Windows 10: Nie mogę nic zainstalować

Discus and support Nie mogę nic zainstalować in Microsoft Windows 10 Store to solve the problem; Każda aplikacja w microsoft store nie daje się zainstalować po kliknięciu przycisku zainstaluj pojawia się pusta przestrzeń i nic się nie dzieje, a... Discussion in 'Microsoft Windows 10 Store' started by Ernvill, Apr 4, 2020.

  1. Ernvill Win User

    Nie mogę nic zainstalować


    Każda aplikacja w microsoft store nie daje się zainstalować po kliknięciu przycisku zainstaluj pojawia się pusta przestrzeń i nic się nie dzieje, a żadne ze znalezionych prze zemnie rozwiązań nie działało.

    :)
     
    Ernvill, Apr 4, 2020
    #1
  2. bkarolka Win User

    Nie dodano do kolekcji - 0% synchronizacji Lumia 610

    Nie wiem co stało się z moim telefonem, ale od kilku dni nie mogę zsynchronizować zawarości telefonu z komputerem, głównie zależy mi na zdjęciach i filmach. Posiadam zainstalowane oprogramowanie Zune, wcześniej działało bez problemu, teraz natomiast nic
    się nie kopiuje na komputer. Nie mogę przez to zaktualizować nowego oprogramowania telfonu. Proszę o pomoc!
     
    bkarolka, Apr 4, 2020
    #2
  3. nie mam aktualizacji lumia 800

    nie mam aktualizacji lumia 800
     
    RemigiuszLeliński, Apr 4, 2020
    #3
  4. craigo Win User

    Nie mogę nic zainstalować

    Onboard Killer NIC

    Thanks for the suggestions.

    @Pill Monster
    Stationbro! unfortunately they only have the .exe which includes the whole software suite.
    I need just the driver files. I think the 2100 was the last Bigfoot NIC before Qualcomm acquired them(don't quote me on that).
    the official site lists the 2100 as a legacy device and links to a third party for the .exe

    @Ebo

    I think the top-end MSI stuff (like your board) uses the killer 2200 which is indeed Qualcomm apparently MSI provide
    an .INF file for download at install time to get the 2200 up and running.
    What os did you start with on your build? Do you recall any issues getting the NIC up and running?

    Thanks Craig0.
     
    craigo, Apr 4, 2020
    #4
Thema:

Nie mogę nic zainstalować

Loading...
  1. Nie mogę nic zainstalować - Similar Threads - Nie mogę nic

  2. Nie mogę grać w gry

    in Windows 10 Software and Apps
    Nie mogę grać w gry: Witam, mam problem, otóz w jaką grę bym nie zagrał, to po kilku minutach, a nawet czasami sekundach, dostaje czarny ekran i napis na monitorze "Standby Mode", dzieje się to w każdej grze. Czasami zdarzy się to kilka sekund po uruchomieniu gry, a czasami po kilku godzinach...
  3. Nie mogę grać w gry

    in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Nie mogę grać w gry: Witam, mam problem, otóz w jaką grę bym nie zagrał, to po kilku minutach, a nawet czasami sekundach, dostaje czarny ekran i napis na monitorze "Standby Mode", dzieje się to w każdej grze. Czasami zdarzy się to kilka sekund po uruchomieniu gry, a czasami po kilku godzinach...
  4. Nie mogę grać w gry

    in Windows 10 Gaming
    Nie mogę grać w gry: Witam, mam problem, otóz w jaką grę bym nie zagrał, to po kilku minutach, a nawet czasami sekundach, dostaje czarny ekran i napis na monitorze "Standby Mode", dzieje się to w każdej grze. Czasami zdarzy się to kilka sekund po uruchomieniu gry, a czasami po kilku godzinach...
  5. nie mogę wejść na stronę główną microsoft

    in Windows Hello & Lockscreen
    nie mogę wejść na stronę główną microsoft: Dzień dobry.Nie mogę wejść na stronę główną Microsoft, wcześniej aktualizowałem sterowniki systemu windows 10. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/nie-mog%C4%99-wej%C5%9B%C4%87-na-stron%C4%99/4dd25646-d2c3-4034-b275-42471e0d648e
  6. nie mogę wejść na stronę główną microsoft

    in Windows 10 Software and Apps
    nie mogę wejść na stronę główną microsoft: Dzień dobry.Nie mogę wejść na stronę główną Microsoft, wcześniej aktualizowałem sterowniki systemu windows 10. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/nie-mog%C4%99-wej%C5%9B%C4%87-na-stron%C4%99/4dd25646-d2c3-4034-b275-42471e0d648e
  7. Nie mogę odinstalować plików Forzy Horizon 5

    in Windows 10 Software and Apps
    Nie mogę odinstalować plików Forzy Horizon 5: Wczoraj zacząłem instalację Forza Horizon 5 i dzisiaj chciałem ją wznowić ale wyskakuje mi okienko że nie mam wystarczająco miejsca, ale gdy chce odinstalować tamte pobrane pliki to nie mogę nigdzie na komputerze znalezć foldera z Forza Horizon 5. Proszę o pomoc, ponieważ...
  8. Microsoft flight Simulator - nie mogę uruchomić szkolenia

    in Microsoft Windows 10 Store
    Microsoft flight Simulator - nie mogę uruchomić szkolenia: Dzień dobry. W grze Microsoft flight Simulator 2020 nie mogę uruchomić szkolenia. Lekcje od 1 do 8 są wyszarzone i kafelki nie reagują na kliknięcie myszki. Proszę o informację, co mam zrobić aby uruchomić szkolenie w grze?...
  9. Nie mogę przełączyć konta Windows 10

    in Windows 10 Customization
    Nie mogę przełączyć konta Windows 10: Witam Mam poważny problem, chciałem stworzyć konto gość z ograniczeniem miejsca na dysku. W dysku C dałem 0 możliwości zapisywania plików. Został dysk D na którym zostawiłem 10gb. Konto "gosc" miało służyć tylko dla osób, które przeglądają przeglądarkę. Gdy już wszystko...
  10. Nie mogę pobrać aplikacji z Windows store

    in Windows 10 Software and Apps
    Nie mogę pobrać aplikacji z Windows store: Cześć, mam problem odnośnie pobierania aplikacji ze sklepu Windowsa, próbując zainstalować jakąkolwiek aplikacje wyskakuje mi błąd "Do otwarcia tego linku ms-windows-store jest potrzebna nowa aplikacja". Kiedy wchodzę na windows store przez przeglądarkę (firefox, na google...