Windows 10: Laptop rozładowuje się do zera gdy jest długo wyłączony

Discus and support Laptop rozładowuje się do zera gdy jest długo wyłączony in Windows 10 Performance & Maintenance to solve the problem; Laptop rozładowuje się, gdy jest wyłączony do zera w kilka miesięcy chcę, aby mój laptop nie rozładowywał się do zera, gdy jest nieużywany, czy jest to... Discussion in 'Windows 10 Performance & Maintenance' started by MAREKXDDDD, May 6, 2023.

  1. Laptop rozładowuje się do zera gdy jest długo wyłączony


    Laptop rozładowuje się, gdy jest wyłączony do zera w kilka miesięcy chcę, aby mój laptop nie rozładowywał się do zera, gdy jest nieużywany, czy jest to szkodliwe dla baterii? Jak to bezpiecznie wyłączyć.Laptop: Acer Predator Helios 300 G3-572

    :)
     
    MAREKXDDDD, May 6, 2023
    #1

  2. Integralność Pamięci jest wyłączona. Urządzenie może być podatne na zagrożenia.

    Dzień dobry

    Gdy włączam zabezpieczenia i Zabezpieczenia urządzenia to pisze: Integralność Pamięci jest wyłączona. Urządzenie może być podatne na zagrożenia. i Strona, do której próbujesz uzyskać dostęp, nie zawiera obsługiwanych funkcji i jest niedostępna.

    Proszę o pomoc
     
    blusiaczek1, May 6, 2023
    #2
  3. Cold Storm, May 6, 2023
    #3
  4. n-ster Win User

    Laptop rozładowuje się do zera gdy jest długo wyłączony

    n-ster, May 6, 2023
    #4
Thema:

Laptop rozładowuje się do zera gdy jest długo wyłączony

Loading...
  1. Laptop rozładowuje się do zera gdy jest długo wyłączony - Similar Threads - Laptop rozładowuje się

  2. SppExtComObjHook.dll Co to jest?

    in Windows 10 Gaming
    SppExtComObjHook.dll Co to jest?: Z nieznanych mi przyczyn coś takiego pojawiło się w wykluczeniach skanowania Defendera. Usuwać czy olać? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/sppextcomobjhookdll-co-to-jest/de480393-0eb4-430a-8d7a-0b1e0b3696c3
  3. SppExtComObjHook.dll Co to jest?

    in Windows 10 Software and Apps
    SppExtComObjHook.dll Co to jest?: Z nieznanych mi przyczyn coś takiego pojawiło się w wykluczeniach skanowania Defendera. Usuwać czy olać? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/sppextcomobjhookdll-co-to-jest/de480393-0eb4-430a-8d7a-0b1e0b3696c3
  4. Laptop rozładowuje się do zera gdy jest długo wyłączony

    in Windows 10 Gaming
    Laptop rozładowuje się do zera gdy jest długo wyłączony: Laptop rozładowuje się, gdy jest wyłączony do zera w kilka miesięcy chcę, aby mój laptop nie rozładowywał się do zera, gdy jest nieużywany, czy jest to szkodliwe dla baterii? Jak to bezpiecznie wyłączyć.Laptop: Acer Predator Helios 300 G3-572...
  5. Laptop rozładowuje się do zera gdy jest długo wyłączony

    in Windows 10 Software and Apps
    Laptop rozładowuje się do zera gdy jest długo wyłączony: Laptop rozładowuje się, gdy jest wyłączony do zera w kilka miesięcy chcę, aby mój laptop nie rozładowywał się do zera, gdy jest nieużywany, czy jest to szkodliwe dla baterii? Jak to bezpiecznie wyłączyć.Laptop: Acer Predator Helios 300 G3-572...
  6. Komputer się zacina.

    in Windows 10 Gaming
    Komputer się zacina.: Witam mój komputer się zacina po ostatnio zainstalowanej aktualizacji Windows 10. Gdy naprzykład chce wejść w ustawienia pokazuje się ikona ustawień i po chwili znika. Nie można nic włączyć nawet **** wyszukiwania....
  7. Komputer się zacina.

    in Windows 10 Software and Apps
    Komputer się zacina.: Witam mój komputer się zacina po ostatnio zainstalowanej aktualizacji Windows 10. Gdy naprzykład chce wejść w ustawienia pokazuje się ikona ustawień i po chwili znika. Nie można nic włączyć nawet **** wyszukiwania....
  8. Komputer się zacina.

    in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Komputer się zacina.: Witam mój komputer się zacina po ostatnio zainstalowanej aktualizacji Windows 10. Gdy naprzykład chce wejść w ustawienia pokazuje się ikona ustawień i po chwili znika. Nie można nic włączyć nawet **** wyszukiwania....
  9. GDI+ window ccc.exe

    in AntiVirus, Firewalls and System Security
    GDI+ window ccc.exe: For the last couple of weeks, when I go to shutdown my PC, I'm getting a message that GDI+ window ccc.exe needs to close. What is causing this file to be open? I try to exit my programs before I shutdown the PC. If I click on shutdown anyhow, nothing seems to happen. Is this...
  10. slow shutdown -- GDI+

    in Windows 10 Performance & Maintenance
    slow shutdown -- GDI+: during shutdown, I get message that GDI+ is open, and is delaying the shutdown process what I tried: I ran troubleshooter/power, it just reset the power options to default, but did not solve the problem I ran sfc/scannow, it did not find any integrity violations. 62631