Windows 10: Black screen siyah ekran hatası

Discus and support Black screen siyah ekran hatası in Windows Hello & Lockscreen to solve the problem; İngilizce: 356 /5000 https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/black-screen-siyah-ekran-hatas%C4%B1/ab0d08c9-a43d-44a5-922c-a15783afb799 Discussion in 'Windows Hello & Lockscreen' started by Kuzey23, Mar 31, 2021.

1. Kuzey23 Win User

Black screen siyah ekran hatası

İngilizce: [COLOR=rgba95, 99, 104, 1]356 /5000 [/COLOR]

:)

Kuzey23, Mar 31, 2021
  2. Kerim_00 Win User

Windows 10 Mavi Ekran Hatası

Sorunum son 1-2 ay önce başladı. İlk başlarda sadece oyun oynarken mavi ekran hatası alıyorum. Bunun üzerine format atıp temiz kurulum yaptım ve birkaç gün hata almadım. Fakat ondan sonra tekrar hata vermeye başladı. Şuan normal internette gezinirken bile
    hata alıyorum bazen bilgisayar açılırken hata verip tekrar kapanıp açılıyor. Bazen sanki fişini çekmişim gibi birden kendini kapatıyor. Şuan bilgisayarı kullanamaz haldeyim. Ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz.

Minidump dosyalarım :

Yeni klasör (2).rar

012519-51281-01.rar

Kerim_00, Mar 31, 2021
  3. Minecraft Tam Ekran Sorunum

Minecraft 1.8 açtığımda normal olarak açık ancak tam ekran görüntüsü bastığım zaman tam ekran görüntüsüp kapanıyor hata veriyor.
    Bu sorun 1.7.2 de olmuyor.

Java HotSpot (TM) Client VM uyarısı: Artımlı CMS kullanımı kullanımdan önce kaldırıldı ve gelecekteki bir sürümde uzaklaştığında uzaklaştı (Bu sorun ile karşılaşıyor olabilir bazen bazen
    gibi çok uğraşıyorum fakat bir türlü olmuyor.)

Lütfen yardımcı olursanız ve runumu çözebilirsem çok mutlu olurum şimdiden çok teşekkürler...

Black screen siyah ekran hatası [​IMG]

Muhammet Özkan, Mar 31, 2021
  4. Black screen siyah ekran hatası

Black screen error

Hello,

There are several reasons why you are facing a black screen issue. One of these is due to outdated or incorrect device drivers. For us to figure out what's causing this, provide more details by answering the listed questions:

• Can you confirm to us if you are using a laptop or a computer?
    • Have you made any recent changes to your device prior to this happening?
    • What exactly were you doing when the error occurred?
    • Have you tried any troubleshooting steps to resolve this? If yes, specify all of the steps that you have done.

As an initial part of troubleshooting, we suggest following the steps given on this article:

Troubleshoot black screen or blank screen errors
    . This will help you diagnose and rectify most of the known black screen concerns.

We will wait for your response.

Dhavelyn Mer, Mar 31, 2021
Thema:

Black screen siyah ekran hatası

Loading...
  1. Black screen siyah ekran hatası - Similar Threads - Black screen siyah

2. Mavi Ekran Hatası

in Windows 10 Gaming
    Mavi Ekran Hatası: Merhaba bilgisayarımı sorunsuz kullanıyordum ancak son zamanda "Attempted Write to Readonly Memory" adlı mavi ekran hatası almaya başladım bilgisayarım minidump dosyamı ek olarak sizinle paylaşıyorum yardımcı olur musunuz?minidump 2307.zip...
  3. Mavi Ekran Hatası

in Windows 10 Gaming
    Mavi Ekran Hatası: Durmadan aldığım mavi ekran hatası ne yapmam gerektiğini artık anlamıyorum birçok şey denedim yardımcı olursanız sevinirimMinidumps.zip https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/mavi-ekran-hatas%C4%B1/cdbea322-cfcc-4a8a-ad78-65fece732108
  4. Mavi Ekran Hatası

in Windows 10 Software and Apps
    Mavi Ekran Hatası: Durmadan aldığım mavi ekran hatası ne yapmam gerektiğini artık anlamıyorum birçok şey denedim yardımcı olursanız sevinirimMinidumps.zip https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/mavi-ekran-hatas%C4%B1/cdbea322-cfcc-4a8a-ad78-65fece732108
  5. Masaüstü Yerine Siyah Ekran

in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Masaüstü Yerine Siyah Ekran: Merhabalar bilgisayarıma windows 10 yükledim ancak oturum açtıktan sonra siyah ekran geliyor sadece imleç gözüküyor. Bu her zaman olmuyor ara sıra oluyor. İnternette ki tüm çözümleri denedim ancak işe yaramadı bende en sonunda format attım ama sorun çözülmedi....
  6. Masaüstü Yerine Siyah Ekran

in Windows 10 Gaming
    Masaüstü Yerine Siyah Ekran: Merhabalar bilgisayarıma windows 10 yükledim ancak oturum açtıktan sonra siyah ekran geliyor sadece imleç gözüküyor. Bu her zaman olmuyor ara sıra oluyor. İnternette ki tüm çözümleri denedim ancak işe yaramadı bende en sonunda format attım ama sorun çözülmedi....
  7. Masaüstü Yerine Siyah Ekran

8. Mavi ekran hatası

Mavi ekran hatası: Merhaba,Bilgisayar açıldıktan bir süre sonra fotoğrafını eklediğim hatayı alıyorum. %0 dolmadan bilgisayar yeniden başlıyor ve bios açılıyor. Bios'tan çıkınca yeniden bios açılıyor. Sadece ikişer defa güç tuşuna basarak bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra windows başlıyor....
  9. Mavi ekran hatası

in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Mavi ekran hatası: Merhaba,Bilgisayar açıldıktan bir süre sonra fotoğrafını eklediğim hatayı alıyorum. %0 dolmadan bilgisayar yeniden başlıyor ve bios açılıyor. Bios'tan çıkınca yeniden bios açılıyor. Sadece ikişer defa güç tuşuna basarak bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra windows başlıyor....
  10. Mavi ekran hatası

Mavi ekran hatası: Bilgisayarım açıldıktan bir süre sonra mavi ekran hatası alıyorum. Durdurma kodu: WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR. Eklediğim görseldeki hatayı aldıktan sonra %0'da birkaç saniye kalıp bios ekranına atıyor. İlk yeniden başlatmada tekrar biosa atıyor. ikincide bilgisayar...