Windows 10: Edycja administratora

Discus and support Edycja administratora in User Accounts and Family Safety to solve the problem; Przy kojarzeniu kont synów do ustawień sieci rodzinnej pojawił się problem.Wszystkie zaproszenia zaakceptowane, lecz nadal nie widzę ikony z kontem... Discussion in 'User Accounts and Family Safety' started by KrzysztofKre, Jun 4, 2022.

  1. Edycja administratora


    Przy kojarzeniu kont synów do ustawień sieci rodzinnej pojawił się problem.Wszystkie zaproszenia zaakceptowane, lecz nadal nie widzę ikony z kontem syna w koncie xbox.Skończyły mi się pomysły co może być powodem.Zauważyłem jednak, że konto administratora jest zalogowane na inny adres email, którego nigdy nie używałem i co dziwne jest on połaczony z outlook i zawiera imię i nazwisko mojego taty. Nie mam pojęcia skąd takie cudo ponieważ to mój komputer i windows. Może coś wpisałem przy instalacji, ale nie mam pojęcia dlaczego. Sądzę, że to może być powodem i chciałbym edytować email administrato

    :)
     
    KrzysztofKre, Jun 4, 2022
    #1
  2. Bartosz_P Win User

    Problem z błędem C:\windows\system32\msi.dll 0xc0000006

    Witam QuickScope

    Dziękuje za dodatkowe informacje.

    Widzę, że komendy nie są wpisywane z poziomu administratora.

    Po wciśnięciu Windows + R proszę wpisać komendę CMD.exe wciskając przyciski Ctrl + Shift + Enter co spowoduje uruchomienie jej w trybie administratora systemu, a następnie wpisać komendy o których wspomniałem w poprzednim
    poście.

    Proszę napisać o wynikach.

    Jesteśmy tutaj, aby pomóc Edycja administratora :)

    Pozdrawiam

    Bartek
     
    Bartosz_P, Jun 4, 2022
    #2
  3. Error message "this app has been blocked for your protection" while launching downloaded apps "simpliclean"

    *Original Title; user administrator control

    I am trying to open a program I downloaded. simpliclean. an administratora pop up says "this app has been blocked for your protection". I am the only administrator.
     
    BarryBertan, Jun 4, 2022
    #3
  4. John DeV Win User

    Edycja administratora

    Kod: 0x80070424

    Korzystamy z usług tłumaczeniowych, by wesprzeć naszych użytkowników. Przepraszamy za wszelkie błędy gramatyczne.

    Witam Patryk,

    Jestem John niezależny doradca i użytkownik microsoft jak ty. Chcę przeprosić, jeśli napotkałeś ten problem. Rozumiem, że masz problemy z nieudanymi aktualizacjami systemu Windows. Jaka jest twoja aktualna wersja i wersja systemu Windows? Naciśnij przycisk
    Rozpocznij, a następnie wybierz pozycję System, a następnie pozycję Informacje.

    **Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów z usługą Windows Update

    Windows 10: Wybierz start > Ustawienia > Aktualizacja & Zabezpieczenia > Rozwiązywanie problemów, a następnie wybierz pozycję Windows Update w obszarze Wstań i działa, a następnie wybierz pozycję Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów.

    **Upewnij się, że usługi Windows Update i Background Intelligent Transfer są dostępne i uruchomione.

    Kliknij przycisk Start, wpisz plik services.msc w obszarze tekstowym Rozpocznij wyszukiwanie, a następnie kliknij polecenie services.msc na liście programów. Jeśli zostanie wyświetlony monit o podanie hasła administratora lub potwierdzenia, wpisz hasło lub
    kliknij przycisk Kontynuuj.

    Kliknij dwukrotnie inteligentną usługę transferu w tle.

    Jeśli lista stanu uruchamiania została zatrzymana, kliknij przycisk Start, a następnie kliknij przycisk OK. Jeśli stan jest uruchomiony, kliknij przycisk Uruchom ponownie

    Kliknij dwukrotnie pozycję Windows Update.

    Jeśli lista stanu uruchamiania została zatrzymana, kliknij przycisk Start, a następnie kliknij przycisk OK. Jeśli stan jest uruchomiony, kliknij przycisk Uruchom ponownie

    Kliknij dwukrotnie pozycję Stacja robocza.

    Jeśli lista stanu uruchamiania została zatrzymana, kliknij przycisk Start, a następnie kliknij przycisk OK. Jeśli stan jest uruchomiony, kliknij przycisk Uruchom ponownie

    Zamknij okno Usługi i spróbuj ponownie zainstalować aktualizacje.

    Resetowanie składników aktualizacji systemu Windows

    https://docs.microsoft.com/pl-pl/windows/deploy...

    Jeśli to nie zadziała, Prosimy spróbować użyć narzędzia do tworzenia multimediów i wykonać uaktualnienie w miejscu. To na pewno pomoże w rozwiązywaniu błędów aktualizacji. Wykonanie tego celu może naprawić uszkodzone pliki systemu operacyjnego przy jednoczesnym
    zachowaniu osobistych plików, ustawień i zainstalowanych aplikacji.

    https://www.microsoft.com/pl-pl/software-downlo...

    Pobierz narzędzie do tworzenia multimediów i zapisz je na komputerze.

    Otwórz narzędzie MediaCreationTool2004 i zaakceptuj postanowienia licencyjne.

    Wybierz pozycję Uaktualnij ten komputer teraz i upewnij się, że wybierz pozycję Zachowaj pliki osobiste i aplikacje.

    Instalacja systemu Windows 10 może zająć trochę czasu. Komputer zostanie uruchomiony ponownie kilka razy, Upewnij się, że nie wyłączysz komputera.

    Mam nadzieję, że to pomaga! Proszę dać mi znać, jeśli masz jakieś dalsze obawy.

    Szczerze



    Niezależny doradca
     
    John DeV, Jun 4, 2022
    #4
Thema:

Edycja administratora

Loading...
  1. Edycja administratora - Similar Threads - Edycja administratora

  2. Edycja administratora

    in Windows 10 Gaming
    Edycja administratora: Przy kojarzeniu kont synów do ustawień sieci rodzinnej pojawił się problem.Wszystkie zaproszenia zaakceptowane, lecz nadal nie widzę ikony z kontem syna w koncie xbox.Skończyły mi się pomysły co może być powodem.Zauważyłem jednak, że konto administratora jest zalogowane na...
  3. Edycja administratora

    in Windows 10 Software and Apps
    Edycja administratora: Przy kojarzeniu kont synów do ustawień sieci rodzinnej pojawił się problem.Wszystkie zaproszenia zaakceptowane, lecz nadal nie widzę ikony z kontem syna w koncie xbox.Skończyły mi się pomysły co może być powodem.Zauważyłem jednak, że konto administratora jest zalogowane na...
  4. Brak uprawnień administratora na lokalnym koncie administratora

    in AntiVirus, Firewalls and System Security
    Brak uprawnień administratora na lokalnym koncie administratora: Dzień dobry,od dłuższego czasu mam problem z Windowsem, a dokładniej kontem. Polega on na, tym iż jestem zalogowany na lokalnym koncie administratora i nie mam żadnych uprawnień administratorskich....