Windows 10: Moje pliki są udostępniane?

Discus and support Moje pliki są udostępniane? in AntiVirus, Firewalls and System Security to solve the problem; Witam. Robiłem scan MBSA i odkryłem że na moim komputerze są udostępniane pliki. Po odpaleniu cmd i wpisując net share znalazłem takie wpisy... Discussion in 'AntiVirus, Firewalls and System Security' started by Jakubsan987, May 3, 2019.

  1. Moje pliki są udostępniane?


    Witam. Robiłem scan MBSA i odkryłem że na moim komputerze są udostępniane pliki. Po odpaleniu cmd i wpisując net share znalazłem takie wpisy


    C:\Windows\system32>net share



    Udział Zasób Uwaga



    -------------------------------------------------------------------------------

    C$ C:\ Domyślny udział

    E$ E:\ Domyślny udział

    IPC$ Zdalne wywołanie IPC

    ADMIN$ C:\Windows Administracja zdalna

    Polecenie zostało wykonane pomyślnie.


    I teraz co to oznacza? Czy to tak ma być, czy raczej ktoś ma dostęp do moich plików? Czy powinienem coś z tym zrobić?

    :)
     
    Jakubsan987, May 3, 2019
    #1

  2. Nastavení služby moje rodina

    Dobrý den můžu se zeptat kde na stránce nastavení služby moje rodina najdu možnosti Začínáme?Díky
     
    Nokia -709, May 3, 2019
    #2
  3. Nastavení služby moje rodina

    Dobry den mužů se zeptat kde na stránce nastavení služby moje rodina najdu možnosti začínáme? Diky
     
    BarboraLencsésová, May 3, 2019
    #3
  4. Moje pliki są udostępniane?

    Nastavení služby moje rodina

    Dobrý den může se zeptat kde na stránce nastavení služby moje rodina najdu možnost Začínáme?
    Díky
     
    vlada.kozlovsky@live.com, May 3, 2019
    #4
Thema:

Moje pliki są udostępniane?

Loading...
  1. Moje pliki są udostępniane? - Similar Threads - Moje pliki są

  2. Moje konto zostało skradzione przez rambler.ru prosze o pomoc pisze z drugiego konta

    in Windows 10 Gaming
    Moje konto zostało skradzione przez rambler.ru prosze o pomoc pisze z drugiego konta: Moje konto zostało skradzione przez rambler.ru prosze o pomoc pisze z drugiego konta https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/moje-konto-zosta%C5%82o-skradzione-przez-ramblerru/05b139b0-96ea-41d2-ab4f-49793fbacea0
  3. Moje konto zostało skradzione przez rambler.ru prosze o pomoc pisze z drugiego konta

    in Windows 10 Software and Apps
    Moje konto zostało skradzione przez rambler.ru prosze o pomoc pisze z drugiego konta: Moje konto zostało skradzione przez rambler.ru prosze o pomoc pisze z drugiego konta https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/moje-konto-zosta%C5%82o-skradzione-przez-ramblerru/05b139b0-96ea-41d2-ab4f-49793fbacea0
  4. Jde zjistit moje předchozí heslo účtu Microsoft?

    in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Jde zjistit moje předchozí heslo účtu Microsoft?: Zdravím, mám problém. Mám blue screen, ale když se pokusím cokoliv udělat, tak to po mě chce heslo od účtu Microsoft a já si ho nepamatoval, proto jsem si ho přes telefon změnil. Jenže když mám blue screen, tak počítač není připojení k internetu a to nové heslo se v něm...
  5. Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane,...

    in Windows 10 Software and Apps
    Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane,...: Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane, otrzymałam taką wiadomosć przy otwarciu plików i komputera...
  6. Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane,...

    in Windows 10 Gaming
    Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane,...: Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane, otrzymałam taką wiadomosć przy otwarciu plików i komputera...
  7. Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane,...

    in AntiVirus, Firewalls and System Security
    Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane,...: Dzień dobry, zostałam zaatakowana przez hakerów. Wszystkie pliki mam zaszyfrowane, otrzymałam taką wiadomosć przy otwarciu plików i komputera...