Windows 10: Paint uygulamasını yanlışlıkla sildim.

Discus and support Paint uygulamasını yanlışlıkla sildim. in Windows 10 Gaming to solve the problem; Windows içinde yerleşik bir şekilde bulunan Paint uygulamasını yanlışlıkla sildim. Hiç bir yerde nasıl geri yükleyebileceğim konusunda bilgi bulamadım.... Discussion in 'Windows 10 Gaming' started by Ege H., Oct 17, 2021.

1. Ege H. Win User

Paint uygulamasını yanlışlıkla sildim.

Windows içinde yerleşik bir şekilde bulunan Paint uygulamasını yanlışlıkla sildim. Hiç bir yerde nasıl geri yükleyebileceğim konusunda bilgi bulamadım. Herhangi bir yolu var mı?

:)

Ege H., Oct 17, 2021
  2. Arun B J Win User

upload a picture in Paint

Hi,

Thank you for posting your query in Microsoft Community.

I understand your concern and will assist you to resolve this issue.

I suggest you to follow the steps below and check if it helps.

• Right click on the picture.
    • Click on open with.
    • Select paint.
    • You will be able to see the picture in paint.

Hope this information was helpful and do let us know if you need further assistance. We will be glad to assist.

Arun B J, Oct 17, 2021
  3. MS Paint

Hi Tawm,

Thank you for posting your query on Microsoft Community.

We would be glad to help you with the issue you are facing today. I understand the difficulty with the problem.

Method: 1

I suggest you to follow the below steps.

• Press windows key on the keyboard.
    • Type “Paint” & select the paint icon & hit enter.

Method: 2

• Press windows + R.
    • Type “MSpaint” hit enter.

Hope this helps in resolving the issue. If the issue persists, do get back to us. We will be happy to assist you.

Thank you.

Mohammed AliAli, Oct 17, 2021
  4. Paint uygulamasını yanlışlıkla sildim.

Paint

Hi,

We understand that you want to change a specific file format to .jpg using Paint app. To perform that, just follow the simple steps:

• Open the image or the file to Paint app.
    • On Paint app, click File.
    • Select Save as and choose JPEG picture.

Feel free to update us with the results.

Michelle Vil, Oct 17, 2021
Thema:

Paint uygulamasını yanlışlıkla sildim.

Loading...
  1. Paint uygulamasını yanlışlıkla sildim. - Similar Threads - Paint uygulamasını yanlışlıkla

2. game yanlışlıkla yükleyip sildikten sonra performans düşüşü

in Windows 10 Gaming
    game yanlışlıkla yükleyip sildikten sonra performans düşüşü: merhaba, ben game bar uygulamasını kullanmadığımdan ötürü uzun süre önce sildim v bugün xbox uygulamasındaki uyarıya yanlışlıkla bastığım için gamebar tekrar yüklendihiç açmadan yüklendikten sonra tekrar sildimve şuan oyuna girdikten sonra bir performans düşüşü söz...
  3. windowssearch.exe yi sildim

in Windows 10 Gaming
    windowssearch.exe yi sildim: Abi cok acil yardımınıza ihtiyacı var windowssearch.exe yi yani searchapp.exe yi sildim baslat kısmındaki arama ya tıklıyorum acılmıyor çalışmıyor cok acil yardım edermisiniz....
  4. windowssearch.exe yi sildim

in Windows 10 Software and Apps
    windowssearch.exe yi sildim: Abi cok acil yardımınıza ihtiyacı var windowssearch.exe yi yani searchapp.exe yi sildim baslat kısmındaki arama ya tıklıyorum acılmıyor çalışmıyor cok acil yardım edermisiniz....
  5. Anghami uygulamasını yüklemek istiyorum, tarayıcıyı kullanmak istemiyorum ve uygulamayı...

in Windows 10 Gaming
    Anghami uygulamasını yüklemek istiyorum, tarayıcıyı kullanmak istemiyorum ve uygulamayı...: Anghami uygulamasını yüklemek istiyorum tarayıcıyı kullanmak istemiyorum ve mağazada bulamıyorum.İki günde bir tarayıcıda sorun yaşıyorum.Uygulamayı yüklemek istiyorum ve ben mağazada bulamıyorum. neden? Uygulama neden mağazada yok? Birisi uygulamayı nasıl yükleyebilir?...
  6. Anghami uygulamasını yüklemek istiyorum, tarayıcıyı kullanmak istemiyorum ve uygulamayı...

Anghami uygulamasını yüklemek istiyorum, tarayıcıyı kullanmak istemiyorum ve uygulamayı...: Anghami uygulamasını yüklemek istiyorum tarayıcıyı kullanmak istemiyorum ve mağazada bulamıyorum.İki günde bir tarayıcıda sorun yaşıyorum.Uygulamayı yüklemek istiyorum ve ben mağazada bulamıyorum. neden? Uygulama neden mağazada yok? Birisi uygulamayı nasıl yükleyebilir?...
  7. Paint Classic and Paint 11

in Windows 10 Gaming
    Paint Classic and Paint 11: I have been using Windows 7 and Microsoft Paint 7 since 2008. I used Paint 7 to create woodworking patterns and plans. I have 1000’s of one-of-a-kind patterns with plans, the majority of which I have not yet used. Recently, my computer motherboard failed. I had to replace the...
  8. Paint uygulamasını yanlışlıkla sildim.

Paint uygulamasını yanlışlıkla sildim.: Windows içinde yerleşik bir şekilde bulunan Paint uygulamasını yanlışlıkla sildim. Hiç bir yerde nasıl geri yükleyebileceğim konusunda bilgi bulamadım. Herhangi bir yolu var mı?...
  9. paint 3d redirecting to paint

paint 3d redirecting to paint: whenever i open paint 3d it redirects to paint. i then tried uninstalling paint but now it closes about 2 seconds after opening https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/paint-3d-redirecting-to-paint/fc14398f-1438-4724-a205-69b6c0fba999
  10. Microsoft Paint and Paint 3D

Microsoft Paint and Paint 3D: I really don't know what y'all did to break them, but since the last Windows 10 update, the select and crop functions in both Paint and Paint 3D are broken. I can't select a portion of the image without the selection box skittering across the screen, basically rendering the...