Windows 10: Microsoft store uygulamaları ana ekranda fotoğraflar, filmler ve tv vb. güncelleniyor gibi...

Discus and support Microsoft store uygulamaları ana ekranda fotoğraflar, filmler ve tv vb. güncelleniyor gibi... in Windows 10 Software and Apps to solve the problem; Microsoft store uygulamaları ana ekranda güncelleniyor gibi yapıp bilgisayar yeniden başlandığında İngilizce ya da doğru düzgün görüntülenmiyor.... Discussion in 'Windows 10 Software and Apps' started by Ali Mert Çilek, Apr 4, 2021.

1. Microsoft store uygulamaları ana ekranda fotoğraflar, filmler ve tv vb. güncelleniyor gibi...

Microsoft store uygulamaları ana ekranda güncelleniyor gibi yapıp bilgisayar yeniden başlandığında İngilizce ya da doğru düzgün görüntülenmiyor. Microsoft store'un güncelleme geçmişine bakıyorum güncellenmiş olarak görünmüyor ve bu her bilgisayarı açtığımda oluyor. Bunun bir çözümü varmıdır?

Bilgiler: Windows 10 20H2 19042.870

:)

Ali Mert Çilek, Apr 4, 2021

2. Trouble signing in to the windows movie & tv and Windows store

Hello Michele,

Thank you for posting your query in Microsoft Community.

This issue may arise when some of the Windows components gets corrupted.

I would suggest you to try running Windows store app troubleshooter and check if it helps.

Follow the below steps:

• Type troubleshooting in the
      Search
      area on the taskbar.

• Click on View all on the left panel of the Troubleshooting Windows.

• Select Windows store Apps.

• Follow the on screen instruction.
    If the issue persists, I suggest you to perform windows Store reset and check if it helps.

1. Press Windows key + R.

2. Type wsreset.exe. Press Enter.

And for issues related to Movies and TV, I suggest you to post your query in Movies and TV forum. Follow the link below:

Results in Music, Movies & TV - Microsoft Community

Hope the information helps. Let us know if you need further assistance. We will be happy to help.

Thank you.

Sangeeta Sarkar, Apr 4, 2021
  3. Store Update error 0x80070005 of Microsoft Photos and Films & TV

Hi Markus,

Windows Store may experience issues due to a lot of factors. To assist you effectively, we'd like to ask a few questions:

• Are you having issues with updating Microsoft Photos and Films & TV as well?
    • What steps shared on this thread have you tried so far?
    • Are you getting the same error as what the original poster was getting?

Regards.

Angela Pun, Apr 4, 2021
  4. Microsoft store uygulamaları ana ekranda fotoğraflar, filmler ve tv vb. güncelleniyor gibi...

Fotos unter Windows 10

Hi Matt,

Thank you for posting the query on Microsoft Community.

I do appreciate your efforts and time.

• When you say App fotos, are you referring to Photos app?
    • What error do you get when you use the Photos app?
    If it is a Photos app, then I suggest you to try the steps provided below and check if it helps.

Try to run the troubleshooter for Windows apps:

Fix problems with apps from Microsoft Store

Check for updates for apps from Windows Store and install if you find any.

http://windows.microsoft.com/en-us/windows-10/check-for-updates-for-apps-and-games-from-windows-store#

Please get back to us with the required information to assist you further.

Kalpana Shankarappa, Apr 4, 2021
Thema:

Microsoft store uygulamaları ana ekranda fotoğraflar, filmler ve tv vb. güncelleniyor gibi...

Loading...
  1. Microsoft store uygulamaları ana ekranda fotoğraflar, filmler ve tv vb. güncelleniyor gibi... - Similar Threads - Microsoft store uygulamaları

