Windows 10: Nvidia Ekran Kartı

Discus and support Nvidia Ekran Kartı in Windows 10 Gaming to solve the problem; Merhabalar, Yaklaşık 1 ay önce yeni bir laptop aldım ve uefi ayarları ile windows 10 kurulumunu başarılı bir şekilde yaptıktan sonra tüm driverları... Discussion in 'Windows 10 Gaming' started by Halfsack, Feb 8, 2021.

1. Halfsack Win User

Nvidia Ekran Kartı

Merhabalar,

Yaklaşık 1 ay önce yeni bir laptop aldım ve uefi ayarları ile windows 10 kurulumunu başarılı bir şekilde yaptıktan sonra tüm driverları sorunsuz bir şekilde kurdum.Kullanımımda herhangi bir sorun yokken daha sonra windows aktivasyonu yaptım.Ya denk geldi ya da aktivasyondan sonra oldu bilmiyorum fakat pc yi ne zaman açsam Nvidia kullanımına geçtiği an birden ekran kartım hidden devices a geçip code 45 hatası ile deaktif hale geçiyor ve cihaz intel ekran kartını kullanmaya başlıyor.Cihazda donanımsal bir sorun olduğunu kesinlikle düşünmüyorum tamamen yazılımsal bir sorun.İnternette tüm forumlarda araştırıp çözümleri uygulamama rağmen hiçbir şekilde sorunum çözülmüyor.Yeni aldığım cihazın daha tadını çıkaramadan böyle bir sorun yaşamaya başladım.Windows forumlarını da gezdim driverları silip tekrar yüklüyorum cmd den scannow vs herşeyi yapıyorum fakat olmuyor maalesef.Yardımlarınızı ivedilikle bekliyorum teşekkürler şimdiden.

:)

Halfsack, Feb 8, 2021

2. Mario Kart Wii 'Detailed'

The amazingly successful Mario Kart series, which involves driving your favorite Mario World characters around in silly go-karts, is about to get another sequel. Mario Kart Wii will, as the name suggests, arrive on the Wii. Here's a list of all the fun stuff Mario Kart Wii has to offer.
    • The game will include a fancy wheel controller.
    • Gamers have the option to race either classic karts or bikes. Bikes are faster and can perform wheelies, but are harder to control. Tricks performed in mid-air will give the gamer a speed boost upon landing.
    • There will be 32 tracks. 16 are brand new, and the other 16 are remakes of previous favorite courses.
    • Gamers can play against up to 4 people on the same Wii, and up to 16 over the internet.
    Mario Kart Wii will find itself on Japanese shelves on April 10th, and a North American/European release should follow shortly.

Source: 1Up

zekrahminator, Feb 8, 2021
  3. Ekran kartı güncelleme sorunu.

Görüntü bağdaştıcılarında 2 tane ekran kartı görünüyordu. AMD Radeon tm 535 in güncel sürümünü AMD'nin sistesinden indirdim ve kurdum. Kurulum tamamlanmadı ve artık Görüntü Bağdaştırıcısında 1 tane ekran kartı gözüküyor. Ne yapmam lazım?

Yunus ErenSATICI, Feb 8, 2021
  4. Nvidia Ekran Kartı

entsperren der SIM Karte

möchte die Sim Karte des Handys für mein Tablet nutzen wie entsperre ich diese?

WilfredKlockner, Feb 8, 2021
Thema:

Nvidia Ekran Kartı

Loading...
  1. Nvidia Ekran Kartı - Similar Threads - Nvidia Ekran Kartı

2. minecraft ekran kartı yerine işlemcinin ekran kartını kullanıyor

in Windows 10 Gaming
    minecraft ekran kartı yerine işlemcinin ekran kartını kullanıyor: Microsoft Stor dan minecraft aldım ama ekran kartı yerine işlemciyi kullanıyor.Bundan önce başka launcher kullanıyordum o launcherda herhangi bir sorun yoktu....
  3. minecraft ekran kartı yerine işlemcinin ekran kartını kullanıyor

in Windows 10 Software and Apps
    minecraft ekran kartı yerine işlemcinin ekran kartını kullanıyor: Microsoft Stor dan minecraft aldım ama ekran kartı yerine işlemciyi kullanıyor.Bundan önce başka launcher kullanıyordum o launcherda herhangi bir sorun yoktu....
  4. GPU usage %100 while computer is idle/ Bilgisayar boşta olduğu halde %100 ekran kartı kullanımı

in Windows 10 Gaming
    GPU usage %100 while computer is idle/ Bilgisayar boşta olduğu halde %100 ekran kartı kullanımı: Bilgisayarı antivirüslerle tarattım ancak hiçbir değişiklik yok.I've scanned with antyviruses but there is no changeLütfen yardım edin. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/gpu-usage-100-while-computer-is-idle-bilgisayar/a674353b-67d9-4697-af9b-58584d779e3e
  5. GPU usage %100 while computer is idle/ Bilgisayar boşta olduğu halde %100 ekran kartı kullanımı

in Windows 10 Software and Apps
    GPU usage %100 while computer is idle/ Bilgisayar boşta olduğu halde %100 ekran kartı kullanımı: Bilgisayarı antivirüslerle tarattım ancak hiçbir değişiklik yok.I've scanned with antyviruses but there is no changeLütfen yardım edin. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/gpu-usage-100-while-computer-is-idle-bilgisayar/a674353b-67d9-4697-af9b-58584d779e3e
  6. GPU usage %100 while computer is idle/ Bilgisayar boşta olduğu halde %100 ekran kartı kullanımı

in AntiVirus, Firewalls and System Security
  7. Niebieski ekran

in Windows 10 Gaming
    Niebieski ekran: Dzień dobry,od dłuższego czasu mój laptop hp 255 G7 wyświetla niebieski ekran w różnych okresach czasu, ale coraz częściej.Skopiowałem pliki .DMP i wysłałem na SKYPE davem121.Serdecznie pozdrawiam,Ryszard Malgrem...
  8. mavi ekran

in Windows 10 Drivers and Hardware
    mavi ekran: merhaba bilgisayarım ara mavi ekran veriyor. mavi ekran görüntüleyici indirdim ve sorun ntoskrnl.exe den neden gördüm sorun nası çözüleceği ile ilgili yardım edermisiniz minidump dosyası https://drive.google.com/open?id=1czeSWieoVXLtrKrSW1FBPQcoDFJwBTU0...
  9. Ekran kartı güncelleme sorunu.

in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Ekran kartı güncelleme sorunu.: Görüntü bağdaştıcılarında 2 tane ekran kartı görünüyordu. AMD Radeon tm 535 in güncel sürümünü AMD'nin sistesinden indirdim ve kurdum. Kurulum tamamlanmadı ve artık Görüntü Bağdaştırıcısında 1 tane ekran kartı gözüküyor. Ne yapmam lazım?...
  10. Ekran Kartı Sürücüsü

in Windows 10 Drivers and Hardware
    Ekran Kartı Sürücüsü: Ekran kartımın ne olduğunu bilmiyorum, Dxdiag işlemi yaptığımda Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısını kullandığım görünüyor. Ayrıca ekranımda hareketli yatay çeşitli renklerde çizgiler oluşuyor,ekran kartının sürücüsünü bu sebeple güncellemeye çalıştım ama ekran kartının...