Windows 10: مشکل من با کورتانا

Discus and support مشکل من با کورتانا in Cortana to solve the problem; سلام و قت به خیر . من با کورتانا مشکل دارم . میکروفون کامپیوتر من کار میکنه من هم تمام دسترسی هارو برای کورتانا باز گزاشتم ولی باز هم میگه من نمیتونم... Discussion in 'Cortana' started by NAVIDJAVANMARD, Feb 15, 2021.

1. مشکل من با کورتانا

سلام و قت به خیر . من با کورتانا مشکل دارم . میکروفون کامپیوتر من کار میکنه من هم تمام دسترسی هارو برای کورتانا باز گزاشتم ولی باز هم میگه من نمیتونم صدای شما رو بشنوم

:)

NAVIDJAVANMARD, Feb 15, 2021
Thema:

مشکل من با کورتانا

Loading...
  1. مشکل من با کورتانا - Similar Threads - مشکل من با

2. تاچ پد من قابلیت راست کلیک کردن با دو انگشت رو نداره

in Windows 10 Gaming
    تاچ پد من قابلیت راست کلیک کردن با دو انگشت رو نداره: تاچ پد من قابلیت راست کلیک کردن با دو انگشت رو نداره و هنگامی که می خوام برم توی تنظیمات که فعال کنم هیچ چیزی بجز تعین حسایت لمسی تاچ پد چیز دیگری نیست ممنون می شم راهنمایی کنید...
  3. تاچ پد من قابلیت راست کلیک کردن با دو انگشت رو نداره

in Windows 10 Software and Apps
    تاچ پد من قابلیت راست کلیک کردن با دو انگشت رو نداره: تاچ پد من قابلیت راست کلیک کردن با دو انگشت رو نداره و هنگامی که می خوام برم توی تنظیمات که فعال کنم هیچ چیزی بجز تعین حسایت لمسی تاچ پد چیز دیگری نیست ممنون می شم راهنمایی کنید...
  4. تاچ پد من قابلیت راست کلیک کردن با دو انگشت رو نداره

in Windows 10 Customization
  5. عم عاني من مشاكل تطبيق المال

in Windows 10 Gaming
    عم عاني من مشاكل تطبيق المال: مافي ولا مقالة شغالة ولا مقالة بتفتح ولا شي بفوت لي هيك عم يصير المشكلة بس معي ؟ ولاكيف نا اسف بس ما عم اقدر اعمل شي ممكن مساعدة لان جد الوضع صعب...
  6. عم عاني من مشاكل تطبيق المال

عم عاني من مشاكل تطبيق المال: مافي ولا مقالة شغالة ولا مقالة بتفتح ولا شي بفوت لي هيك عم يصير المشكلة بس معي ؟ ولاكيف نا اسف بس ما عم اقدر اعمل شي ممكن مساعدة لان جد الوضع صعب...
  7. مرسل من البريد لنظام التشغيل وندوز ؟؟

in Windows 10 Gaming
    مرسل من البريد لنظام التشغيل وندوز ؟؟: كيف أجعل إعداد البريد الإلكتروني الثاني للكمبيوتر يعكس البريد الإلكتروني الخاص بي: مرسل من البريد لنظام التشغيل وندوز ؟؟ انا غير متاكد ماذا حدث؟ https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/%D9%85%D8%B1%D8%B3%D9%84-%D9%85%D9%86/06ac7a01-20b9-4c06-a98f-d23ad4ce1237
  8. مرسل من البريد لنظام التشغيل وندوز ؟؟

مرسل من البريد لنظام التشغيل وندوز ؟؟: كيف أجعل إعداد البريد الإلكتروني الثاني للكمبيوتر يعكس البريد الإلكتروني الخاص بي: مرسل من البريد لنظام التشغيل وندوز ؟؟ انا غير متاكد ماذا حدث؟ https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/%D9%85%D8%B1%D8%B3%D9%84-%D9%85%D9%86/06ac7a01-20b9-4c06-a98f-d23ad4ce1237
  9. Microsoft Photos رفع مشکل کند بودن

in Windows 10 Gaming
    Microsoft Photos رفع مشکل کند بودن: با سلام:برای برطرف کردن مشکل کند بودن مایکروسافت فتو، ابتدا به مسیر زیر مراجعه کنیدSettings > Apps > Apps & features > Microsoft Photos > ⁝ > Advanced optionsپس از وارد شدن به بخش مربوده ابتدا رویTerminateکلیک کنید و سپس گزینهReset.را انتخاب...
  10. Microsoft Photos رفع مشکل کند بودن

Microsoft Photos رفع مشکل کند بودن: با سلام:برای برطرف کردن مشکل کند بودن مایکروسافت فتو، ابتدا به مسیر زیر مراجعه کنیدSettings > Apps > Apps & features > Microsoft Photos > ⁝ > Advanced optionsپس از وارد شدن به بخش مربوده ابتدا رویTerminateکلیک کنید و سپس گزینهReset.را انتخاب...