Windows 10: nem birok telepíteni

Discus and support nem birok telepíteni in Microsoft Windows 10 Store to solve the problem; Nemrégiben megvettem a Forza Horizon 3 Ultimate Editiont. Feltelepítettem a kettő DLC-t is a Blizzard Mountint és a Hot Wheelst. De a többi... Discussion in 'Microsoft Windows 10 Store' started by CsabaKocsis1, Sep 12, 2020.

  1. nem birok telepíteni


    Nemrégiben megvettem a Forza Horizon 3 Ultimate Editiont. Feltelepítettem a kettő DLC-t is a Blizzard Mountint és a Hot Wheelst.

    De a többi kiegészítőt az autó csomagokat,kincses térképet és stb nem bírom feltenni ,mert nem találja az gépet. Egyszerűen nem tudom hogy miért nem engedi. A gépet is nemrég tettem újra.

    :)
     
    CsabaKocsis1, Sep 12, 2020
    #1

  2. gps nem működik

    Offline módban nem működik a térkép alkalmazás Windows 10 mobile térképek levannak töltve. INTERNETTEL IGEN DE ANÉLKÜL IS KELLENE MI A MEGOLDÁS?
     
    ZoltánVastag, Sep 12, 2020
    #2
  3. TeniBurns Win User
    The 'add to dictionary' function won't work in Word.

    Hi Greg,

    Thanks so much. Your first linked suggestion worked!

    Best,

    Teni
     
    TeniBurns, Sep 12, 2020
    #3
  4. nem birok telepíteni

    Downloading nem pictures

    Downloading nem pictures from camera to Windows10 OS Photo Collection without downloading the existing collection again.

    I could do it until recently. Something has changed and I don't want to download the whole content of my camera.....again......

    only the new pictures.

    Can anybody advice?

    Thanks
     
    GeorgeSarvari, Sep 12, 2020
    #4
Thema:

nem birok telepíteni

Loading...
  1. nem birok telepíteni - Similar Threads - nem birok telepíteni

  2. Windows 11 nem frissít.

    in Windows 10 Gaming
    Windows 11 nem frissít.: A Windows 11 a 2024. 01.24-i frissítést követően nem frissít. Mutatja a frissítési lehetőségeket, de a frissítéseket nem lehet letölteni. Letöltési hiba 0x800706be jelzést mutat....
  3. Windows 11 nem frissít.

    in Windows 10 Software and Apps
    Windows 11 nem frissít.: A Windows 11 a 2024. 01.24-i frissítést követően nem frissít. Mutatja a frissítési lehetőségeket, de a frissítéseket nem lehet letölteni. Letöltési hiba 0x800706be jelzést mutat....
  4. Nem elérhető a vezetékes internet

    in Windows 10 Gaming
    Nem elérhető a vezetékes internet: Sziasztok! Már egy hete problémám van a vezetékes internet működésével és szeretném a segítségeteket kérni. Egyik napról a másikra már nem működött a számítógépen az internet. A LAN port led indikátorai nem világítanak a számítógép bekapcsolása alkalmával és utána sem. Az...
  5. Nem elérhető a vezetékes internet

    in Windows 10 Software and Apps
    Nem elérhető a vezetékes internet: Sziasztok! Már egy hete problémám van a vezetékes internet működésével és szeretném a segítségeteket kérni. Egyik napról a másikra már nem működött a számítógépen az internet. A LAN port led indikátorai nem világítanak a számítógép bekapcsolása alkalmával és utána sem. Az...
  6. impressora não imprime nem digitaliza

    in Windows 10 Gaming
    impressora não imprime nem digitaliza: impressora não imprime nem digitaliza https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/impressora-n%C3%A3o-imprime-nem-digitaliza/194397fa-f504-40a0-af88-a959013aacf4
  7. impressora não imprime nem digitaliza

    in Windows 10 Software and Apps
    impressora não imprime nem digitaliza: impressora não imprime nem digitaliza https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/impressora-n%C3%A3o-imprime-nem-digitaliza/194397fa-f504-40a0-af88-a959013aacf4
  8. impressora não imprime nem digitaliza

    in Windows 10 Drivers and Hardware
    impressora não imprime nem digitaliza: impressora não imprime nem digitaliza https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/impressora-n%C3%A3o-imprime-nem-digitaliza/194397fa-f504-40a0-af88-a959013aacf4
  9. Memóriaintegritást nem tudom visszakapcsolni.

    in Windows 10 Gaming
    Memóriaintegritást nem tudom visszakapcsolni.: Üdv Mindenkinek! A mai nap folyamán letöltöttem a HiSuite alkalmazást a gépemre és ki kellet kapcsolni a memóriaintegritást és már nem tudom vissza kapcsolni. Párszor megpróbáltam vissza kapcsolni csak mindig azt írja, hogy „Oldja fel az illesztőprogramokkal kapcsolatos...
  10. Memóriaintegritást nem tudom visszakapcsolni.

    in Windows 10 Software and Apps
    Memóriaintegritást nem tudom visszakapcsolni.: Üdv Mindenkinek! A mai nap folyamán letöltöttem a HiSuite alkalmazást a gépemre és ki kellet kapcsolni a memóriaintegritást és már nem tudom vissza kapcsolni. Párszor megpróbáltam vissza kapcsolni csak mindig azt írja, hogy „Oldja fel az illesztőprogramokkal kapcsolatos...