Windows 10: Hardware cssere után aktiválási hiba

Discus and support Hardware cssere után aktiválási hiba in Windows 10 Updates and Activation to solve the problem; Ugye eljutottam a Nemrég cseréltem hardvert az eszközön gombig aktiválásnál csak ott a régi gépem nevét jelzi[ATTACH] A gépem jelenlegi neve [ATTACH]... Discussion in 'Windows 10 Updates and Activation' started by TowelieMester, Jun 12, 2020.

  1. Hardware cssere után aktiválási hiba


    Ugye eljutottam a Nemrég cseréltem hardvert az eszközön gombig aktiválásnál csak ott a régi gépem nevét jelzi Hardware cssere után aktiválási hiba 0277b6c4-d1d7-4e4e-b37a-70249c732b00?upload=true.png A gépem jelenlegi neve

    Hardware cssere után aktiválási hiba 41b803ec-0904-4215-bf79-fb1482f69936?upload=true.png amit a trubleshoot aktiválna.

    :)
     
    TowelieMester, Jun 12, 2020
    #1

  2. sis files

    Does this problem happen with ALL sis files, or just this particular one? It seems possible that you do have a corrupt sis file. I would try these steps:



    1) Reboot the phone and try installing again.

    2) Download the sis file again, and before installing, compare the file size to the firs file, and to any size information listed on the web page.

    3) Download the file from a different site.

    4) If all else fails, test a completely different sis installer.



    Hopefully you will find a simple explanation to this problem.
     
    thetao---01, Jun 12, 2020
    #2
  3. N-73 support sis files

    Hi Guys, i hv N-73 music exprsn but it does't support sis files .i would be thankful to you if u could sort it
     
    sameerj779, Jun 12, 2020
    #3
  4. DavidOlah Win User

    Hardware cssere után aktiválási hiba

    Age of Empires: Castle Siege hiba

    Mikor elindítom a játékot és behozza a játék logóját kilép és kidob a kezdőképernyőre valaki nem tudja mi lehet a hiba?
     
    DavidOlah, Jun 12, 2020
    #4
Thema:

Hardware cssere után aktiválási hiba

Loading...
  1. Hardware cssere után aktiválási hiba - Similar Threads - Hardware cssere után

  2. Nem tudok bejelentkezni a laptopomra egy frissítés után.

    in Windows Hello & Lockscreen
    Nem tudok bejelentkezni a laptopomra egy frissítés után.: Hibaüzenet: A felhsználói profilszolgáltatással nem sikerült a bejelentkezés. A felhasználói profilt nem sikerült betölteni. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/nem-tudok-bejelentkezni-a-laptopomra-egy/22cd4505-b201-4051-84b5-378a5cbdb497
  3. Amazon app store hiba

    in Windows 10 Gaming
    Amazon app store hiba: https://cdn.discordapp.com/attachments/630882547777273868/1115249275690025030/image.pngAzt írja nem jó a processzor pedig intel I5 11400 nak jónak kell lennie Ilyenkor mit lehet tenni?Laptopban ugyan ilyen proci van és azon működik....
  4. Amazon app store hiba

    in Windows 10 Software and Apps
    Amazon app store hiba: https://cdn.discordapp.com/attachments/630882547777273868/1115249275690025030/image.pngAzt írja nem jó a processzor pedig intel I5 11400 nak jónak kell lennie Ilyenkor mit lehet tenni?Laptopban ugyan ilyen proci van és azon működik....
  5. Usb hiba

    in Windows 10 Gaming
    Usb hiba: Tisztelt Microsoft,A Windows 10 rendszer merevlemezként ismeri fel az Usb meghajtót. Amint csatlakoztatom a rendszerhez ez a hiba üzenet fogad:Mivel fontos adatot tartalmaz nem áll szándékomban eltávolítani róla semmit. Mi lehet a megoldás? Kérem, segítsenek. Tisztelettel:...
  6. Usb hiba

    in Windows 10 Software and Apps
    Usb hiba: Tisztelt Microsoft,A Windows 10 rendszer merevlemezként ismeri fel az Usb meghajtót. Amint csatlakoztatom a rendszerhez ez a hiba üzenet fogad:Mivel fontos adatot tartalmaz nem áll szándékomban eltávolítani róla semmit. Mi lehet a megoldás? Kérem, segítsenek. Tisztelettel:...
  7. Eltűnik a WiFi kapcsolat alvó állapot után

    in Windows 10 Network and Sharing
    Eltűnik a WiFi kapcsolat alvó állapot után: Adott egy nem mai Acer Aspire E-5 laptop Qualcomm Atheros QCA9377 WiFi adapterrel.Ha lehajtom a laptopot alvóállapotba kerül, ha felhajtom akkor legtöbb esetben nem csatlakozik a WiFi-re, mert nem látja a WiFi-t, már mint a beépített adaptert, eltűnik az adaptereknél a WiFi....
  8. Forza horizon 3 letöltés hiba

    in Windows 10 Gaming
    Forza horizon 3 letöltés hiba: Sziasztok elkeztem letölteni a forza horizon 3-at a gépet újra kellet inditanom szóval megállítottam a letöltést és újra inditottam a gépet amikor az újra indítás útán folytatni akartam a letöltés. Sajnos úgy érzékelte hogy nem inditottam el a letöltés. És a mikor rányomok...
  9. Windows Update és Windows Defender hiba

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Windows Update és Windows Defender hiba: Szép napot! Olyan problémával keresném fel önöket hogy a Windows Update és a Windows Defender szolgáltatás Frissítés óta nem működik az asztali gépemen Windows 10 pro 1909 volt telepítve és Windows 10 pro 2004 re frissített Azóta újra telepítettem a gépem és az se...
  10. A windows meghülyült Kernel_Data_ inpage_error után

    in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    A windows meghülyült Kernel_Data_ inpage_error után: 1-2 hete hogy megjött a gépem a szervízből azt kaptam 1 kékhqlált kernel_data_inpage_error néven. Ezután a gép újraindult és mintha nem is lett volna semmi ment is. Aztán másnap márcsak a biosba dobot be. Ilyenkor mit lehet tenni ?...