Windows 10: Nie mogę odinstalować plików Forzy Horizon 5

Discus and support Nie mogę odinstalować plików Forzy Horizon 5 in Windows 10 Software and Apps to solve the problem; Wczoraj zacząłem instalację Forza Horizon 5 i dzisiaj chciałem ją wznowić ale wyskakuje mi okienko że nie mam wystarczająco miejsca, ale gdy chce... Discussion in 'Windows 10 Software and Apps' started by matifed, Dec 4, 2021.

  1. matifed Win User

    Nie mogę odinstalować plików Forzy Horizon 5


    Wczoraj zacząłem instalację Forza Horizon 5 i dzisiaj chciałem ją wznowić ale wyskakuje mi okienko że nie mam wystarczająco miejsca, ale gdy chce odinstalować tamte pobrane pliki to nie mogę nigdzie na komputerze znalezć foldera z Forza Horizon 5. Proszę o pomoc, ponieważ nigdzie nie mogę znalezć plików instalacyjnych Forzy aby je odinstalować i zainstalować na nowo cała forze .

    :)
     
    matifed, Dec 4, 2021
    #1
  2. Renkaaa Win User

    Nie można nawiązać połączenia” w czasie dodawania konta Microsoft

    Mam problem. Kupiłam telefon. Windows Phone 8S by HTC. Nie mozna nawiązać połączenią w czasie dodawanią konta Microsoft.chiałam wejśc żeby sciągnąć aplikację,
    Byłam w salonie wszystko jest dobrze , internet działa.
     
    Renkaaa, Dec 4, 2021
    #2
  3. Johan45 Win User
    AMD FX OC'ers Club

    That's what the auto setting will do since you're over the 1333 mark it jumps to the next step which isn't listed or officially supported I assume by that ram.

    At this point though I would suggest dropping the multi one step or .5 so that we can get something stable and possibly take the heat issue out of the picture for now.
     
    Johan45, Dec 4, 2021
    #3
  4. Nie mogę odinstalować plików Forzy Horizon 5

    No man's sky nie działa

    Dziękuję za odpowiedź oraz za przesłanie informacji dotyczących aktualnej wersji systemu.

    Jest to wersja 1903 czyli nie jest ona najbardziej aktualna. Proponuję uaktualnić system i przetestować czy problem będzie nadal obecny. Więcej na ten temat zanjdzie
    Pan w tym linku.



    Nie mogę odinstalować plików Forzy Horizon 5 c970da8e-9560-47cd-a38a-a28d496982e4?upload=true.png


    Napisz proszę czy po aktualizacji systemu gra będzie się uruchamiać. Dodatkowo proszę spróbować zaktualizować aplikację

    Usługi gier w sposób opisany w tym linku
    jeżeli aktualizacja systemu nie naprawi tej niedogodności.

    W razie dodatkowych pytań pisz.
     
    Miroslaw_Ko, Dec 4, 2021
    #4
Thema:

Nie mogę odinstalować plików Forzy Horizon 5

Loading...
  1. Nie mogę odinstalować plików Forzy Horizon 5 - Similar Threads - Nie mogę odinstalować

  2. Nie mogę grać w gry

    in Windows 10 Software and Apps
    Nie mogę grać w gry: Witam, mam problem, otóz w jaką grę bym nie zagrał, to po kilku minutach, a nawet czasami sekundach, dostaje czarny ekran i napis na monitorze "Standby Mode", dzieje się to w każdej grze. Czasami zdarzy się to kilka sekund po uruchomieniu gry, a czasami po kilku godzinach...
  3. Nie mogę grać w gry

    in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Nie mogę grać w gry: Witam, mam problem, otóz w jaką grę bym nie zagrał, to po kilku minutach, a nawet czasami sekundach, dostaje czarny ekran i napis na monitorze "Standby Mode", dzieje się to w każdej grze. Czasami zdarzy się to kilka sekund po uruchomieniu gry, a czasami po kilku godzinach...
  4. Nie mogę grać w gry

    in Windows 10 Gaming
    Nie mogę grać w gry: Witam, mam problem, otóz w jaką grę bym nie zagrał, to po kilku minutach, a nawet czasami sekundach, dostaje czarny ekran i napis na monitorze "Standby Mode", dzieje się to w każdej grze. Czasami zdarzy się to kilka sekund po uruchomieniu gry, a czasami po kilku godzinach...
  5. Nie mogę odinstalować plików Forzy Horizon 5

    in Windows 10 Gaming
    Nie mogę odinstalować plików Forzy Horizon 5: Wczoraj zacząłem instalację Forza Horizon 5 i dzisiaj chciałem ją wznowić ale wyskakuje mi okienko że nie mam wystarczająco miejsca, ale gdy chce odinstalować tamte pobrane pliki to nie mogę nigdzie na komputerze znalezć foldera z Forza Horizon 5. Proszę o pomoc, ponieważ...
  6. Nie moge uruchomić gry forza horizon 5

    in Windows 10 Network and Sharing
    Nie moge uruchomić gry forza horizon 5: problem jest ukazany na tym zdjęciu https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/nie-moge-uruchomi%C4%87-gry-forza-horizon-5/a7646ba4-a9f3-4499-b2a5-89ee601bd1a3
  7. Nie moge uruchomić gry forza horizon 5

    in Windows 10 Gaming
    Nie moge uruchomić gry forza horizon 5: problem jest ukazany na tym zdjęciu https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/nie-moge-uruchomi%C4%87-gry-forza-horizon-5/a7646ba4-a9f3-4499-b2a5-89ee601bd1a3
  8. Nie moge uruchomić gry forza horizon 5

    in Windows 10 Software and Apps
    Nie moge uruchomić gry forza horizon 5: problem jest ukazany na tym zdjęciu https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/nie-moge-uruchomi%C4%87-gry-forza-horizon-5/a7646ba4-a9f3-4499-b2a5-89ee601bd1a3
  9. Nie mogę przełączyć konta Windows 10

    in Windows 10 Customization
    Nie mogę przełączyć konta Windows 10: Witam Mam poważny problem, chciałem stworzyć konto gość z ograniczeniem miejsca na dysku. W dysku C dałem 0 możliwości zapisywania plików. Został dysk D na którym zostawiłem 10gb. Konto "gosc" miało służyć tylko dla osób, które przeglądają przeglądarkę. Gdy już wszystko...
  10. Nie mogę nic zainstalować

    in Microsoft Windows 10 Store
    Nie mogę nic zainstalować: Każda aplikacja w microsoft store nie daje się zainstalować po kliknięciu przycisku zainstaluj pojawia się pusta przestrzeń i nic się nie dzieje, a żadne ze znalezionych prze zemnie rozwiązań nie działało....