2. bazı uygulama simgeleri ve klasörler ana ekrandan kayboldu

in Windows 10 Gaming
    bazı uygulama simgeleri ve klasörler ana ekrandan kayboldu: bu komutları uyguladım :Adım 5: Windows PowerShell'i yönetici olarak çalıştırın. PowerShell penceresinde bu komutu girin: “get-appxpackage Microsoft.GamingServices remove-AppxPackage -allusers” sonra entera basın. Bu işlem birkaç dakika alacak, biraz bekleyin. ya da saniye...
  3. bazı uygulama simgeleri ve klasörler ana ekrandan kayboldu

in Windows 10 Software and Apps
    bazı uygulama simgeleri ve klasörler ana ekrandan kayboldu: bu komutları uyguladım :Adım 5: Windows PowerShell'i yönetici olarak çalıştırın. PowerShell penceresinde bu komutu girin: “get-appxpackage Microsoft.GamingServices remove-AppxPackage -allusers” sonra entera basın. Bu işlem birkaç dakika alacak, biraz bekleyin. ya da saniye...
  4. bazı uygulama simgeleri ve klasörler ana ekrandan kayboldu

in Windows 10 Installation and Upgrade
  5. Msi GE60 0nd bilgisayarımı win10a yükselttim ve hoparlörlerim eskisi gibi çalışmıyor

in Windows 10 Gaming
    Msi GE60 0nd bilgisayarımı win10a yükselttim ve hoparlörlerim eskisi gibi çalışmıyor: Msi GE60 0nd bilgisayarımı win10a yükselttim ve hoparlörlerim eskisi gibi çalışmıyor, önde ve üstte ikişer tane bulunan hoparlörlerimi ayrı olarak algılıyor ve ne yaptıysam birleştirmeyi başaramadım. ilk aldığımda thx studio pro kurulu geldi fakat şuanda yok, sorun bundan...
  6. Msi GE60 0nd bilgisayarımı win10a yükselttim ve hoparlörlerim eskisi gibi çalışmıyor

in Windows 10 Drivers and Hardware
    Msi GE60 0nd bilgisayarımı win10a yükselttim ve hoparlörlerim eskisi gibi çalışmıyor: Msi GE60 0nd bilgisayarımı win10a yükselttim ve hoparlörlerim eskisi gibi çalışmıyor, önde ve üstte ikişer tane bulunan hoparlörlerimi ayrı olarak algılıyor ve ne yaptıysam birleştirmeyi başaramadım. ilk aldığımda thx studio pro kurulu geldi fakat şuanda yok, sorun bundan...
  7. Groove Müzik Uygulamasında Neden Bölge Türkiye Seçildiğinde Müzik Bilgisi ve Fotoğraflar...

in Windows 10 Software and Apps
    Groove Müzik Uygulamasında Neden Bölge Türkiye Seçildiğinde Müzik Bilgisi ve Fotoğraflar...: Eskiden medya player varken Türkçe seçeneğinde müzik bilgileri geliyordu. Fakat windows 10 ile birlikte Groove uygulaması geldi ama artık içerik ve fotoğraflar müzikle birlikte kullanılamamaktadır....
  8. Microsoft store uygulamaları ana ekranda fotoğraflar, filmler ve tv vb. güncelleniyor gibi...

in Microsoft Windows 10 Store
    Microsoft store uygulamaları ana ekranda fotoğraflar, filmler ve tv vb. güncelleniyor gibi...: Microsoft store uygulamaları ana ekranda güncelleniyor gibi yapıp bilgisayar yeniden başlandığında İngilizce ya da doğru düzgün görüntülenmiyor. Microsoft store'un güncelleme geçmişine bakıyorum güncellenmiş olarak görünmüyor ve bu her bilgisayarı açtığımda oluyor. Bunun bir...
  9. Microsoft store uygulamaları güncelleniyor gibi yapıp bilgisayar yeniden başlandığında...

Microsoft store uygulamaları güncelleniyor gibi yapıp bilgisayar yeniden başlandığında...: Microsoft store uygulamaları ana ekranda güncelleniyor gibi yapıp bilgisayar yeniden başlandığında İngilizce ya da doğru düzgün görüntülenmiyor. Microsoft store'un güncelleme geçmişine bakıyorum güncellenmiş olarak görünmüyor ve bu her bilgisayarı açtığımda oluyor. Bunun bir...
  10. microsoft store ve ayarlar

microsoft store ve ayarlar: güncelleştirmeleri yaptım cihazımı yeniden başlattım ekran geldiğinde ise NVIDIA DENETİM MASASI BULUNAMADI indirmek için tıklayın tarzında bie şey geldi bastım ve beni microsoft store ye yönlendirdi yüklemeye çalıştığında ise hata çıktı önüme, yanında ayrıntılara bak...