Windows 10: Bilgisayarı Microsoft Net güncellemesi yaparken kapatırsak kötü bir şey olur mu?

Discus and support Bilgisayarı Microsoft Net güncellemesi yaparken kapatırsak kötü bir şey olur mu? in Windows 10 Performance & Maintenance to solve the problem; Birisi bunun için cevap verebilir mi?... Discussion in 'Windows 10 Performance & Maintenance' started by Ali Mert Çilek, Jan 15, 2021.

1. Bilgisayarı Microsoft Net güncellemesi yaparken kapatırsak kötü bir şey olur mu?

Birisi bunun için cevap verebilir mi?

:)

Ali Mert Çilek, Jan 15, 2021

2. Bilgisayar İlk Denemede Açılmıyor

Merhaba,

Ben yeni topladığım bilgisayarımla ilgili bir soru sormak istiyorum. Pc ilk başlarda normal Power tuşuna basınca açılıyordu ancak şuan ilk basışta logoları (Gigabyte, vb.) gördükten hemen sonra bilgisayar kendini kapatıyor ve ben tekrar tuşa basana kadar
    kapalı kalıyor. Bu sorum sizce neden kaynaklanıyordur? Alalı daha 1 ay oluyor ve bu sorunun büyümesini istemiyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

AhmetTümkaya, Jan 15, 2021
  3. Brink Win User
    Microsoft Introduces Project Mu

Source: Introducing Project Mu - Windows Developer Blog

Brink, Jan 15, 2021
  4. Bilgisayarı Microsoft Net güncellemesi yaparken kapatırsak kötü bir şey olur mu?

Microsoft .NET Framework, Unhandled exception

Hi,

Welcome to Microsoft Community.

I suggest you to un-check and recheck .Net framework 3.5 and .Net framework 4.6 advance series from Windows features.

Try the following steps:

• Press Windows + R keys to open Run command.
    • Type Appwiz.cpl and select "turn Windows feature on or off" from the left
    • Uncheck .Net framework 3.5 and .Net framework 4.6 advance series.
    • Restart the computer
    • Repeat step 1 and 2 and check .Net framework 3.5 and .Net framework 4.6 advance series.
    • Restart the computer.
    Regards,

Waseemulla S, Jan 15, 2021
Thema:

Bilgisayarı Microsoft Net güncellemesi yaparken kapatırsak kötü bir şey olur mu?

Loading...
  1. Bilgisayarı Microsoft Net güncellemesi yaparken kapatırsak kötü bir şey olur mu? - Similar Threads - Bilgisayarı Microsoft Net

2. Bilgisayarımda alt tab yaparken snake isimli gözükmeyen bir pencere var

in AntiVirus, Firewalls and System Security
    Bilgisayarımda alt tab yaparken snake isimli gözükmeyen bir pencere var: alt tab çekerken snake isimli bir pencere görüyorum bu bi virüsmü değilmi nasıl kaldırabilirim https://answers.microsoft.com/en-us/protect/forum/all/bilgisayar%C4%B1mda-alt-tab-yaparken-snake-isimli/30c2a7c2-1240-42c2-a644-b6c472c1a52b
  3. KB5006670 Güncellemesi Hakkında

in Windows 10 Gaming
    KB5006670 Güncellemesi Hakkında: Merhaba KB5006670 güncellemesinden sonra netwok ağına bağlı yazıcımı artık görmüyor ancak güncellemeyi kaldırdığımda düzeliyor ayrıca bir önceki güncellemede de bilgisayarı her açtığımda USB aygıtlarını tanımıyor tüm USB aygıtlarında ünlem çıkıyor tek tek silip Scan for...
  4. KB5006670 Güncellemesi Hakkında

in Windows 10 Software and Apps
    KB5006670 Güncellemesi Hakkında: Merhaba KB5006670 güncellemesinden sonra netwok ağına bağlı yazıcımı artık görmüyor ancak güncellemeyi kaldırdığımda düzeliyor ayrıca bir önceki güncellemede de bilgisayarı her açtığımda USB aygıtlarını tanımıyor tüm USB aygıtlarında ünlem çıkıyor tek tek silip Scan for...
  5. KB5006670 Güncellemesi Hakkında

in Windows 10 Installation and Upgrade
  6. Bilgisayarı Sıfırlarsak Windows güncelleştirmeleride yüklenmiş olur mu?

Bilgisayarı Sıfırlarsak Windows güncelleştirmeleride yüklenmiş olur mu?: Bir gün ben bilgisayarımı sıfırlayacağum birisi bunun için cevap verebilir mi? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/bilgisayar%C4%B1-s%C4%B1f%C4%B1rlarsak-windows/923627aa-56a5-40e0-ad1d-43db5eff9c7a
  7. Hiçbir şey yükleyemiyorum

Hiçbir şey yükleyemiyorum: Something unexpected happened Reporting this problem will help us understand it better. You can wait a bit and try again or restart your device. That may help. Code: 0x80240004 Windows'da ne yüklemeye çalışsam bu hatayı alıyorum, örneğin Microsoft Store'da veya windows'u...
  8. .NET Framework 4.8 is available on Windows Update, WSUS and MU Catalog

in Windows 10 News
    .NET Framework 4.8 is available on Windows Update, WSUS and MU Catalog: We are happy to announce that Microsoft .NET Framework 4.8 is now available on Windows Update, Windows Server Update Services (WSUS) and Microsoft Update (MU) Catalog. This release includes quality and reliability fixes based on feedback since the .NET Framework 4.8 initial...
  9. Windows 10 1803 güncellemesi

Windows 10 1803 güncellemesi: Merhaba , Windows 10 1803 gunellestirmsi hakkında bi sorunumu paylaşacağım ilk oöncelikle güncellememeyi kapaatsam safra hala güncelleme istiyo her yolu yaptım hala güncelleme istiyo .Pc yi oradaca kendi kendine guncelliyo. Kapttim açtım Gine guncelliyo Simdiyse pc yi...
  10. Microsoft Introduces Project Mu

in Windows 10 News
    Microsoft Introduces Project Mu: The Microsoft Devices Team is excited to announce Project Mu, the open-source release of the Unified Extensible Firmware Interface (UEFI) core leveraged by Microsoft products including both Surface and the latest releases of Hyper-V. UEFI is system software that initializes...