Windows 10: karta sieci bezprzewodowej

Discus and support karta sieci bezprzewodowej in Windows 10 Drivers and Hardware to solve the problem; witam mam laptopa hp620 z win 10 nie moge wlaczyc karty sieciowej .w momencie kiedy prubuje to zrobic komputer sie zawiesza to samo dzieje sie gdy... Discussion in 'Windows 10 Drivers and Hardware' started by tomektracz, Dec 10, 2019.

  1. karta sieci bezprzewodowej


    witam

    mam laptopa hp620 z win 10

    nie moge wlaczyc karty sieciowej .w momencie kiedy prubuje to zrobic komputer sie zawiesza

    to samo dzieje sie gdy chce odinstalowac


    prosze o pomoc

    :)
     
    tomektracz, Dec 10, 2019
    #1

  2. Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta grafiki nivdia

    Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta grafiki nivdia nie mogż zainstalować do mojej karty geforce GTX 870 M żadnych sterowników w systemie proszę o jakąś
    pomoc wcześnie od prawie 4 lat w różnych wcześniejszych wersjach widowsa 10 nie było problemu z tym ,teraz w win 1903 kartę grafiki mam nie widzoczną w systemie a sterowniki mi nie działają i nie chcą się wogóle zainstalować w systemie
     
    HenryBorlandi, Dec 10, 2019
    #2
  3. Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta grafiki nivdia

    Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta grafiki nivdia nie mogż zainstalować do mojej karty geforce GTX 870 M żadnych sterowników w systemie proszę o jakąś
    pomoc wcześnie od prawie 4 lat w różnych wcześniejszych wersjach widowsa 10 nie było problemu z tym ,teraz w win 1903 kartę grafiki mam nie widzoczną w systemie a sterowniki mi nie działają i nie chcą się wogóle zainstalować w systemie
     
    HenryBorlandi, Dec 10, 2019
    #3
  4. karta sieci bezprzewodowej

    wifi

    witam mam taki problem gdyż moje wifi nie znajduje zadnej sieci bez przewodowej w laptopie hp 250 g3 wifi mam właczone no ale niestety nie znajduje zadej sieci a połaczenie z routera przez kabel działa poprawnie
     
    Adamcekała, Dec 10, 2019
    #4
Thema:

karta sieci bezprzewodowej

Loading...
  1. karta sieci bezprzewodowej - Similar Threads - karta sieci bezprzewodowej

  2. Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta...

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta...: Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta grafiki nivdia nie mogż zainstalować do mojej karty geforce GTX 870 M żadnych sterowników w systemie proszę o jakąś pomoc wcześnie od prawie 4 lat w różnych wcześniejszych wersjach widowsa 10...
  3. Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta...

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta...: Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta grafiki nivdia nie mogż zainstalować do mojej karty geforce GTX 870 M żadnych sterowników w systemie proszę o jakąś pomoc wcześnie od prawie 4 lat w różnych wcześniejszych wersjach widowsa 10...
  4. Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta...

    in Windows 10 Drivers and Hardware
    Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta...: Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta grafiki nivdia nie mogż zainstalować do mojej karty geforce GTX 870 M żadnych sterowników w systemie proszę o jakąś pomoc wcześnie od prawie 4 lat w różnych wcześniejszych wersjach widowsa 10...

Users found this page by searching for:

  1. karta sieci bezprzewodowej