Windows 10: mavi ekran

Discus and support mavi ekran in Windows 10 Drivers and Hardware to solve the problem; merhaba bilgisayarım ara mavi ekran veriyor. mavi ekran görüntüleyici indirdim ve sorun ntoskrnl.exe den neden gördüm sorun nası çözüleceği ile ilgili... Discussion in 'Windows 10 Drivers and Hardware' started by Ahmet Sazak, Apr 13, 2020.

1. mavi ekran

merhaba bilgisayarım ara mavi ekran veriyor.

mavi ekran görüntüleyici indirdim ve sorun ntoskrnl.exe den neden gördüm sorun nası çözüleceği ile ilgili yardım edermisiniz

minidump dosyası

https://drive.google.com/open?id=1czeSWieoVXLtrKrSW1FBPQcoDFJwBTU0

:)

Ahmet Sazak, Apr 13, 2020

2. bad pool caller mavi ekran sorunu

Oyun oynuyordum ve normal bir şekilde oyun içerisinden oyunu kapatma tuşuna basdığım anda mavi ekran sorunu cıkdı ve %100 olduğunda bilgisayarım resetlendi. Uyarı kısmında windows destek basvururken bad pool caller yazın diyordu. bu neden olur, bir sorun
    çıkartırmı ve bunun olmaması için ne yapabilirim.

KadirBaytemir, Apr 13, 2020
  3. TheYamaN Win User
    Windows 10 Mavi Ekran Hatası

Merhaba,

1 yıldır Windows 10 kullanıcısıyım şu zamana kadar her şey çok güzeldi. Fakat 1 aydan beri Counter Strike Global Offensive ve Grand Theft Auto 5 oyununa girerken mavi ekran alıyorum. Windows sitesinde ki denilen şeyleride uygulamama rağmen bu olay düzelmedi.

Sisteminde bu younlara göre çok iyi bir sistem. Aldığım hatada ise DRİVER İRQL NOT LESS REQUAL Başarısızmavi ekran :p17.sys diyor. Lütfen bu konuda yardımcı olun.

İyi Günler.

TheYamaN, Apr 13, 2020
  4. Kerim_00 Win User

mavi ekran

Windows 10 Mavi Ekran Hatası

Sorunum son 1-2 ay önce başladı. İlk başlarda sadece oyun oynarken mavi ekran hatası alıyorum. Bunun üzerine format atıp temiz kurulum yaptım ve birkaç gün hata almadım. Fakat ondan sonra tekrar hata vermeye başladı. Şuan normal internette gezinirken bile
    hata alıyorum bazen bilgisayar açılırken hata verip tekrar kapanıp açılıyor. Bazen sanki fişini çekmişim gibi birden kendini kapatıyor. Şuan bilgisayarı kullanamaz haldeyim. Ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz.

Minidump dosyalarım :

Yeni klasör (2).rar

012519-51281-01.rar

Kerim_00, Apr 13, 2020
Thema:

mavi ekran

Loading...
  1. mavi ekran - Similar Threads - mavi ekran

2. Oyun ve Uygulamalarda Çökme ve Mavi Ekran Hataları

in Windows 10 Gaming
    Oyun ve Uygulamalarda Çökme ve Mavi Ekran Hataları: RAM: Corsair Venegance 16x2 DDR5 5600MHz CL36SSD veya HDD modeli: ROG Strix SQ7 Gen4 SSD 1TBEkran kartı: ASUS TUF GAMING GEFORCE RTX 3080 Tİ 12 GB 384 BİTAnakart: MSI MPG Z790 CARBON WIFI MS-7D89İşlemci: i9 13900KMerhaba, Son zamanlarda bilgisayarımda oyun oynarken discord...
  3. Oyun ve Uygulamalarda Çökme ve Mavi Ekran Hataları

in Windows 10 Software and Apps
    Oyun ve Uygulamalarda Çökme ve Mavi Ekran Hataları: RAM: Corsair Venegance 16x2 DDR5 5600MHz CL36SSD veya HDD modeli: ROG Strix SQ7 Gen4 SSD 1TBEkran kartı: ASUS TUF GAMING GEFORCE RTX 3080 Tİ 12 GB 384 BİTAnakart: MSI MPG Z790 CARBON WIFI MS-7D89İşlemci: i9 13900KMerhaba, Son zamanlarda bilgisayarımda oyun oynarken discord...
  4. Bugün öğlene karşı mavi ekran aldım nedeni nedir?

in Windows 10 Gaming
    Bugün öğlene karşı mavi ekran aldım nedeni nedir?: Bugün öğlene karşı mavi ekran aldım nedeni nedir?Bilgisayara emilatör kurdum sonra oyun yüklerken dıd diye garip sesler gelmeye başladı sonra mavi ekran yedim.WinDbgyi açtım ve baktım anlamadığım şeyler var bana yardım eder misin?Yazanlar:************* Preparing the...
  5. Bugün öğlene karşı mavi ekran aldım nedeni nedir?

Bugün öğlene karşı mavi ekran aldım nedeni nedir?: Bugün öğlene karşı mavi ekran aldım nedeni nedir?Bilgisayara emilatör kurdum sonra oyun yüklerken dıd diye garip sesler gelmeye başladı sonra mavi ekran yedim.WinDbgyi açtım ve baktım anlamadığım şeyler var bana yardım eder misin?Yazanlar:************* Preparing the...
  6. Mavi Ekran Hatası

in Windows 10 Gaming
    Mavi Ekran Hatası: Durmadan aldığım mavi ekran hatası ne yapmam gerektiğini artık anlamıyorum birçok şey denedim yardımcı olursanız sevinirimMinidumps.zip https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/mavi-ekran-hatas%C4%B1/cdbea322-cfcc-4a8a-ad78-65fece732108
  7. Mavi Ekran Hatası

Mavi Ekran Hatası: Durmadan aldığım mavi ekran hatası ne yapmam gerektiğini artık anlamıyorum birçok şey denedim yardımcı olursanız sevinirimMinidumps.zip https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/mavi-ekran-hatas%C4%B1/cdbea322-cfcc-4a8a-ad78-65fece732108
  8. rdr 2 oynarken durduk yere mavi ekran hatası

in Windows 10 Gaming
    rdr 2 oynarken durduk yere mavi ekran hatası: ************* Preparing the environment for Debugger Extensions Gallery repositories ************** ExtensionRepository : Implicit UseExperimentalFeatureForNugetShare : false AllowNugetExeUpdate : false AllowNugetMSCredentialProviderInstall : false...
  9. rdr 2 oynarken durduk yere mavi ekran hatası

rdr 2 oynarken durduk yere mavi ekran hatası: ************* Preparing the environment for Debugger Extensions Gallery repositories ************** ExtensionRepository : Implicit UseExperimentalFeatureForNugetShare : false AllowNugetExeUpdate : false AllowNugetMSCredentialProviderInstall : false...
  10. Windows 11 Mavi Ekran Hatası Inaccessible Boot Device

Windows 11 Mavi Ekran Hatası Inaccessible Boot Device: Merhabalar. Lenovo İdeapad Gaming 3 i5-12450H / 3050TI Freedos sistemli laptopa Windows 11 Pro yükledim.WiFi sürücüsünü kurdum ve sonrasında Lenovo Vantage üzerinden otomatik güncelleme yap dedim. Önce Grafik Kartını sonrada BİOS'u güncelledi diye hatırlıyorum.Bilgisayar...