Windows 10: bilgisayar oyun hatasi

Discus and support bilgisayar oyun hatasi in Windows 10 Gaming to solve the problem; assassin's creed unity oyunu açarken 0xc00000142 hatası alıyorum internetten araştırdım hatanın nasıl düzleltileceğini bulamadım.Lütfen yardımcı olur... Discussion in 'Windows 10 Gaming' started by muhsinçağlıyan, Jan 19, 2019.

1. bilgisayar oyun hatasi

assassin's creed unity oyunu açarken 0xc00000142 hatası alıyorum internetten araştırdım hatanın nasıl düzleltileceğini bulamadım.Lütfen yardımcı olur musunuz?

:)

muhsinçağlıyan, Jan 19, 2019

2. bilgisayar ekranı

Ekranda görüntü hiç yok..Bilgisayar açılıyor fakat karıştırarak (misafir) bölümünden girdim..Kendi masaüstümü açamıyorum..yardımcı olursanız sevinirim

salihaaydoğan, Jan 19, 2019
  3. bilgisayar stop kodu

Film izlemek için media player yada potplayer gibi video oynatıcılarını çalıştırdığımda ekranda hata veriyor stop kodu bilgisayar yüzde olarak yüzde/yüz olana kadar açılmıyor bilgisayar yeniden başlatılıyor sebebi nedir film seyredemiyorum
    yardımcı olursanız sevinirim

ErdenKahveci, Jan 19, 2019
  4. bilgisayar oyun hatasi

bilgisayar ekranı

I need a little more clarity with your question salihaaydogan. I do not understand what you are asking.

What Windows Phone do you have? Are you talking about connecting your device to your PC?

Jack Cook - aka Help_Line, Jan 19, 2019
Thema:

bilgisayar oyun hatasi

Loading...
  1. bilgisayar oyun hatasi - Similar Threads - bilgisayar oyun hatasi

2. Oyun ayarları joystick'inizde çalışmıyor

in Windows 10 Gaming
    Oyun ayarları joystick'inizde çalışmıyor: Bir sorunum var oyun ayarları konusunda yardım edin joystick'iniz çalışmıyor, grip butonları doğru tutmuyor ve dongle çalışmıyor https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/oyun-ayarlar%C4%B1-joystickinizde/78922e1d-e6af-4d9f-aaa1-f6f76e5eb508
  3. Oyun ayarları joystick'inizde çalışmıyor

in Windows 10 Software and Apps
    Oyun ayarları joystick'inizde çalışmıyor: Bir sorunum var oyun ayarları konusunda yardım edin joystick'iniz çalışmıyor, grip butonları doğru tutmuyor ve dongle çalışmıyor https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/oyun-ayarlar%C4%B1-joystickinizde/78922e1d-e6af-4d9f-aaa1-f6f76e5eb508
  4. İNNACESİBLE BOOT DEVİCE HATASI

in Windows 10 Gaming
    İNNACESİBLE BOOT DEVİCE HATASI: Windowsum son zamanlar yavaşlamıştı bunun için bazı uygulamaların otomatik başlamasını kapattım. Yeniden başlatınca İNNACESİBLE BOOT DEVİCE hatası verdi. Kendim onarmaya çalışdım ama yapamadım. Daha kötüsü format atmak istedim ama Windows hesabımın parolasını istedi....
  5. İNNACESİBLE BOOT DEVİCE HATASI

in Windows 10 Software and Apps
    İNNACESİBLE BOOT DEVİCE HATASI: Windowsum son zamanlar yavaşlamıştı bunun için bazı uygulamaların otomatik başlamasını kapattım. Yeniden başlatınca İNNACESİBLE BOOT DEVİCE hatası verdi. Kendim onarmaya çalışdım ama yapamadım. Daha kötüsü format atmak istedim ama Windows hesabımın parolasını istedi....
  6. İNNACESİBLE BOOT DEVİCE HATASI

in Windows 10 Drivers and Hardware
  7. Oyun indirmek

in Windows 10 Network and Sharing
    Oyun indirmek: Merhaba iyi günler ben bugün gamepass edindim forza horizon 4 indirmek istiyorum fakat laptop'ın kablosuz indirmesi çok yavaş olduğu için masaustunden indirip harici bir disk ile laptop'a oyunu atabilir miyim?...
  8. Bilgisayar ekranını parmakla kullanmak

in Windows 10 Customization
    Bilgisayar ekranını parmakla kullanmak: Bılgisayarda ekrani parmakla nece kullana bilərəm? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/bilgisayar-ekran%C4%B1n%C4%B1-parmakla-kullanmak/89217ecb-d830-4709-8e14-452b5afc00c7
  9. bilgisayar kapanması

in Windows 10 Performance & Maintenance
    bilgisayar kapanması: Microsoft teams uygulamasında toplantıya girince bilgisayar hata veriyor ve kapanıyor. durdurma kodu: nmı hardware faılure olarak çıkıyor ne yapmalıyım. Bu arada bilgisayara yakın zamanda ses kartı taktırdım....
  10. LiveKernelEvent Kod: 144 Parametre ERROR (HATASI)

in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    LiveKernelEvent Kod: 144 Parametre ERROR (HATASI): Kaynak , Windows Özet Donanım hatası Tarih 2. 3. 2019 11:44 makarnalık Bildirilmedi Açıklama Donanımınızdaki bir sorun giderme düzgün çalışmayı durdurma nedeni oldu. Sorun imzası Sorun Olay Adı: LiveKernelEvent Kod: 144 Parametre 1: 3003 Parametre 2: ffff800253aca6c0...