Windows 10: Kitudják szivárogtatni a saját adataimat?

Discus and support Kitudják szivárogtatni a saját adataimat? in AntiVirus, Firewalls and System Security to solve the problem; Tisztelt Válaszoló!2022.01.01-én egy vírust sikerült letöltenem a számítógépemre, ami eleinte egy GTA V Trainer lett volna, aztán gyorsan kiderült hogy... Discussion in 'AntiVirus, Firewalls and System Security' started by 27kada, Aug 16, 2022.

  1. 27kada Win User

    Kitudják szivárogtatni a saját adataimat?


    Tisztelt Válaszoló!2022.01.01-én egy vírust sikerült letöltenem a számítógépemre, ami eleinte egy GTA V Trainer lett volna, aztán gyorsan kiderült hogy a nagy semmi. Atom lassúra belassította a pcmet, az összes jelszavamat, adataimat eltulajdonította és egy .rar file-ban kaptam meg azon belül is .txt fájlban az összes jelszavamatchrome-ból, adataimat. Azóta 2 alkalommal is újratelepítettem a rendszeremet, egyszer egy Windows 11-el, tegnap pedig Windows 10-el. A vírus egy RedLine Stealer tipusú volt. Vasárnap este kaptam egy levelet, és abban is egy Screenshootot a gépemről. Szeretném idézn

    :)
     
    27kada, Aug 16, 2022
    #1
  2. trt740 Win User

    Which should I buy or is it a waste of money

    k thx ket if you have a cpu stepping guide list it on my thread in overclocking
     
    trt740, Aug 16, 2022
    #2
  3. jmcslob Win User
    2 x SSD Raid 0 - is this right?

    Hey Fits

    Can you list a few helpful hints for T ski ,maybe a step by step how to OR what to look out for*Cool Kitudják szivárogtatni a saját adataimat? :cool:
     
    jmcslob, Aug 16, 2022
    #3
  4. jmcslob Win User

    Kitudják szivárogtatni a saját adataimat?

    2 x SSD Raid 0 - is this right?

    T ski b4 your done with this post can you list a step by step fix of what you did, I would appreciate it if you would...Thanks
     
    jmcslob, Aug 16, 2022
    #4
Thema:

Kitudják szivárogtatni a saját adataimat?

Loading...
  1. Kitudják szivárogtatni a saját adataimat? - Similar Threads - Kitudják szivárogtatni saját

  2. Cooking Fever nincs a saját tartalmak között

    in Windows 10 Gaming
    Cooking Fever nincs a saját tartalmak között: Sziasztok! Windows10 proffesionált használok. Itt lehetőség van Microsoft fiók nélkül telepíteni alkalmazásokat az Microsoft Áruházból. Pár hónapja MS fiók nélkül az MS Áruházból feltettem a Cokking Fever nevű játékot, amivel el-eljátszogattam. A héten úgy gondoltam,...