Windows 10: Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się

Discus and support Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się in Windows 10 Software and Apps to solve the problem; Przywracałem laptopa do stanu początkowego i teraz przy logowaniu się do systemu pojawia się ten komunikat także nie mogę zalogować się do systemu.Co... Discussion in 'Windows 10 Software and Apps' started by Reynari, Mar 28, 2022.

  1. Reynari Win User

    Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się


    Przywracałem laptopa do stanu początkowego i teraz przy logowaniu się do systemu pojawia się ten komunikat także nie mogę zalogować się do systemu.Co próbowałem:Tryb awaryjny różne kombinacjePonowne przywrócenie do stanu początkowegoŚciągnięcie systemu z chmuryŚciągnięcie systemu z dysku lokalnegoWszystko powyżej NIE DZIAŁA.Co działa:Możliwość włączenia wierszu poleceń.Wszelkie rozwiązania w systemie nie zadziałają gdyż nie mam dostępu. Tylko poprzez wiersz poleceń mogę spróbować ale nic nie znalazłem aby w taki sposób rozwiązać problem.

    :)
     
    Reynari, Mar 28, 2022
    #1
  2. Renkaaa Win User

    Nie można nawiązać połączenia” w czasie dodawania konta Microsoft

    Mam problem. Kupiłam telefon. Windows Phone 8S by HTC. Nie mozna nawiązać połączenią w czasie dodawanią konta Microsoft.chiałam wejśc żeby sciągnąć aplikację,
    Byłam w salonie wszystko jest dobrze , internet działa.
     
    Renkaaa, Mar 28, 2022
    #2
  3. Adresaci w poczcie obsługiwanej przez telefon podpowiedzi

    W jaki sposób można usunąć adresatów wiadomości email z telefonu. Próbowałem w różny sposób i nie chodzi tu o kontakty tylko o jednorazową wiadomość tzn. piszemy wiadomość z błędnym adresem do *** Email address is removed for privacy *** otrzymujemy
    że wiadomość ma nieprawidlowy adres czyli zawiera literkę G w nazwie com . Wpisując adres wyskakuje nam podpowiedź z błędnym adresem nie ma możliwości usunięcia, nie poprawnej formy. utrudnia to życie przy szybkim wysyłaniu i odbieraniu wiadomości ponieważ
    adres zostaje już na wieki. Wiem że istnieje możliwość usunięcia adresu poprzez stronę www lecz telefon już nie synchronizuje tego i w dalszym stopniu adres podpowiedzi "niepoprawny" lub jaki kolwiek adres usunięty przez stronę widniej w telefonie. Czy jest
    jakiś sposób aby usunąć podpowiedzi i historię tych adresów?
     
    RafałParadziński, Mar 28, 2022
    #3
  4. taken Win User

    Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się

    Event ID 69


    Yes i see green but he vanish at the end i get red error like You see and get 2 new errors in event viewer every time i run this command:

    Modyfikowanie stanu środowiska uruchomieniowego modelu aplikacji dla pakietu windows.immersivecontrolpanel_10.0.1.1000_neutral_neutral_cw5n1h2txyewy użytkownika SERWER\admin nie powiodło się z powodu błędu 0x490 (bieżący stan = 0x0, żądany stan = 0x20).

    Modyfikowanie stanu środowiska uruchomieniowego modelu aplikacji dla pakietu Windows.PrintDialog_6.2.0.0_neutral_neutral_cw5n1h2txyewy użytkownika SERWER\admin nie powiodło się z powodu błędu 0x490 (bieżący stan = 0x0, żądany stan = 0x20).

    Best Regards
     
    taken, Mar 28, 2022
    #4
Thema:

Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się

Loading...
  1. Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się - Similar Threads - Logowanie usługi profilów

  2. Nie mogę się wylogować z konta microsoft na laptopie

    in Microsoft Windows 10 Store
    Nie mogę się wylogować z konta microsoft na laptopie: Witam. Nie mogę się wylogować z konta na laptopie z Windowsem 10. Zależy mi na całkowitym usunięciu konta na laptopie. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/nie-mog%C4%99-si%C4%99-wylogowa%C4%87-z-konta/59077f74-bc42-4f1f-84ce-7ad2734812ec
  3. Nie mogę się wylogować z konta microsoft na laptopie

    in Windows 10 Gaming
    Nie mogę się wylogować z konta microsoft na laptopie: Witam. Nie mogę się wylogować z konta na laptopie z Windowsem 10. Zależy mi na całkowitym usunięciu konta na laptopie. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/nie-mog%C4%99-si%C4%99-wylogowa%C4%87-z-konta/59077f74-bc42-4f1f-84ce-7ad2734812ec
  4. Usługa Windows Installer nie wyświetla się w liście usług

    in Windows 10 Software and Apps
    Usługa Windows Installer nie wyświetla się w liście usług: Usługa Windows Installer nie wyświetla się w liście usług https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/us%C5%82uga-windows-installer-nie-wy%C5%9Bwietla/d6cac2f7-710a-418f-ad83-114849cb3391
  5. Usługa Windows Installer nie wyświetla się w liście usług

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Usługa Windows Installer nie wyświetla się w liście usług: Usługa Windows Installer nie wyświetla się w liście usług https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/us%C5%82uga-windows-installer-nie-wy%C5%9Bwietla/d6cac2f7-710a-418f-ad83-114849cb3391
  6. Usługa Windows Installer nie wyświetla się w liście usług

    in Windows 10 Gaming
    Usługa Windows Installer nie wyświetla się w liście usług: Usługa Windows Installer nie wyświetla się w liście usług https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/us%C5%82uga-windows-installer-nie-wy%C5%9Bwietla/d6cac2f7-710a-418f-ad83-114849cb3391
  7. Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się

    in Windows 10 Gaming
    Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się: Przywracałem laptopa do stanu początkowego i teraz przy logowaniu się do systemu pojawia się ten komunikat także nie mogę zalogować się do systemu.Co próbowałem:Tryb awaryjny różne kombinacjePonowne przywrócenie do stanu początkowegoŚciągnięcie systemu z chmuryŚciągnięcie...
  8. Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się

    in Windows 10 Customization
    Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się: Przywracałem laptopa do stanu początkowego i teraz przy logowaniu się do systemu pojawia się ten komunikat także nie mogę zalogować się do systemu.Co próbowałem:Tryb awaryjny różne kombinacjePonowne przywrócenie do stanu początkowegoŚciągnięcie systemu z chmuryŚciągnięcie...
  9. Windows 10 się nie włącza

    in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Windows 10 się nie włącza: Witam od jakis 2 dni mam problem ze moj komputer sie normalnie wlacza ale windows sie nie laduje tylko sie kreci kolko w nieskończoność i pisze przygotowywanie automatycznej naprawy czekałem juz nawet 4 godziny i dalej to samo stalo sie tak z dnia na dzien zgasiłem komputer...
  10. Zakupiona gra nie pojawia się na koncie

    in Microsoft Windows 10 Store
    Zakupiona gra nie pojawia się na koncie: Dzień dobry, w dniu dzisiejszym 23.09.2020 około godziny 16:45 zakupiłem grę Forza Horizon 3 na promocji, która kończy się za 4 dni. Niestety problem pojawił się w momencie dokonywania płatności. Wybrałem płatność BLIK'iem i gdy pierwszy raz wpisywałem kod, transakcja...