uyglamalarda belirtilen aygıta erişilemedi...: lütfen yardım edin https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/arkada%C5%9Flar-ben-windows10-kullan%C4%B1yorum-ve/70dbfb2e-1ffa-4df8-944e-48badeb4a090
  6. arkadaşlar ben windows10 kullanıyorum ve bazı uyglamalarda belirtilen aygıta erişilemedi...

arkadaşlar ben windows10 kullanıyorum ve bazı uyglamalarda belirtilen aygıta erişilemedi...: lütfen yardım edin https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/arkada%C5%9Flar-ben-windows10-kullan%C4%B1yorum-ve/70dbfb2e-1ffa-4df8-944e-48badeb4a090
  7. arkadaşlar ben windows10 kullanıyorum ve bazı uyglamalarda belirtilen aygıta erişilemedi...

in Windows 10 Drivers and Hardware
  8. Microsoft store uygulamaları ana ekranda fotoğraflar, filmler ve tv vb. güncelleniyor gibi...

Microsoft store uygulamaları ana ekranda fotoğraflar, filmler ve tv vb. güncelleniyor gibi...: Microsoft store uygulamaları ana ekranda güncelleniyor gibi yapıp bilgisayar yeniden başlandığında İngilizce ya da doğru düzgün görüntülenmiyor. Microsoft store'un güncelleme geçmişine bakıyorum güncellenmiş olarak görünmüyor ve bu her bilgisayarı açtığımda oluyor. Bunun bir...
  9. Microsoft store uygulamaları ana ekranda fotoğraflar, filmler ve tv vb. güncelleniyor gibi...

in Microsoft Windows 10 Store
    Microsoft store uygulamaları ana ekranda fotoğraflar, filmler ve tv vb. güncelleniyor gibi...: Microsoft store uygulamaları ana ekranda güncelleniyor gibi yapıp bilgisayar yeniden başlandığında İngilizce ya da doğru düzgün görüntülenmiyor. Microsoft store'un güncelleme geçmişine bakıyorum güncellenmiş olarak görünmüyor ve bu her bilgisayarı açtığımda oluyor. Bunun bir...
  10. İsimsiz uygulama

in Windows 10 Network and Sharing
    İsimsiz uygulama: [ATTACH]Bilgisayarı her kapattığımda bu uygulama ortaya çıkıyor ve rahatsız ediyor nedir bu uygulama ?üstteki adı olmayan simgesi olan https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/%C4%B0simsiz-uygulama/62612de7-a826-4259-8230-83235078e821