Windows 10: MAVİ EKRAN BLUE SCREEN

Discus and support MAVİ EKRAN BLUE SCREEN in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging to solve the problem; ALDIĞIM HATA Critical structure corruption başarısız: ntfs.sys ram test edildi sorunsuz windows 10 kullanıyorum ve güncel sürekli olarak bu mavi... Discussion in 'Windows 10 BSOD Crashes and Debugging' started by tyfndlgc, Feb 28, 2021.

1. tyfndlgc Win User

MAVİ EKRAN BLUE SCREEN

ALDIĞIM HATA

Critical structure corruption

başarısız: ntfs.sys

ram test edildi sorunsuz windows 10 kullanıyorum ve güncel sürekli olarak bu mavi hatayı alıyorum mavi ekran veriyor yardımcı olabilir misiniz?

MAVİ EKRAN BLUE SCREEN 00bd7664-7fcf-4e2b-a525-104a8368e1f3?upload=true.jpg

:)

tyfndlgc, Feb 28, 2021
  2. Roan T Win User

Blue Screen

Hi,

Blue screens could be caused by problems with your computer’s hardware or with its driver. Still, we
    would like to know more about the issue. Please clarify the following:

• Did you get a STOP code?
    • Did you install any hardware or driver recently?

For basic troubleshooting steps to resolve blue screen errors, we suggest checking out this
    article and simply follow the steps.

Feel free to contact us if you need further help.

Roan T, Feb 28, 2021
  3. Remon Ont Win User
    Startup Blue Screen

Hi Jon,

Startup blue screen error(s) can occur if a problem causes your PC to shut down or restart unexpectedly. It could be due to the following:

• Outdated device software drivers
    • Corrupted Windows update system files
    • Software/Security conflicts

We would like to know some information:

• Did you get any blue screen stop error codes?
    • Have you tried booting in Safe mode?

We suggest that you check this
    article
    about troubleshooting blue screen errors and follow the troubleshooting steps provided there.

We will wait for your response

Remon Ont, Feb 28, 2021
  4. MAVİ EKRAN BLUE SCREEN

Blue Screen of Deaths on a Daily

Hi,

Blue screen errors can occur if a serious problem causes Windows to shut down or restart unexpectedly. This error can be caused by both hardware and software issues. To isolate your concern, we'd like to know if there were any changes made
    prior to the issue.

In the meantime, we suggest that you follow the steps provided on this link for blue screen error basic
    troubleshooting. Once you're on the page, select the option on when do you get the error and proceed with the steps listed.

Let us know how it goes after performing the suggested steps.

Eileen Gal, Feb 28, 2021
Thema:

MAVİ EKRAN BLUE SCREEN

Loading...
  1. MAVİ EKRAN BLUE SCREEN - Similar Threads - MAVİ EKRAN BLUE

2. Mavi Ekran Hatası

in Windows 10 Software and Apps
    Mavi Ekran Hatası: Merhaba bilgisayarımı sorunsuz kullanıyordum ancak son zamanda "Attempted Write to Readonly Memory" adlı mavi ekran hatası almaya başladım bilgisayarım minidump dosyamı ek olarak sizinle paylaşıyorum yardımcı olur musunuz?minidump 2307.zip...
  3. Mavi Ekran Hatası

in User Accounts and Family Safety
    Mavi Ekran Hatası: Merhaba bilgisayarımı sorunsuz kullanıyordum ancak son zamanda "Attempted Write to Readonly Memory" adlı mavi ekran hatası almaya başladım bilgisayarım minidump dosyamı ek olarak sizinle paylaşıyorum yardımcı olur musunuz?minidump 2307.zip...
  4. Mavi Ekran Hatası

in Windows 10 Gaming
    Mavi Ekran Hatası: Durmadan aldığım mavi ekran hatası ne yapmam gerektiğini artık anlamıyorum birçok şey denedim yardımcı olursanız sevinirimMinidumps.zip https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/mavi-ekran-hatas%C4%B1/cdbea322-cfcc-4a8a-ad78-65fece732108
  5. Mavi Ekran Hatası

Mavi Ekran Hatası: Durmadan aldığım mavi ekran hatası ne yapmam gerektiğini artık anlamıyorum birçok şey denedim yardımcı olursanız sevinirimMinidumps.zip https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/mavi-ekran-hatas%C4%B1/cdbea322-cfcc-4a8a-ad78-65fece732108
  6. Mavi ekran hatası

Mavi ekran hatası: Merhaba,Bilgisayar açıldıktan bir süre sonra fotoğrafını eklediğim hatayı alıyorum. %0 dolmadan bilgisayar yeniden başlıyor ve bios açılıyor. Bios'tan çıkınca yeniden bios açılıyor. Sadece ikişer defa güç tuşuna basarak bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra windows başlıyor....
  7. Mavi ekran hatası

in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Mavi ekran hatası: Merhaba,Bilgisayar açıldıktan bir süre sonra fotoğrafını eklediğim hatayı alıyorum. %0 dolmadan bilgisayar yeniden başlıyor ve bios açılıyor. Bios'tan çıkınca yeniden bios açılıyor. Sadece ikişer defa güç tuşuna basarak bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra windows başlıyor....
  8. mavi ekran

in Windows 10 Gaming
    mavi ekran: biligisayarım 40 dk de bir mavi ekran veriyor durdurma kodu :SYSTEM SERVİCE EXCEPTION BAŞARISIZ:aow drv x64 ev.sys kodlar bunlar bilgisayar özellikleri gtx 1050 16 gb ram 500 gb ssd i7 6700 7 tane fan bilgisayara bir kere sistem baştan kuruldu hala aynı...
  9. mavi ekran

in Windows 10 Drivers and Hardware
    mavi ekran: merhaba bilgisayarım ara mavi ekran veriyor. mavi ekran görüntüleyici indirdim ve sorun ntoskrnl.exe den neden gördüm sorun nası çözüleceği ile ilgili yardım edermisiniz minidump dosyası https://drive.google.com/open?id=1czeSWieoVXLtrKrSW1FBPQcoDFJwBTU0...
  10. Mavi ekran

in Windows 10 Drivers and Hardware
    Mavi ekran: Bilgisayar açıkken bir anda klavye donuyor ve 1-2 dk sonra ekran donuyor ama arka plan çalışıyor bilgisayarı kapatmak zorinda kalıyorum kapatınca da tekrar açılmıyor başlat ekranında sürekli yeniden başlatıyor Bunun bilgisayardaki donanımdan kaynaklandığını düşünmüyorum...