Windows 10: Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane,...

Discus and support Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane,... in AntiVirus, Firewalls and System Security to solve the problem; Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane, otrzymałam taką wiadomosć przy otwarciu plików i komputera... Discussion in 'AntiVirus, Firewalls and System Security' started by DominikTudek, May 21, 2023.

  1. Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane,...


    Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane, otrzymałam taką wiadomosć przy otwarciu plików i komputera

    :)
     
    DominikTudek, May 21, 2023
    #1

  2. Niebieski ekran

    Dzień dobry,

    od dłuższego czasu mój laptop hp 255 G7 wyświetla niebieski ekran w różnych okresach czasu, ale coraz częściej.

    Skopiowałem pliki .DMP i wysłałem na SKYPE davem121.

    Serdecznie pozdrawiam,

    Ryszard Malgrem
     
    RyszardMalgrem, May 21, 2023
    #2
  3. DaveM121 Win User
    BSOD podczas gry w FH3

    Witam Mnichał

    Wszystkie pliki minidump wskazują tylko pamięci (RAM) błędy, to może lub nie może wskazywać na błędy na pamięci RAM, które jeśli chcesz sprawdzić, można pobrać powszechnie dostępne darmowe narzędzie MemTest86 i uruchomić pełne skanowanie 4 przebieg z tym

    Jednak twoja płyta główna jest B450M GAMING PLUS, w ciągu ostatnich 10 dni, tutaj na społeczności było tak wielu użytkowników z tej płyty głównej wszystkie z dokładnie tym samym Blue Screens na ostatni czas i dlatego uważam, że ostatnia aktualizacja Systemu
    Windows 10 spowodował niezgodność z tą płytą główną

    Należy skontaktować się z MSI i sprawdzić, czy otrzymali raporty o tym samym problemie, bo myślę, że trzeba wypchnąć poprawkę do BIOS lub chipset na tej płycie głównej . . .
     
    DaveM121, May 21, 2023
    #3
  4. Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane,...

    wifi

    witam mam taki problem gdyż moje wifi nie znajduje zadnej sieci bez przewodowej w laptopie hp 250 g3 wifi mam właczone no ale niestety nie znajduje zadej sieci a połaczenie z routera przez kabel działa poprawnie
     
    Adamcekała, May 21, 2023
    #4
Thema:

Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane,...

Loading...
  1. Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane,... - Similar Threads - Dzień dobry zostałam

  2. Dzień dobry. Opowiedzieć czego dotyczy problem?

    in Windows 10 Gaming
    Dzień dobry. Opowiedzieć czego dotyczy problem?: Szczerze to wszystkiego. Komputer zakupiony został już dokonanym przejściem na windows 10 Pro. Niestety po pewnym czasie dysk uległ awari, i przez moje zaniedbanie nie tworząc sobie narzędzi do odzyskania i naprawy, pobrałem narzędzie strony. I choć wydawało sie wporządku,...
  3. Dzień dobry. Opowiedzieć czego dotyczy problem?

    in Windows 10 Software and Apps
    Dzień dobry. Opowiedzieć czego dotyczy problem?: Szczerze to wszystkiego. Komputer zakupiony został już dokonanym przejściem na windows 10 Pro. Niestety po pewnym czasie dysk uległ awari, i przez moje zaniedbanie nie tworząc sobie narzędzi do odzyskania i naprawy, pobrałem narzędzie strony. I choć wydawało sie wporządku,...
  4. Dzień dobry. Opowiedzieć czego dotyczy problem?

    in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Dzień dobry. Opowiedzieć czego dotyczy problem?: Szczerze to wszystkiego. Komputer zakupiony został już dokonanym przejściem na windows 10 Pro. Niestety po pewnym czasie dysk uległ awari, i przez moje zaniedbanie nie tworząc sobie narzędzi do odzyskania i naprawy, pobrałem narzędzie strony. I choć wydawało sie wporządku,...
  5. Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane,...

    in Windows 10 Software and Apps
    Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane,...: Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane, otrzymałam taką wiadomosć przy otwarciu plików i komputera...
  6. Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane,...

    in Windows 10 Gaming
    Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane,...: Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane, otrzymałam taką wiadomosć przy otwarciu plików i komputera...
  7. MAM Without enrollment

    in Windows 10 Gaming
    MAM Without enrollment: I simply want the management type to read without enrollment. I don't want my iOS end users to be required to enroll into Intune. Just a basic App Protection Policy. No matter what I do, or where I start, I keep getting everything but what I want eg. All app types, unmanaged,...
  8. MAM Without enrollment

    in Windows 10 Software and Apps
    MAM Without enrollment: I simply want the management type to read without enrollment. I don't want my iOS end users to be required to enroll into Intune. Just a basic App Protection Policy. No matter what I do, or where I start, I keep getting everything but what I want eg. All app types, unmanaged,...
  9. Granie przez xbox family na pc

    in Microsoft Windows 10 Store
    Granie przez xbox family na pc: Grałem na xboxie w sea of thieves, na moim koncie, pomimo, że gra była kupiona na koncie brata. Grałem przez xbox family. Brat grał ze mną na pc i kupił na swoim koncie grę i na xbox i na pc. Xboxowi sie zepsuło i ściągłem grę z konta brata na mój pc przez microsoft store. I...
  10. Moje pliki są udostępniane?

    in AntiVirus, Firewalls and System Security
    Moje pliki są udostępniane?: Witam. Robiłem scan MBSA i odkryłem że na moim komputerze są udostępniane pliki. Po odpaleniu cmd i wpisując net share znalazłem takie wpisy C:\Windows\system32>net share Udział Zasób Uwaga...