Windows 10: Jak przejść przez Weryyfikacje 2-etapową - jeśli nie mogę odebrać kodu 6 - cyfrowego przez...

Discus and support Jak przejść przez Weryyfikacje 2-etapową - jeśli nie mogę odebrać kodu 6 - cyfrowego przez... in AntiVirus, Firewalls and System Security to solve the problem; Witam Szanowna Społeczności Microsoft. Posiadam konto Facebook - w którym mam uruchomioną weryfikację 2-etapową przez SMS. Zwracam się do Was o... Discussion in 'AntiVirus, Firewalls and System Security' started by RadoslavWasilevski, Jun 24, 2020.

  1. Jak przejść przez Weryyfikacje 2-etapową - jeśli nie mogę odebrać kodu 6 - cyfrowego przez...


    Witam Szanowna Społeczności Microsoft. Posiadam konto Facebook - w którym mam uruchomioną weryfikację 2-etapową przez SMS.


    Zwracam się do Was o wsparcie.


    Z głębi serca proszę o wsparcie.


    Od mojego konta Facebook został odpięty numer telefonu do odebrania kodów SMS i nie mam tego kodu 6 cyfr odebrać.


    Mam dostępne konto Facebook pod aplikacją Microsoft Authenticator, ale te kody nie są powiązane.


    Konkretnie chodzi o to bezpieczeństwo systemu Facebook - zapamiętane, że moje konto idzie na weryfikację przez telefon.


    Z głębi pól serca błagam o wsparcie Wasze.


    Z Wyrazami Szacunku Radoslav

    :)
     
    RadoslavWasilevski, Jun 24, 2020
    #1

  2. laptop windols7'brak bluetooth

    laptop windols7 Nie wyszukuje mojego Telefonu Huawei P8.
    laptop nie nie posiada Znak Budowlany bluetooth .jak uruchomic bluetooth wagowo laptopie przez wyszukal dane uurzadzenie
     
    adamwojciechowski724, Jun 24, 2020
    #2
  3. Adresaci w poczcie obsługiwanej przez telefon podpowiedzi

    W jaki sposób można usunąć adresatów wiadomości email z telefonu. Próbowałem w różny sposób i nie chodzi tu o kontakty tylko o jednorazową wiadomość tzn. piszemy wiadomość z błędnym adresem do *** Email address is removed for privacy *** otrzymujemy
    że wiadomość ma nieprawidlowy adres czyli zawiera literkę G w nazwie com . Wpisując adres wyskakuje nam podpowiedź z błędnym adresem nie ma możliwości usunięcia, nie poprawnej formy. utrudnia to życie przy szybkim wysyłaniu i odbieraniu wiadomości ponieważ
    adres zostaje już na wieki. Wiem że istnieje możliwość usunięcia adresu poprzez stronę www lecz telefon już nie synchronizuje tego i w dalszym stopniu adres podpowiedzi "niepoprawny" lub jaki kolwiek adres usunięty przez stronę widniej w telefonie. Czy jest
    jakiś sposób aby usunąć podpowiedzi i historię tych adresów?
     
    RafałParadziński, Jun 24, 2020
    #3
  4. bkarolka Win User

    Jak przejść przez Weryyfikacje 2-etapową - jeśli nie mogę odebrać kodu 6 - cyfrowego przez...

    Nie dodano do kolekcji - 0% synchronizacji Lumia 610

    Nie wiem co stało się z moim telefonem, ale od kilku dni nie mogę zsynchronizować zawarości telefonu z komputerem, głównie zależy mi na zdjęciach i filmach. Posiadam zainstalowane oprogramowanie Zune, wcześniej działało bez problemu, teraz natomiast nic
    się nie kopiuje na komputer. Nie mogę przez to zaktualizować nowego oprogramowania telfonu. Proszę o pomoc!
     
    bkarolka, Jun 24, 2020
    #4
Thema:

Jak przejść przez Weryyfikacje 2-etapową - jeśli nie mogę odebrać kodu 6 - cyfrowego przez...

