Windows 10: Pil 'Yeniden Doldurulamaz' Hatası Hk

Discus and support Pil 'Yeniden Doldurulamaz' Hatası Hk in Windows 10 Performance & Maintenance to solve the problem; Merhaba, Windows 7'den Windows 10'a geçiş yapıldıktan sonra yeni aldığım pil ekranda 'Yeniden Doldurulamaz' Hatası vermektedir, bu çözümü konusunda... Discussion in 'Windows 10 Performance & Maintenance' started by Yusuf_ar, Feb 11, 2020.

1. Yusuf_ar Win User

Pil 'Yeniden Doldurulamaz' Hatası Hk

Merhaba,

Windows 7'den Windows 10'a geçiş yapıldıktan sonra yeni aldığım pil ekranda 'Yeniden Doldurulamaz' Hatası vermektedir, bu çözümü konusunda desteğinizi bekliyorum Teşekkürler.

Pil 'Yeniden Doldurulamaz' Hatası Hk 988e8f43-90c3-4059-9d11-930629a3f5dd?upload=true.jpg

:)

Yusuf_ar, Feb 11, 2020
  2. ayazayaz2 Win User

hata bilgisi

güncelleştirme yapmıyor (0x80240fff) hata kodu veriyor bu konuda yardıma ihtiyacım var

ayazayaz2, Feb 11, 2020
  3. Mert2259 Win User
    windows uptade güncelleme yapmıyor yardım !

merhaba windows uptade güncelleme yapmıyor 0x80070015 hata diyor yeniden deniyorum olmuyor lütfen yardımcı olurmusunuz .

Mert2259, Feb 11, 2020
  4. Pil 'Yeniden Doldurulamaz' Hatası Hk

80070070 hata kodu

telefonumu güncelleme yaparken 80070070 hata kodunu veriyo.Microsoftun sitesindeki adımları uyguladım fakat bi sonuca varamadım.Yardımınızı bekiyorum .

AhmetAtabek, Feb 11, 2020
Thema:

Pil 'Yeniden Doldurulamaz' Hatası Hk

Loading...
  1. Pil 'Yeniden Doldurulamaz' Hatası Hk - Similar Threads - Pil 'Yeniden Doldurulamaz'

2. Windows 10 Bilgisayarımı Açarken Mavi Ekran Hatası Alıyorum!

in Windows 10 Performance & Maintenance
    Windows 10 Bilgisayarımı Açarken Mavi Ekran Hatası Alıyorum!: Merhaba, Windows 10 kurulumu yaptıktan sonra bilgisayarımı yeniden başlattığımda windows logosu geliyor normal gibi gözükürken yüklenme ikonu donuyor ve mavi ekran hatası alıyorum. Bu andan itibaren bilgisayara erişemiyorum. Bazen güvenli modu bile açamıyorum. Şu an Windows...
  3. My HK Invoke no longer streams TuneIn

in Windows 10 Software and Apps
    My HK Invoke no longer streams TuneIn: I noticed that on December 13, I noticed that my Invoke wasn’t playing my preferred station (Mix Lite) on TuneIn at all. Tried two days later and the Invoke says “I can’t help with you right now.” Why is this happening? I wished Microsoft and Harman Kardon had fixed this...
  4. Are OCR and Handwriting zh-hk language modules obsolete in Windows 10?

in Windows 10 Customization
    Are OCR and Handwriting zh-hk language modules obsolete in Windows 10?: Sysadmin here tasked with rolling out installations of Windows 10 with zh-hk (Hong Kong) language options. On MSDN images of Build 17763.379 and also Build 18362.30, I was able to dism-integrate these packages from the corresponding Language Pack into install.wim:...
  5. Are OCR and Handwriting zh-hk Language packs obsolete in Windows 10?

Are OCR and Handwriting zh-hk Language packs obsolete in Windows 10?: Sysadmin here tasked with rolling out installations of Windows 10 with zh-hk (Hong Kong) language options. On MSDN images of Build 17763.379 and also Build 18362.30, I was able to dism integrate these packages from the Language Pack successfully:...
  6. RunDLL hatası

RunDLL hatası: Windos 10 [ATTACH]bu hatayı nasıl düzeltebilirim acaba win10 i7 işlemci asus pc başlattıktan hemen sonra ekranla birlikte geliyor. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/rundll-hatas%C4%B1/48aea0e7-04a9-47b3-9070-c14f70b7e0c5
  7. Windows 10 Mavi Ekran Hatası

in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Windows 10 Mavi Ekran Hatası: Sorunum son 1-2 ay önce başladı. İlk başlarda sadece oyun oynarken mavi ekran hatası alıyorum. Bunun üzerine format atıp temiz kurulum yaptım ve birkaç gün hata almadım. Fakat ondan sonra tekrar hata vermeye başladı. Şuan normal internette gezinirken bile hata alıyorum bazen...
  8. Cortana and HK Invoke dont work with scenes in Samsung SmartThings

in Cortana
    Cortana and HK Invoke dont work with scenes in Samsung SmartThings: I just started using the invoke with my smart lighting system in my apartment. Although Cortana is able to control my lights individually as well as in their entirety, Cortana is unable to control lights as grouped by the room or activate scenes. Is this a fix that will be...
  9. Kaydırma çubuğunun kaybolması hk.

in Windows 10 Installation and Upgrade
    Kaydırma çubuğunun kaybolması hk.: Merhaba, Windows 10'da güncelleme durumu açıklaması güncelleme boyutuna göre kaydırma çubuğu kaymaktadır.Kaybolmaktadır. Bu durumu inceleyebilir misiniz?...
  10. HK Invoke speaker - Cortana - TuneIn radio

in Cortana
    HK Invoke speaker - Cortana - TuneIn radio: Cortana doesn't recognize many radio stations I know available in TuneIn. I believe it's a matter of recognition. How can I make Cortana access them ? . For example Klara , is a classical music station based in Belgium, listed on TuneIn. What should I say to make Cortana...