Windows 10: Ekran kartı güncelleme sorunu.

Discus and support Ekran kartı güncelleme sorunu. in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging to solve the problem; Görüntü bağdaştıcılarında 2 tane ekran kartı görünüyordu. AMD Radeon tm 535 in güncel sürümünü AMD'nin sistesinden indirdim ve kurdum. Kurulum... Discussion in 'Windows 10 BSOD Crashes and Debugging' started by Yunus ErenSATICI, Mar 14, 2020.

1. Ekran kartı güncelleme sorunu.

Görüntü bağdaştıcılarında 2 tane ekran kartı görünüyordu. AMD Radeon tm 535 in güncel sürümünü AMD'nin sistesinden indirdim ve kurdum. Kurulum tamamlanmadı ve artık Görüntü Bağdaştırıcısında 1 tane ekran kartı gözüküyor. Ne yapmam lazım?

:)

Yunus ErenSATICI, Mar 14, 2020

2. bad pool caller mavi ekran sorunu

Oyun oynuyordum ve normal bir şekilde oyun içerisinden oyunu kapatma tuşuna basdığım anda mavi ekran sorunu cıkdı ve %100 olduğunda bilgisayarım resetlendi. Uyarı kısmında windows destek basvururken bad pool caller yazın diyordu. bu neden olur, bir sorun
    çıkartırmı ve bunun olmaması için ne yapabilirim.

KadirBaytemir, Mar 14, 2020
  3. DaveM121 Win User
    Windows KB4056892 güncelleme

Merhaba Emir, bu Güncelleştirme ile bilinen bir sorun var (KB4056892), aslında yüklüyor, ancak yanlış rapor ediyor. yüklü olmadığını.

Microsoft bunun farkındadır ve bu sorunu gidermeye çalışmaktadır. Endişelenmenize gerek yok, güncelleme yüklenmiş ve korunuyoruz. . .

DaveM121, Mar 14, 2020
  4. Ekran kartı güncelleme sorunu.

Thread stuck in device driver sorunu nasıl çözülür?

bu sorunu nasıl çözebilirim ? Cihazım windows 10 Cihazım sürekli olarak aynı hatayı (mavi ekran) veriyor hata kodu olarakta : THREAD STUCK İN DEVİCE DRİVER

metinsoyer, Mar 14, 2020
Thema:

Ekran kartı güncelleme sorunu.

Loading...
  1. Ekran kartı güncelleme sorunu. - Similar Threads - Ekran kartı güncelleme

2. driver yüklerken mavi ekran sorunu

in Windows 10 Gaming
    driver yüklerken mavi ekran sorunu: Mavi Ekran İşlemcisi amd A10-4655M olan hp pavilion notebook 15'imi format atmak istemiştim kendi imkanımla format atmayı denedim ama olmadı o yüzden bir bilgisayarcıya götürdüm elime bilgisayarım geldiğinde amd radeon hd 7620g driverımı yüklemek istedim fakat yükleyemeden...
  3. driver yüklerken mavi ekran sorunu

in Windows 10 Software and Apps
    driver yüklerken mavi ekran sorunu: Mavi Ekran İşlemcisi amd A10-4655M olan hp pavilion notebook 15'imi format atmak istemiştim kendi imkanımla format atmayı denedim ama olmadı o yüzden bir bilgisayarcıya götürdüm elime bilgisayarım geldiğinde amd radeon hd 7620g driverımı yüklemek istedim fakat yükleyemeden...
  4. driver yüklerken mavi ekran sorunu

in Windows 10 Drivers and Hardware
  5. minecraft ekran kartı yerine işlemcinin ekran kartını kullanıyor

in Windows 10 Gaming
    minecraft ekran kartı yerine işlemcinin ekran kartını kullanıyor: Microsoft Stor dan minecraft aldım ama ekran kartı yerine işlemciyi kullanıyor.Bundan önce başka launcher kullanıyordum o launcherda herhangi bir sorun yoktu....
  6. minecraft ekran kartı yerine işlemcinin ekran kartını kullanıyor

in Windows 10 Software and Apps
    minecraft ekran kartı yerine işlemcinin ekran kartını kullanıyor: Microsoft Stor dan minecraft aldım ama ekran kartı yerine işlemciyi kullanıyor.Bundan önce başka launcher kullanıyordum o launcherda herhangi bir sorun yoktu....
  7. Windows 11 güncelleme sonrası SES CIZIRTI sorunu

in Windows 10 Gaming
    Windows 11 güncelleme sonrası SES CIZIRTI sorunu: MerhabalarWindows 11'i normal kullanırken bir güncelleme sonrası hoparlör durduk yere cızırtı yapmaya başladı. Sorun bilgisayarı normal kullanırken birden ortaya çıkıyor. Herhangi bir medya sesi yüksek parazitli gelmeye başlıyor. Sorunun geçici çözümü "ses iyileştir"...
  8. Nvidia Ekran Kartı

in Windows 10 Gaming
    Nvidia Ekran Kartı: Merhabalar, Yaklaşık 1 ay önce yeni bir laptop aldım ve uefi ayarları ile windows 10 kurulumunu başarılı bir şekilde yaptıktan sonra tüm driverları sorunsuz bir şekilde kurdum.Kullanımımda herhangi bir sorun yokken daha sonra windows aktivasyonu yaptım.Ya denk geldi ya da...
  9. Windows 10 mavi ekran sorunu

in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Windows 10 mavi ekran sorunu: Merhaba. Düşük CPU, RAM kullanan oyunları oynarken çok gereksiz yere çöküyor. Video izlerken de. Artı, ne bir mavi ekran, ne de bir çöküş dosyası yazılıyor. Bugün The Witcher 3 oynarken yine çöktü. Ben de sinirlendim, WhoCrashed programını kurdum. Bilgisayarı kendim...
  10. Ekran Kartı Sürücüsü

in Windows 10 Drivers and Hardware
    Ekran Kartı Sürücüsü: Ekran kartımın ne olduğunu bilmiyorum, Dxdiag işlemi yaptığımda Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısını kullandığım görünüyor. Ayrıca ekranımda hareketli yatay çeşitli renklerde çizgiler oluşuyor,ekran kartının sürücüsünü bu sebeple güncellemeye çalıştım ama ekran kartının...