Loading...
  1. Jak przejść przez Weryyfikacje 2-etapową - jeśli nie mogę odebrać kodu 6 - cyfrowego przez... - Similar Threads - Jak przejść przez

  2. Nie mogę grać w gry

    in Windows 10 Software and Apps
    Nie mogę grać w gry: Witam, mam problem, otóz w jaką grę bym nie zagrał, to po kilku minutach, a nawet czasami sekundach, dostaje czarny ekran i napis na monitorze "Standby Mode", dzieje się to w każdej grze. Czasami zdarzy się to kilka sekund po uruchomieniu gry, a czasami po kilku godzinach...
  3. Nie mogę grać w gry

    in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Nie mogę grać w gry: Witam, mam problem, otóz w jaką grę bym nie zagrał, to po kilku minutach, a nawet czasami sekundach, dostaje czarny ekran i napis na monitorze "Standby Mode", dzieje się to w każdej grze. Czasami zdarzy się to kilka sekund po uruchomieniu gry, a czasami po kilku godzinach...
  4. Nie mogę grać w gry

    in Windows 10 Gaming
    Nie mogę grać w gry: Witam, mam problem, otóz w jaką grę bym nie zagrał, to po kilku minutach, a nawet czasami sekundach, dostaje czarny ekran i napis na monitorze "Standby Mode", dzieje się to w każdej grze. Czasami zdarzy się to kilka sekund po uruchomieniu gry, a czasami po kilku godzinach...
  5. Finestra di errore Zapisane przez program

    in Windows 10 Gaming
    Finestra di errore Zapisane przez program: Salve, sono alcuni giorni che ogni volta che accendo il pc che mi si apre una finestra con la scritta " Zapisane przez program internet explorer 11 datata 11 agosto 2021"Non vi sono icone per ridurla nè per chiuderla. volevo sapere gentilmente cosa bisogna fare per...
  6. Finestra di errore Zapisane przez program

    in Windows 10 Software and Apps
    Finestra di errore Zapisane przez program: Salve, sono alcuni giorni che ogni volta che accendo il pc che mi si apre una finestra con la scritta " Zapisane przez program internet explorer 11 datata 11 agosto 2021"Non vi sono icone per ridurla nè per chiuderla. volevo sapere gentilmente cosa bisogna fare per...
  7. Finestra di errore Zapisane przez program

    in Windows 10 Customization
    Finestra di errore Zapisane przez program: Salve, sono alcuni giorni che ogni volta che accendo il pc che mi si apre una finestra con la scritta " Zapisane przez program internet explorer 11 datata 11 agosto 2021"Non vi sono icone per ridurla nè per chiuderla. volevo sapere gentilmente cosa bisogna fare per...
  8. Granie przez xbox family na pc

    in Microsoft Windows 10 Store
    Granie przez xbox family na pc: Grałem na xboxie w sea of thieves, na moim koncie, pomimo, że gra była kupiona na koncie brata. Grałem przez xbox family. Brat grał ze mną na pc i kupił na swoim koncie grę i na xbox i na pc. Xboxowi sie zepsuło i ściągłem grę z konta brata na mój pc przez microsoft store. I...
  9. Nie mogę przełączyć konta Windows 10

    in Windows 10 Customization
    Nie mogę przełączyć konta Windows 10: Witam Mam poważny problem, chciałem stworzyć konto gość z ograniczeniem miejsca na dysku. W dysku C dałem 0 możliwości zapisywania plików. Został dysk D na którym zostawiłem 10gb. Konto "gosc" miało służyć tylko dla osób, które przeglądają przeglądarkę. Gdy już wszystko...
  10. Nie mogę nic zainstalować

    in Microsoft Windows 10 Store
    Nie mogę nic zainstalować: Każda aplikacja w microsoft store nie daje się zainstalować po kliknięciu przycisku zainstaluj pojawia się pusta przestrzeń i nic się nie dzieje, a żadne ze znalezionych prze zemnie rozwiązań nie działało....