Windows 10: Bilgisayarım güncellenmiyor.

Discus and support Bilgisayarım güncellenmiyor. in Windows 10 Installation and Upgrade to solve the problem; Bilgisayarım Windows 10 17.. küsur bir seri numarası var. Windows 10 1903 güncellemesi gözüküyor, güncelle diyorum ardından %60'ı geçince mavi ekran... Discussion in 'Windows 10 Installation and Upgrade' started by UmutÖzkan, Mar 26, 2020.

1. Bilgisayarım güncellenmiyor.

Bilgisayarım Windows 10 17.. küsur bir seri numarası var. Windows 10 1903 güncellemesi gözüküyor, güncelle diyorum ardından %60'ı geçince mavi ekran hatası alıyorum ve güncelleme geri alınıyor. Ne yaparsam yapayım güncelleyemiyorum. Media Creation Tool ile USB'ye yazdırdım fakat bilgisayarımı bir daha açamam diye korktuğum için usbden kurulum yapmadım. Yardım ederseniz sevinirim.

:)

UmutÖzkan, Mar 26, 2020

2. bilgisayar stop kodu

Film izlemek için media player yada potplayer gibi video oynatıcılarını çalıştırdığımda ekranda hata veriyor stop kodu bilgisayar yüzde olarak yüzde/yüz olana kadar açılmıyor bilgisayar yeniden başlatılıyor sebebi nedir film seyredemiyorum
    yardımcı olursanız sevinirim

ErdenKahveci, Mar 26, 2020
  3. bilgisayar ekranı

Ekranda görüntü hiç yok..Bilgisayar açılıyor fakat karıştırarak (misafir) bölümünden girdim..Kendi masaüstümü açamıyorum..yardımcı olursanız sevinirim

salihaaydoğan, Mar 26, 2020
  4. Bilgisayarım güncellenmiyor.

Pentium M

Not sure what I'm looking at. Though when I do go to Options and then CPU it lists my CPU
    as Intel Pentium M processor 1.73 GHz, and then under that it lists speed: 799.9 MHz
    and then features and cache size.I ran the benchmark test and don't understand all
    those numbers, but while testing I checked CPUZ and it still says it is running at 800 MHz.

boise49ers, Mar 26, 2020
Thema:

Bilgisayarım güncellenmiyor.

Loading...
  1. Bilgisayarım güncellenmiyor. - Similar Threads - Bilgisayarım güncellenmiyor

2. Aygıt Yöneticisi /Diğer Aygıtlar / Intel Audio DSP sürücüsü güncellenmiyor, ne yapmalıyım?

in Windows 10 Gaming
    Aygıt Yöneticisi /Diğer Aygıtlar / Intel Audio DSP sürücüsü güncellenmiyor, ne yapmalıyım?: Sayın Yönetici,Laptopumu sıfırladıktan sonra, yukarıdaki Intel Audio DSP aygıt durumu penceresinde aşağıdaki mesajı gördüm.Bu aygıtın sürücüleri yüklenmemiş. Kod 28 Bu aygıt için uyumlu sürücü yok.Yaptığım güncellemelerden olumlu sonuç alamadım.Yardımınızı...
  3. Aygıt Yöneticisi /Diğer Aygıtlar / Intel Audio DSP sürücüsü güncellenmiyor, ne yapmalıyım?

in Windows 10 Software and Apps
    Aygıt Yöneticisi /Diğer Aygıtlar / Intel Audio DSP sürücüsü güncellenmiyor, ne yapmalıyım?: Sayın Yönetici,Laptopumu sıfırladıktan sonra, yukarıdaki Intel Audio DSP aygıt durumu penceresinde aşağıdaki mesajı gördüm.Bu aygıtın sürücüleri yüklenmemiş. Kod 28 Bu aygıt için uyumlu sürücü yok.Yaptığım güncellemelerden olumlu sonuç alamadım.Yardımınızı...
  4. bilgisayarım mavi ekran hatsı alıyorum

in Windows 10 Drivers and Hardware
    bilgisayarım mavi ekran hatsı alıyorum: Device ROOT\ACPI_HAL\0000 requires a system reboot to complete configuration. Driver Name: hal.infClass Guid: {4d36e966-e325-11ce-bfc1-08002be10318}Driver Date: 06/21/2006Driver Version: 10.0.19041.1Driver Provider: MicrosoftDriver Section: ACPI_AMD64_HALDriver Rank:...
  5. bilgisayarım mavi ekran hatsı alıyorum

in Windows 10 Gaming
    bilgisayarım mavi ekran hatsı alıyorum: Device ROOT\ACPI_HAL\0000 requires a system reboot to complete configuration. Driver Name: hal.infClass Guid: {4d36e966-e325-11ce-bfc1-08002be10318}Driver Date: 06/21/2006Driver Version: 10.0.19041.1Driver Provider: MicrosoftDriver Section: ACPI_AMD64_HALDriver Rank:...
  6. bilgisayarım mavi ekran hatsı alıyorum

7. CPU'm desteklenen CPU listesine dahil olmasına rağmen, bilgisayarım neden Win 11'e...

in Windows 10 Gaming
    CPU'm desteklenen CPU listesine dahil olmasına rağmen, bilgisayarım neden Win 11'e...: SELAM, Sistemimin Win 10'dan Win 11 yükseltmesiyle uyumlu olup olmadığını doğrulamak için PC Health Checker'ı kullandım. x64 tabanlı Sistemler için Windows 10 Sürüm 21H1 listeme ait olan Intel Core i5-7400 *** Email address is removed for privacy *** CPU dışında her şey...
  8. CPU'm desteklenen CPU listesine dahil olmasına rağmen, bilgisayarım neden Win 11'e...

CPU'm desteklenen CPU listesine dahil olmasına rağmen, bilgisayarım neden Win 11'e...: SELAM, Sistemimin Win 10'dan Win 11 yükseltmesiyle uyumlu olup olmadığını doğrulamak için PC Health Checker'ı kullandım. x64 tabanlı Sistemler için Windows 10 Sürüm 21H1 listeme ait olan Intel Core i5-7400 *** Email address is removed for privacy *** CPU dışında her şey...
  9. Son güncellemelerden sonra bilgisayarım reset atıyor.

in Windows 10 Installation and Upgrade
    Son güncellemelerden sonra bilgisayarım reset atıyor.: Son güncellemelerden sonra bilgisayarım reset atmaya başladı ne yaptımsa düzelmiyor.Güncellemleri kaldırdım bu seferde driver hataları alıyorum eski bir ekran kartım var hd 4650. Format atmak istemiyorum ne yapabilirim....