Windows 10: hata bilgisi

Discus and support hata bilgisi in Windows 10 Installation and Upgrade to solve the problem; güncelleştirme yapmıyor 0x80240fff hata kodu veriyor bu konuda yardıma ihtiyacım var... Discussion in 'Windows 10 Installation and Upgrade' started by ayazayaz2, Dec 24, 2019.

1. ayazayaz2 Win User

hata bilgisi

güncelleştirme yapmıyor 0x80240fff hata kodu veriyor bu konuda yardıma ihtiyacım var

:)

ayazayaz2, Dec 24, 2019

2. 80070070 hata kodu

telefonumu güncelleme yaparken 80070070 hata kodunu veriyo.Microsoftun sitesindeki adımları uyguladım fakat bi sonuca varamadım.Yardımınızı bekiyorum .

AhmetAtabek, Dec 24, 2019
  3. Windows 10 bilgisayarımda bir program açarken kaynaklanan hata!

Merhabalar, bilgisayarıma bir program indirdim oyun için. Fakat açılmamakta. mscvp100.dll msvcpr100.dll hataları alıyordum bunları indirdim ve System32'ye attım. Bu hata çok şimdiki hata ise ; 0xc000035a bu hatayı nasıl çözeceğim. **

"C:\\WINDOWS/SYSTEM32/MSVCR100.dll programı Windows üzerinde çalışmak üzere tasarlanmadı veya hata içeriyor. Programı özgün yükleme medyasını kullanarak yükelemeyi deneyin veya destek için sistem yöneticinize veya yazılım satıcısına başvurun. Hata Durumu:
    0xc000035a. --- (Language; Turkish)

***** * * * * * * * * --

Hello, I downloaded a program for the game on my computer. But it won't open. Msvcpr100.dll was receiving errors mscvp100.dll download them and into system32 I threw. I'm officially cool off from this
    error; How to fix this error? 0xc000035 to. ** "The file C: \\ WINDOWS / SYSTEM32 / MSVCR100.dll is required or contains an error in the Windows program. Please try our original installation installation installation or get support and support from your system
    or software vendor. Error Status: 0xc000035a. - - (Language: English) --

SwinterEge, Dec 24, 2019
  4. Aslı.. Win User

hata bilgisi

Ücretsiz Oyunlarınızı İndiremiyorum Help Me.

Hatırla - Bu bir kamu forum e-posta veya telefon numaraları gibi özel bilgiler sonrası çok asla!

Fikirler:

• Programları ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız
    • Hata mesajları
    • Son değişiklikler bilgisayarınıza yapılmış
    • Ne zaten sorunu çözmek için çalıştık

Aslı.., Dec 24, 2019
Thema:

hata bilgisi

Loading...
  1. hata bilgisi - Similar Threads - hata bilgisi

2. Hata- Bilinmeyen Usb Aygıtı Aygıt Tanımlayıcısı İsteği başarısız oldu Kod 43

in Windows 10 Gaming
    Hata- Bilinmeyen Usb Aygıtı Aygıt Tanımlayıcısı İsteği başarısız oldu Kod 43: Monster Tulpar t7 19.4 laptop kullanıyorum ve laptop klavyem bozulduğunda aygıt yöneticisinde bu hatayı fark ettim acaba bu sorunu çözmek için napabilirim ? Çözersem laptop klavyem düzelir mi ?...
  3. Hata- Bilinmeyen Usb Aygıtı Aygıt Tanımlayıcısı İsteği başarısız oldu Kod 43

in Windows 10 Software and Apps
    Hata- Bilinmeyen Usb Aygıtı Aygıt Tanımlayıcısı İsteği başarısız oldu Kod 43: Monster Tulpar t7 19.4 laptop kullanıyorum ve laptop klavyem bozulduğunda aygıt yöneticisinde bu hatayı fark ettim acaba bu sorunu çözmek için napabilirim ? Çözersem laptop klavyem düzelir mi ?...
  4. Minecraft for windows yüklenirken "hata" veriyor.

in Windows 10 Gaming
    Minecraft for windows yüklenirken "hata" veriyor.: Windowsum, store ve xbox uygulamam güncel. Onar yapmayı ve sıfırlamayı denedim. Microsoft storedan ve minecraft.comdan silip tekrar tekrar yüklemeyi denedim yine de aynı hatayı alıyorum....
  5. Minecraft for windows yüklenirken "hata" veriyor.

Minecraft for windows yüklenirken "hata" veriyor.: Windowsum, store ve xbox uygulamam güncel. Onar yapmayı ve sıfırlamayı denedim. Microsoft storedan ve minecraft.comdan silip tekrar tekrar yüklemeyi denedim yine de aynı hatayı alıyorum....
  6. böyle bir hata alıyorum ve bilgisayar kendiliginden bir cızırtı sesi cıkararak donuyor ve...

in Windows 10 Gaming
    böyle bir hata alıyorum ve bilgisayar kendiliginden bir cızırtı sesi cıkararak donuyor ve...: GetCACapsGetCACaps: Not Found{"Message":"The authority \"amd-keyid-8a0578cf56146fea399af903fb5b0ac36eb2786a.microsoftaik.azure.net\" does not exist."}HTTP/1.1 404 Not FoundDate: Mon, 18 Dec 2023 18:52:07 GMTContent-Length: 121Content-Type: application/json;...
  7. böyle bir hata alıyorum ve bilgisayar kendiliginden bir cızırtı sesi cıkararak donuyor ve...

böyle bir hata alıyorum ve bilgisayar kendiliginden bir cızırtı sesi cıkararak donuyor ve...: GetCACapsGetCACaps: Not Found{"Message":"The authority \"amd-keyid-8a0578cf56146fea399af903fb5b0ac36eb2786a.microsoftaik.azure.net\" does not exist."}HTTP/1.1 404 Not FoundDate: Mon, 18 Dec 2023 18:52:07 GMTContent-Length: 121Content-Type: application/json;...
  8. Temiz kurulum sonrası Güvenilirlik Geçmişinde bir sürü hata

in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Temiz kurulum sonrası Güvenilirlik Geçmişinde bir sürü hata: Temiz bir windows 11 kurulumundan sonra bütün güncelleştirmeleri yapıp güvenilirlik geçmişine bakmak istedim ve bir sürü kritik olaylar olduğunu gördüm Olayların çoğunda windows package manager server.exe var1. olan hatada bunlar yazıyorHatalı uygulama adı:...
  9. Temiz kurulum sonrası Güvenilirlik Geçmişinde bir sürü hata

in Windows 10 Gaming
    Temiz kurulum sonrası Güvenilirlik Geçmişinde bir sürü hata: Temiz bir windows 11 kurulumundan sonra bütün güncelleştirmeleri yapıp güvenilirlik geçmişine bakmak istedim ve bir sürü kritik olaylar olduğunu gördüm Olayların çoğunda windows package manager server.exe var1. olan hatada bunlar yazıyorHatalı uygulama adı:...
  10. Temiz kurulum sonrası Güvenilirlik Geçmişinde bir sürü hata