Windows 10: Microsoft store uygulamaları güncelleniyor gibi yapıp bilgisayar yeniden başlandığında...

Discus and support Microsoft store uygulamaları güncelleniyor gibi yapıp bilgisayar yeniden başlandığında... in Microsoft Windows 10 Store to solve the problem; Microsoft store uygulamaları ana ekranda güncelleniyor gibi yapıp bilgisayar yeniden başlandığında İngilizce ya da doğru düzgün görüntülenmiyor.... Discussion in 'Microsoft Windows 10 Store' started by Ali Mert Çilek, Apr 3, 2021.

1. Microsoft store uygulamaları güncelleniyor gibi yapıp bilgisayar yeniden başlandığında...

Microsoft store uygulamaları ana ekranda güncelleniyor gibi yapıp bilgisayar yeniden başlandığında İngilizce ya da doğru düzgün görüntülenmiyor. Microsoft store'un güncelleme geçmişine bakıyorum güncellenmiş olarak görünmüyor ve bu her bilgisayarı açtığımda oluyor. Bunun bir çözümü varmıdır?

Bilgiler: Windows 10 20H2 19042.870

:)

Ali Mert Çilek, Apr 3, 2021

2. bilgisayar stop kodu

Film izlemek için media player yada potplayer gibi video oynatıcılarını çalıştırdığımda ekranda hata veriyor stop kodu bilgisayar yüzde olarak yüzde/yüz olana kadar açılmıyor bilgisayar yeniden başlatılıyor sebebi nedir film seyredemiyorum
    yardımcı olursanız sevinirim

ErdenKahveci, Apr 3, 2021
  3. Browser landings are blank

Thank you Abdul_Malik. The browser is Chrome, the issue is when I open Chrome and search for any subject and it lands on The Search Engine Landing page. The search engine landing page is blank until I hit the reload arrow. So far today it is working properly.
    If it works properly throughout today I will mark this as solved, even though I never figured out why it was doing it.

BillCosner, Apr 3, 2021
  4. Microsoft store uygulamaları güncelleniyor gibi yapıp bilgisayar yeniden başlandığında...

bilgisayar kapanması

Microsoft teams uygulamasında toplantıya girince bilgisayar hata veriyor ve kapanıyor. durdurma kodu: nmı hardware faılure olarak çıkıyor ne yapmalıyım. Bu arada bilgisayara yakın zamanda ses kartı taktırdım.

E. 183301051, Apr 3, 2021
Thema:

Microsoft store uygulamaları güncelleniyor gibi yapıp bilgisayar yeniden başlandığında...

Loading...
  1. Microsoft store uygulamaları güncelleniyor gibi yapıp bilgisayar yeniden başlandığında... - Similar Threads - Microsoft store uygulamaları

2. roket ligi yeniden eşleme sorunu

in Windows 10 Software and Apps
    roket ligi yeniden eşleme sorunu: Dizüstü bilgisayarımda roket ligi oynuyordum ve şarj cihazını yeniden bağlayıp roket ligi oynamaya devam ettikten sonra aniden kapandı. Joystick'imi kullanamadım, düğmelerin varlığı hiçbir şey yapmıyordenediğim şeylersürücüyü güncellesürücüyü kaldırıp yeniden yükleyinSteam...
  3. Windows uygulamaları açılmıyor

Windows uygulamaları açılmıyor: Bilgisayarımdaki windows uygulamalarının önemli kısmı açılmıyor, hesap makinesi, saatleri vesaire kullanabiliyorum fakat videolar, fotoğraflar, microsoft store, xbox uygulamaları açılmıyor. Bilgisayarımda hiç yüklü değilmiş olarak gözüküyor. Format atalı 2 gün oldu ne bir şey...
  4. Windows uygulamaları açılmıyor

in Microsoft Windows 10 Store
    Windows uygulamaları açılmıyor: Bilgisayarımdaki windows uygulamalarının önemli kısmı açılmıyor, hesap makinesi, saatleri vesaire kullanabiliyorum fakat videolar, fotoğraflar, microsoft store, xbox uygulamaları açılmıyor. Bilgisayarımda hiç yüklü değilmiş olarak gözüküyor. Format atalı 2 gün oldu ne bir şey...
  5. Windows uygulamaları açılmıyor

in Windows 10 Gaming
  6. Microsoft store uygulamaları ana ekranda fotoğraflar, filmler ve tv vb. güncelleniyor gibi...

Microsoft store uygulamaları ana ekranda fotoğraflar, filmler ve tv vb. güncelleniyor gibi...: Microsoft store uygulamaları ana ekranda güncelleniyor gibi yapıp bilgisayar yeniden başlandığında İngilizce ya da doğru düzgün görüntülenmiyor. Microsoft store'un güncelleme geçmişine bakıyorum güncellenmiş olarak görünmüyor ve bu her bilgisayarı açtığımda oluyor. Bunun bir...
  7. Microsoft store uygulamaları ana ekranda fotoğraflar, filmler ve tv vb. güncelleniyor gibi...

in Microsoft Windows 10 Store
    Microsoft store uygulamaları ana ekranda fotoğraflar, filmler ve tv vb. güncelleniyor gibi...: Microsoft store uygulamaları ana ekranda güncelleniyor gibi yapıp bilgisayar yeniden başlandığında İngilizce ya da doğru düzgün görüntülenmiyor. Microsoft store'un güncelleme geçmişine bakıyorum güncellenmiş olarak görünmüyor ve bu her bilgisayarı açtığımda oluyor. Bunun bir...
  8. Bilgisayar ekranını parmakla kullanmak

in Windows 10 Customization
    Bilgisayar ekranını parmakla kullanmak: Bılgisayarda ekrani parmakla nece kullana bilərəm? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/bilgisayar-ekran%C4%B1n%C4%B1-parmakla-kullanmak/89217ecb-d830-4709-8e14-452b5afc00c7
  9. bilgisayar kapanması

in Windows 10 Performance & Maintenance
    bilgisayar kapanması: Microsoft teams uygulamasında toplantıya girince bilgisayar hata veriyor ve kapanıyor. durdurma kodu: nmı hardware faılure olarak çıkıyor ne yapmalıyım. Bu arada bilgisayara yakın zamanda ses kartı taktırdım....
  10. bilgisayar oyun hatasi

in Windows 10 Gaming
    bilgisayar oyun hatasi: assassin's creed unity oyunu açarken 0xc00000142 hatası alıyorum internetten araştırdım hatanın nasıl düzleltileceğini bulamadım.Lütfen yardımcı olur musunuz? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/bilgisayar-oyun-hatasi/7448307f-d9c6-409a-befa-86e626519839