Windows 10: Itunest nem tudom letölteni microsoft store-ból

Discus and support Itunest nem tudom letölteni microsoft store-ból in Microsoft Windows 10 Store to solve the problem; Sziasztok! A microfost store-ból nem tudom letölteni a itunest. Létrehoztam egy fiókot, azzal jelentkezem be a gépembe. Mikor a telepítés megnyitás... Discussion in 'Microsoft Windows 10 Store' started by Kormosr, Jan 14, 2019.

  1. Kormosr Win User

    Itunest nem tudom letölteni microsoft store-ból


    Sziasztok!


    A microfost store-ból nem tudom letölteni a itunest. Létrehoztam egy fiókot, azzal jelentkezem be a gépembe. Mikor a telepítés megnyitás gombra kattintok, átdob az itunes alkalmazás leírásába, kaptam egy pipát, hogy " ezt az alkalmazást megvásárolta." De a telepítés gomb inaktív.

    Máshogy is megnéztem:

    Gépház/fiókok onnan "Saját Microsoft-fiók kezelése" ha erre kattintok megjelenik fiókom. Ezen belül kiválasztom az eszközöket, amelynél ki van írva a számítógépem neve.

    Erre kattintok, akkor látom a számítógépen néhány adatát. Innen tovább kattintok a részletek megjelenítése gombra. Még részletesebben leírja a gépem adatait.

    majdd a további műveletekre kattintok - onnan pedig alkalmazások beszerzése. Átdob a store-ba és felül látom, hogy be vagyok jelentkezve.

    keresés - itunes.

    Kattintok a "telepítés/megnyitás" gombra átdob az alkalmazás oldalára és a telepítés gomb inaktív.... a kör bezárult...


    Próbáltam úgy, hogy kikapcsoltam a vírusirtót, ugyan ez a helyzet...


    ha valaki tudja megoldást kérem jelezze, nagyon sokat segítene

    Előre is köszönöm!

    :)
     
    Kormosr, Jan 14, 2019
    #1

  2. A WindowsPhone-ban a kapcsolatokat nem lehet cégek szerint rendezni?

    A Windows Mobilról Windows Phone-re váltottam.

    A Mobilban a névjegyalbumot lehetett cégek szerint rendezni, a telefon-ban a kapcsolatokat viszont NEM, IGY a legtöbb személyről AZT SEM tudom kicsoda.

    Van ERRE valami megoldás?
     
    St.FecóWT, Jan 14, 2019
    #2
  3. wiko goa telefon

    az android frissítése nem akar elindulni.Nem tudom kikapcsolni se nem tudom mit csináljak.
     
    PetraKarcagi, Jan 14, 2019
    #3
  4. sam02 Win User

    Itunest nem tudom letölteni microsoft store-ból

    App store and Microsoft account


    Thank you for the advice

    I see what you mean about the password but i think its a backward step to compromise my Microsoft password to to use the app store
     
    sam02, Jan 14, 2019
    #4
Thema:

Itunest nem tudom letölteni microsoft store-ból

Loading...
  1. Itunest nem tudom letölteni microsoft store-ból - Similar Threads - Itunest nem tudom

  2. Windows 11 nem frissít.

    in Windows 10 Gaming
    Windows 11 nem frissít.: A Windows 11 a 2024. 01.24-i frissítést követően nem frissít. Mutatja a frissítési lehetőségeket, de a frissítéseket nem lehet letölteni. Letöltési hiba 0x800706be jelzést mutat....
  3. Windows 11 nem frissít.

    in Windows 10 Software and Apps
    Windows 11 nem frissít.: A Windows 11 a 2024. 01.24-i frissítést követően nem frissít. Mutatja a frissítési lehetőségeket, de a frissítéseket nem lehet letölteni. Letöltési hiba 0x800706be jelzést mutat....
  4. Nem elérhető a vezetékes internet

    in Windows 10 Gaming
    Nem elérhető a vezetékes internet: Sziasztok! Már egy hete problémám van a vezetékes internet működésével és szeretném a segítségeteket kérni. Egyik napról a másikra már nem működött a számítógépen az internet. A LAN port led indikátorai nem világítanak a számítógép bekapcsolása alkalmával és utána sem. Az...
  5. Memóriaintegritást nem tudom visszakapcsolni.

    in Windows 10 Gaming
    Memóriaintegritást nem tudom visszakapcsolni.: Üdv Mindenkinek! A mai nap folyamán letöltöttem a HiSuite alkalmazást a gépemre és ki kellet kapcsolni a memóriaintegritást és már nem tudom vissza kapcsolni. Párszor megpróbáltam vissza kapcsolni csak mindig azt írja, hogy „Oldja fel az illesztőprogramokkal kapcsolatos...
  6. Memóriaintegritást nem tudom visszakapcsolni.

    in Windows 10 Software and Apps
    Memóriaintegritást nem tudom visszakapcsolni.: Üdv Mindenkinek! A mai nap folyamán letöltöttem a HiSuite alkalmazást a gépemre és ki kellet kapcsolni a memóriaintegritást és már nem tudom vissza kapcsolni. Párszor megpróbáltam vissza kapcsolni csak mindig azt írja, hogy „Oldja fel az illesztőprogramokkal kapcsolatos...
  7. nem birok telepíteni

    in Microsoft Windows 10 Store
    nem birok telepíteni: Nemrégiben megvettem a Forza Horizon 3 Ultimate Editiont. Feltelepítettem a kettő DLC-t is a Blizzard Mountint és a Hot Wheelst. De a többi kiegészítőt az autó csomagokat,kincses térképet és stb nem bírom feltenni ,mert nem találja az gépet. Egyszerűen nem tudom hogy miért...
  8. A Store ban nem tudom megnyitni az alkalmazást amit le szeretnék tölteni Kód: 0x80004003

    in Microsoft Windows 10 Store
    A Store ban nem tudom megnyitni az alkalmazást amit le szeretnék tölteni Kód: 0x80004003: A Store ban nem tudom megnyitni az alkalmazást amit le szeretnék tölteni Kód: 0x80004003 Ez lassan fél éve így van és kezdtem megelégelni ígny segítséget kérek....
  9. Nem tudom activálni a corex7 windovs 10 ben

    in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Nem tudom activálni a corex7 windovs 10 ben: Nem tudom activálni a corex7 windovs 10 ben https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/nem-tudom-activ%C3%A1lni-a-corex7-windovs-10-ben/9397ed32-fe54-4f7b-9179-b04cfb0beca7
  10. Nem tudom activálni a corex7 win 10 ben

    in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Nem tudom activálni a corex7 win 10 ben: Nem tudom activálni a corex7 win 10 ben https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/nem-tudom-activ%C3%A1lni-a-corex7-win-10-ben/483ebbbc-9b85-456e-b0b9-9b69ff2beb71