Windows 10: Bilgisayar İlk Denemede Açılmıyor

Discus and support Bilgisayar İlk Denemede Açılmıyor in Windows 10 Performance & Maintenance to solve the problem; Merhaba, Ben yeni topladığım bilgisayarımla ilgili bir soru sormak istiyorum. Pc ilk başlarda normal Power tuşuna basınca açılıyordu ancak şuan ilk... Discussion in 'Windows 10 Performance & Maintenance' started by AhmetTümkaya, Feb 4, 2019.

1. Bilgisayar İlk Denemede Açılmıyor

Merhaba,

Ben yeni topladığım bilgisayarımla ilgili bir soru sormak istiyorum. Pc ilk başlarda normal Power tuşuna basınca açılıyordu ancak şuan ilk basışta logoları (Gigabyte, vb.) gördükten hemen sonra bilgisayar kendini kapatıyor ve ben tekrar tuşa basana kadar kapalı kalıyor. Bu sorum sizce neden kaynaklanıyordur? Alalı daha 1 ay oluyor ve bu sorunun büyümesini istemiyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

:)

AhmetTümkaya, Feb 4, 2019

2. bilgisayar ekranı

Ekranda görüntü hiç yok..Bilgisayar açılıyor fakat karıştırarak (misafir) bölümünden girdim..Kendi masaüstümü açamıyorum..yardımcı olursanız sevinirim

salihaaydoğan, Feb 4, 2019
  3. bilgisayar stop kodu

Film izlemek için media player yada potplayer gibi video oynatıcılarını çalıştırdığımda ekranda hata veriyor stop kodu bilgisayar yüzde olarak yüzde/yüz olana kadar açılmıyor bilgisayar yeniden başlatılıyor sebebi nedir film seyredemiyorum
    yardımcı olursanız sevinirim

ErdenKahveci, Feb 4, 2019
  4. Bilgisayar İlk Denemede Açılmıyor

How to Install Sewoo LK-b30 on Windows 7 pro 64 bit

Hello

Could you please help me in finding the driver for Label printer Sewoo lk-b30 and the explain to me the procedure to install it step by step.

thnx in advance.

Have a Nice day

SirajAldean, Feb 4, 2019
Thema:

Bilgisayar İlk Denemede Açılmıyor

Loading...
  1. Bilgisayar İlk Denemede Açılmıyor - Similar Threads - Bilgisayar İlk Denemede

2. forza 4 açılmıyor

in Windows 10 Gaming
    forza 4 açılmıyor: forza 4 ü dün indirdim dün hatalar veriyordu bugün hiç açılmıyor açmaya çalışırken RAM i neredeyse tamamını kullanıyor açılması için neler yapmam lazım? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/forza-4-a%C3%A7%C4%B1lm%C4%B1yor/91ad20e1-967d-4f55-983d-42bf4658d19b
  3. forza 4 açılmıyor

in Windows 10 Software and Apps
    forza 4 açılmıyor: forza 4 ü dün indirdim dün hatalar veriyordu bugün hiç açılmıyor açmaya çalışırken RAM i neredeyse tamamını kullanıyor açılması için neler yapmam lazım? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/forza-4-a%C3%A7%C4%B1lm%C4%B1yor/91ad20e1-967d-4f55-983d-42bf4658d19b
  4. ayarlar uygulaması açılmıyor

in Windows 10 Gaming
    ayarlar uygulaması açılmıyor: merhaba, bu olay ilk kez bugün başıma geldi hiçbir şekilde ayarlar uygulamasını açamıyorum her açtığımda çok hızlı bir şekilde uygulama ekranımda görünüp kayboluyor bilgisayarı yeniden hesabım yönetici modunda ve bilgisayarımı yeniden başlatmayıda denemiş bulunmaktayım....
  5. ayarlar uygulaması açılmıyor

ayarlar uygulaması açılmıyor: merhaba, bu olay ilk kez bugün başıma geldi hiçbir şekilde ayarlar uygulamasını açamıyorum her açtığımda çok hızlı bir şekilde uygulama ekranımda görünüp kayboluyor bilgisayarı yeniden hesabım yönetici modunda ve bilgisayarımı yeniden başlatmayıda denemiş bulunmaktayım....
  6. ayarlar uygulaması açılmıyor

in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
  7. Windows uygulamaları açılmıyor

Windows uygulamaları açılmıyor: Bilgisayarımdaki windows uygulamalarının önemli kısmı açılmıyor, hesap makinesi, saatleri vesaire kullanabiliyorum fakat videolar, fotoğraflar, microsoft store, xbox uygulamaları açılmıyor. Bilgisayarımda hiç yüklü değilmiş olarak gözüküyor. Format atalı 2 gün oldu ne bir şey...
  8. Windows uygulamaları açılmıyor

in Windows 10 Gaming
    Windows uygulamaları açılmıyor: Bilgisayarımdaki windows uygulamalarının önemli kısmı açılmıyor, hesap makinesi, saatleri vesaire kullanabiliyorum fakat videolar, fotoğraflar, microsoft store, xbox uygulamaları açılmıyor. Bilgisayarımda hiç yüklü değilmiş olarak gözüküyor. Format atalı 2 gün oldu ne bir şey...
  9. bilgisayar kapanması

in Windows 10 Performance & Maintenance
    bilgisayar kapanması: Microsoft teams uygulamasında toplantıya girince bilgisayar hata veriyor ve kapanıyor. durdurma kodu: nmı hardware faılure olarak çıkıyor ne yapmalıyım. Bu arada bilgisayara yakın zamanda ses kartı taktırdım....
  10. bilgisayar oyun hatasi

in Windows 10 Gaming
    bilgisayar oyun hatasi: assassin's creed unity oyunu açarken 0xc00000142 hatası alıyorum internetten araştırdım hatanın nasıl düzleltileceğini bulamadım.Lütfen yardımcı olur musunuz? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/bilgisayar-oyun-hatasi/7448307f-d9c6-409a-befa-86e626519839