Windows 10: کند شدن ویندوز در بازی ماینکرافت

Discus and support کند شدن ویندوز در بازی ماینکرافت in AntiVirus, Firewalls and System Security to solve the problem; سلام دوستان من داخل بازی ماینکرافت داخل سید هیروبراین رفتم و دیدم ماین کرافتم هنگ میکنه و روی آنتی ویروس 360 علامت قرمز میاد من اسکن کردم ولی هیچ... Discussion in 'AntiVirus, Firewalls and System Security' started by ALIFARAJPOOR, Mar 1, 2021.

1. کند شدن ویندوز در بازی ماینکرافت

سلام دوستان

من داخل بازی ماینکرافت داخل سید هیروبراین رفتم و دیدم ماین کرافتم هنگ میکنه و روی آنتی ویروس 360 علامت قرمز میاد من اسکن کردم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد کمک

میکنید من از tلانچر استفاده می کنم

:)

ALIFARAJPOOR, Mar 1, 2021
Thema:

کند شدن ویندوز در بازی ماینکرافت

Loading...
  1. کند شدن ویندوز در بازی ماینکرافت - Similar Threads - کند شدن ویندوز

2. چطوری می تونم در ویندوز 10 از قابلیت های مایکروسافت کوپایلوت استفاده کنم

in Cortana
    چطوری می تونم در ویندوز 10 از قابلیت های مایکروسافت کوپایلوت استفاده کنم: چطوری می تونم در ویندوز 10 از قابلیت های مایکروسافت کوپایلوت در در مقاله با این لینک آماده استفاده کنم ؟البته من در مورد کوپایلوت ویندوز 10 دسته بندی پیدا نکردم و مجبور شدم اینجا سئوال مطرح کنم ممنونم که کمک می کنید....
  3. چطوری می تونم در ویندوز 10 از قابلیت های مایکروسافت کوپایلوت استفاده کنم

in Windows 10 Gaming
    چطوری می تونم در ویندوز 10 از قابلیت های مایکروسافت کوپایلوت استفاده کنم: چطوری می تونم در ویندوز 10 از قابلیت های مایکروسافت کوپایلوت در در مقاله با این لینک آماده استفاده کنم ؟البته من در مورد کوپایلوت ویندوز 10 دسته بندی پیدا نکردم و مجبور شدم اینجا سئوال مطرح کنم ممنونم که کمک می کنید....
  4. چطوری می تونم در ویندوز 10 از قابلیت های مایکروسافت کوپایلوت استفاده کنم

in Windows 10 Software and Apps
  5. ویندوز 11

in Windows 10 Gaming
    ویندوز 11: ویندوز 11 با بهره‌گیری از تجربه‌های کاربران برای تقویت و الهام بخشیدن به خلاقیت طراحی شده است و سعی شده است در طراحی این ویندوز همه چیز ساده باشند. از دکمه start در نوار منو و نوار وظیفه تا هر فونت و نماد دیگر، همه چیز عمداً برای کنترل بیشتر افراد و ایجاد آرامش و راحتی طراحی...
  6. ویندوز 11

ویندوز 11: ویندوز 11 با بهره‌گیری از تجربه‌های کاربران برای تقویت و الهام بخشیدن به خلاقیت طراحی شده است و سعی شده است در طراحی این ویندوز همه چیز ساده باشند. از دکمه start در نوار منو و نوار وظیفه تا هر فونت و نماد دیگر، همه چیز عمداً برای کنترل بیشتر افراد و ایجاد آرامش و راحتی طراحی...
  7. کد فعال سازی ویندوز 10

in Windows 10 Installation and Upgrade
    کد فعال سازی ویندوز 10: کد اکتیو کردن ویندوز 10 را ندارم https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/%DA%A9%D8%AF-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84/ed9aadc9-c5e6-41d5-b9ae-0cdfc53eef98
  8. ورد کار نمی کند

ورد کار نمی کند: ورد کار نمی کند https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/%D9%88%D8%B1%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1/ebfc6a98-4493-4f4a-9941-81d871cf6784
  9. پسوورد ویندوز 10

in AntiVirus, Firewalls and System Security
    پسوورد ویندوز 10: سلام من دیروز ویندوز خود را آپدیت وبعد از اپدیت ریستارت شد و بعد از ریستارت رمز عبور را که میزدم اخطار میداد که رمز عبور نادرست است.هیچ گزینه مانند ریستارت پسوورد وجود نداشت لطفا کمک کنید ممنون....
  10. وارد کردن رمز عبور سرور در کنترل حساب کاربری در ویندوز 10 امکان پذیر نیست

in AntiVirus, Firewalls and System Security
    وارد کردن رمز عبور سرور در کنترل حساب کاربری در ویندوز 10 امکان پذیر نیست: وارد کردن رمز عبور سرور در کنترل حساب کاربری در ویندوز 10 امکان پذیر نیست https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86/1a08aef5-1473-4fbc-a729-cb8936c6492d"