Windows 10: Boot és frissítési problémák

Discus and support Boot és frissítési problémák in Windows 10 Software and Apps to solve the problem; Sajnálatos módon nem tudom megmondani, mi okozta a problémát, kénytelen vagyok leírni az egészet. Dell Inspiron gépre Windows10-et és Debian Bustert... Discussion in 'Windows 10 Software and Apps' started by JánosZana, Nov 4, 2021.

  1. Boot és frissítési problémák


    Sajnálatos módon nem tudom megmondani, mi okozta a problémát, kénytelen vagyok leírni az egészet. Dell Inspiron gépre Windows10-et és Debian Bustert telepítettem dual boot indítással grub. A Windows eleve UEFI telepítő volt. Ez kifogástalanul működött négy hónapon át. Azonban két hardver hiba miatt is szervizbe kellett vinnem. Ők a javítás mellé még azt is javasolták, hogy végezzem el a gép alaphelyzetbe állítását. Ezt többször is elvégeztem részleges és teljes változatban hogy megőrizzem az aktiváló kódot. Lehet, hogy egyszer ők is elvégezték. Végül alaplapot cseréltek, és tovább bonyolít

    :)
     
    JánosZana, Nov 4, 2021
    #1
  2. bargepole Win User

    N8 Bluetooth K/board which SIS file to download?

    Tried just pairing it, the phone does see it as a new paired device (so assume b/tooth k/board is working) it ask for k/board passcode, I've tried various 4 digit numbers, 0000, 1234, but get same message, "unable to pair with Bluetooth keyboard".



    Also tried downloading and installing SIS file, but then started to get error messages when I chose "yes" to "application not compatible with phone, download anyway". They weren't on the phone long enough for me to record what they were.



    Looks like I'll have to write this one off as far as the N8's concerned, thanks for all suggestions.
     
    bargepole, Nov 4, 2021
    #2
  3. sis files

    Does this problem happen with ALL sis files, or just this particular one? It seems possible that you do have a corrupt sis file. I would try these steps:



    1) Reboot the phone and try installing again.

    2) Download the sis file again, and before installing, compare the file size to the firs file, and to any size information listed on the web page.

    3) Download the file from a different site.

    4) If all else fails, test a completely different sis installer.



    Hopefully you will find a simple explanation to this problem.
     
    thetao---01, Nov 4, 2021
    #3
  4. trt740 Win User

    Boot és frissítési problémák

    Which should I buy or is it a waste of money

    k thx ket if you have a cpu stepping guide list it on my thread in overclocking
     
    trt740, Nov 4, 2021
    #4
Thema:

Boot és frissítési problémák

Loading...
  1. Boot és frissítési problémák - Similar Threads - Boot és frissítési

  2. Szép napot egy B450 m-k alaplapban frissítve lett egy ryzen 5 1600-as egy 3600-as ra és pár...

    in Windows 10 Gaming
    Szép napot egy B450 m-k alaplapban frissítve lett egy ryzen 5 1600-as egy 3600-as ra és pár...: Szép napot egy B450 m-k alaplapban frissítve lett egy ryzen 5 1600-as egy 3600-as ra és pár perc után kék halál jelentkezik m.2 ssd és 700w táp. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/sz%C3%A9p-napot-egy-b450-m-k-alaplapban/8fbb92f2-0adf-47ce-9231-12b9c8fa1f28
  3. És mit tudok tenni akkor ha bekapcsolásnál az automatikus újra indírásnál csak fekete...

    in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    És mit tudok tenni akkor ha bekapcsolásnál az automatikus újra indírásnál csak fekete...: Csak ennyit szerettem volna https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/%C3%A9s-mit-tudok-tenni-akkor-ha/d521296c-57a8-41b8-9de8-933b50a2c056
  4. Issue: .NET-keretrendszer 3.5-ös, 4.8-as és 4.8.1-es verziójához, Windows 10 Version 22H2...

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Issue: .NET-keretrendszer 3.5-ös, 4.8-as és 4.8.1-es verziójához, Windows 10 Version 22H2...: I have Windows 10 ProWindows update.NET Framework Versions 3.5, 4.8, and 4.8.1 for Windows 10 Version 22H2 x64-based Systems KB5022729It downloads 100% and shows this errorError code: 0x80092004Please help me to solve the problem...
  5. Issue: .NET-keretrendszer 3.5-ös, 4.8-as és 4.8.1-es verziójához, Windows 10 Version 22H2...

    in Windows 10 Gaming
    Issue: .NET-keretrendszer 3.5-ös, 4.8-as és 4.8.1-es verziójához, Windows 10 Version 22H2...: I have Windows 10 ProWindows update.NET Framework Versions 3.5, 4.8, and 4.8.1 for Windows 10 Version 22H2 x64-based Systems KB5022729It downloads 100% and shows this errorError code: 0x80092004Please help me to solve the problem...
  6. Issue: .NET-keretrendszer 3.5-ös, 4.8-as és 4.8.1-es verziójához, Windows 10 Version 22H2...

    in Windows 10 Software and Apps
    Issue: .NET-keretrendszer 3.5-ös, 4.8-as és 4.8.1-es verziójához, Windows 10 Version 22H2...: I have Windows 10 ProWindows update.NET Framework Versions 3.5, 4.8, and 4.8.1 for Windows 10 Version 22H2 x64-based Systems KB5022729It downloads 100% and shows this errorError code: 0x80092004Please help me to solve the problem...
  7. Boot és frissítési problémák

    in Windows 10 Gaming
    Boot és frissítési problémák: Sajnálatos módon nem tudom megmondani, mi okozta a problémát, kénytelen vagyok leírni az egészet. Dell Inspiron gépre Windows10-et és Debian Bustert telepítettem dual boot indítással grub. A Windows eleve UEFI telepítő volt. Ez kifogástalanul működött négy hónapon át. Azonban...
  8. Boot és frissítési problémák

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Boot és frissítési problémák: Sajnálatos módon nem tudom megmondani, mi okozta a problémát, kénytelen vagyok leírni az egészet. Dell Inspiron gépre Windows10-et és Debian Bustert telepítettem dual boot indítással grub. A Windows eleve UEFI telepítő volt. Ez kifogástalanul működött négy hónapon át. Azonban...
  9. reset pc kitörölte a régi windows.old mappát és újat telepitett most hogyan kell vissza...

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    reset pc kitörölte a régi windows.old mappát és újat telepitett most hogyan kell vissza...: reset pc kitörölte a régi windows.old mappát és újat telepitett most hogyan kell vissza állitani a régi mappát az új van https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/reset-pc-kit%C3%B6r%C3%B6lte-a-r%C3%A9gi/554fef79-aebc-4e42-9add-3afa555f314e
  10. Windows Update és Windows Defender hiba

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Windows Update és Windows Defender hiba: Szép napot! Olyan problémával keresném fel önöket hogy a Windows Update és a Windows Defender szolgáltatás Frissítés óta nem működik az asztali gépemen Windows 10 pro 1909 volt telepítve és Windows 10 pro 2004 re frissített Azóta újra telepítettem a gépem és az se...