Windows 10: Niebieski znaczek w ikonach plików

Discus and support Niebieski znaczek w ikonach plików in Windows 10 Software and Apps to solve the problem; Pojawił mi się taki niebieski znaczek na każdej ikonie w komputerze, nowo tworzone pliki również zawierają ten znaczek, próbowałem wszystkiego żeby to... Discussion in 'Windows 10 Software and Apps' started by Paweł Królak2, Jun 2, 2023.

  1. Niebieski znaczek w ikonach plików


    Pojawił mi się taki niebieski znaczek na każdej ikonie w komputerze, nowo tworzone pliki również zawierają ten znaczek, próbowałem wszystkiego żeby to usunąć oraz usuwałem programy które podejrzewałem że mogą nanosić taki znaczek, ale bezskutecznie. W internecie nie znalazłem odpowiedzi co to jest, proszę o pomoc, bo mnie strasznie denerwuje i intryguje ta sprawa.DziękujePaweł

    :)
     
    Paweł Królak2, Jun 2, 2023
    #1

  2. Niebieski ekran

    Dzień dobry,

    od dłuższego czasu mój laptop hp 255 G7 wyświetla niebieski ekran w różnych okresach czasu, ale coraz częściej.

    Skopiowałem pliki .DMP i wysłałem na SKYPE davem121.

    Serdecznie pozdrawiam,

    Ryszard Malgrem
     
    RyszardMalgrem, Jun 2, 2023
    #2
  3. Riel Alc Win User
    w gcomb

    Hi,

    For better assistance, we'd like to know the following:

    • What exactly were you trying to do with W GMOB?
    • What device are you using?

    We're looking forward to your reply.
     
    Riel Alc, Jun 2, 2023
    #3
  4. 24C
    24c Win User

    Niebieski znaczek w ikonach plików

    Sign in without p/w issue

    Did a clean install of Windows 10 and updated it to the version shown.
    Trying to eliminate the need for p/w at sign in, I ran netplwiz as I have always done.

    Top USER ACCOUNTS is from the Install I've been upgrading for a long time
    Bottom USER ACCOUNTS is from today's clean install on another machine

    There is no:
    "Users must enter a user name and password to use this computer" to uncheck
    in the clean install
    I have never seen this before and can't by pass the sign in p/w step

    Any suggestions greatly appreciated



    Niebieski znaczek w ikonach plików 296028d1599263261t-sign-without-p-w-issue-ver.png

    Niebieski znaczek w ikonach plików 296029d1599263309t-sign-without-p-w-issue-intel.jpg

    Niebieski znaczek w ikonach plików 296030d1599263325t-sign-without-p-w-issue-amd.png
     
Thema:

Niebieski znaczek w ikonach plików

Loading...
  1. Niebieski znaczek w ikonach plików - Similar Threads - Niebieski znaczek ikonach

  2. Niebieski znaczek w ikonach plików

    in Windows 10 Gaming
    Niebieski znaczek w ikonach plików: Pojawił mi się taki niebieski znaczek na każdej ikonie w komputerze, nowo tworzone pliki również zawierają ten znaczek, próbowałem wszystkiego żeby to usunąć oraz usuwałem programy które podejrzewałem że mogą nanosić taki znaczek, ale bezskutecznie. W internecie nie znalazłem...
  3. Niebieski znaczek w ikonach plików

    in Windows 10 Customization
    Niebieski znaczek w ikonach plików: Pojawił mi się taki niebieski znaczek na każdej ikonie w komputerze, nowo tworzone pliki również zawierają ten znaczek, próbowałem wszystkiego żeby to usunąć oraz usuwałem programy które podejrzewałem że mogą nanosić taki znaczek, ale bezskutecznie. W internecie nie znalazłem...
  4. Niebieski ekran

    in Windows 10 Gaming
    Niebieski ekran: Dzień dobry,od dłuższego czasu mój laptop hp 255 G7 wyświetla niebieski ekran w różnych okresach czasu, ale coraz częściej.Skopiowałem pliki .DMP i wysłałem na SKYPE davem121.Serdecznie pozdrawiam,Ryszard Malgrem...
  5. Niebieski ekran

    in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Niebieski ekran: Dzień dobry,od dłuższego czasu mój laptop hp 255 G7 wyświetla niebieski ekran w różnych okresach czasu, ale coraz częściej.Skopiowałem pliki .DMP i wysłałem na SKYPE davem121.Serdecznie pozdrawiam,Ryszard Malgrem...
  6. Niebieski ekran

    in Windows 10 Software and Apps
    Niebieski ekran: Dzień dobry,od dłuższego czasu mój laptop hp 255 G7 wyświetla niebieski ekran w różnych okresach czasu, ale coraz częściej.Skopiowałem pliki .DMP i wysłałem na SKYPE davem121.Serdecznie pozdrawiam,Ryszard Malgrem...
  7. Nie mogę odinstalować plików Forzy Horizon 5

    in Windows 10 Gaming
    Nie mogę odinstalować plików Forzy Horizon 5: Wczoraj zacząłem instalację Forza Horizon 5 i dzisiaj chciałem ją wznowić ale wyskakuje mi okienko że nie mam wystarczająco miejsca, ale gdy chce odinstalować tamte pobrane pliki to nie mogę nigdzie na komputerze znalezć foldera z Forza Horizon 5. Proszę o pomoc, ponieważ...
  8. Nie mogę odinstalować plików Forzy Horizon 5

    in Windows 10 Software and Apps
    Nie mogę odinstalować plików Forzy Horizon 5: Wczoraj zacząłem instalację Forza Horizon 5 i dzisiaj chciałem ją wznowić ale wyskakuje mi okienko że nie mam wystarczająco miejsca, ale gdy chce odinstalować tamte pobrane pliki to nie mogę nigdzie na komputerze znalezć foldera z Forza Horizon 5. Proszę o pomoc, ponieważ...
  9. Upgrade w 7 to W 10

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Upgrade w 7 to W 10: Hello, Cannot upgrade w 7 to w 10 getrs locked to infinite 0 does not move even after severasl hours akso try differently by placing the ESO on the desktop and uploading after, still the same result How can this work normally ? Please hlep Thank you...
  10. Upgrade to W 10 from W 8 NOT W 8.1

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Upgrade to W 10 from W 8 NOT W 8.1: I have a silly problem. I run W 8 on my desktop computer but have never been able to upgrade to W 8.1 as I have never been able to open Windows Store, despite multiple solutions none of which have worked. The only solution of reinstalling W 8 has not appealed! I am happy with...