Windows 10: Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta...

Discus and support Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta... in Windows 10 Installation and Upgrade to solve the problem; Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta grafiki nivdia nie mogż zainstalować do mojej karty geforce GTX... Discussion in 'Windows 10 Installation and Upgrade' started by HenryBorlandi, Jun 11, 2019.

  1. Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta...


    Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta grafiki nivdia nie mogż zainstalować do mojej karty geforce GTX 870 M żadnych sterowników w systemie proszę o jakąś pomoc wcześnie od prawie 4 lat w różnych wcześniejszych wersjach widowsa 10 nie było problemu z tym ,teraz w win 1903 kartę grafiki mam nie widzoczną w systemie a sterowniki mi nie działają i nie chcą się wogóle zainstalować w systemie

    :)
     
    HenryBorlandi, Jun 11, 2019
    #1

  2. 5800 Polska, po aktualizacji zniknęła klawiatyra QWERT

    Witam

    Po aktualizacji oprogramowania z wersji 20 na 50 znikneła mi pełna duża klawiatura QWERTY.

    Czy ktoś wie jak ją włączyć na nowo?



    Pozdr

    Weiss



    Moderator's Note:



    Post was translated to english.
     
    Weiss---01, Jun 11, 2019
    #2
  3. 2018-08 Cumulative Update for Windows 10 Version 1803 for x64-based Systems (KB4343909) - Error 0x8e5e03fe

     
    arturklimczuk, Jun 11, 2019
    #3
  4. Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta...

    Win 10 updates

    Witam.

    Od zaktualizowania do sytemu Windows 10 możesz powrócić do poprzedniego systemu Ale tylko przez 30 dni od przeprowadzenia aktualizacji do Windows 10.
     
    Mateusz Adamiak Windows-Software, Jun 11, 2019
    #4
Thema:

Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta...

Loading...
  1. Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta... - Similar Threads - najnowszej aktualizacji systemu

  2. Ustawienia zasilania same zmieniają się po aktualizacji do windowsa 11

    in Windows 10 Software and Apps
    Ustawienia zasilania same zmieniają się po aktualizacji do windowsa 11: Od momentu w którym zaaktualizowałem system do windowsa 11 plan zasilania zaczął sam zmieniać się z wysokiej wydajności na zrównoważony chwilę po włączeniu komputera. Jak mogę to naprawić? Proszę o pomoc...
  3. Ustawienia zasilania same zmieniają się po aktualizacji do windowsa 11

    in Windows 10 Gaming
    Ustawienia zasilania same zmieniają się po aktualizacji do windowsa 11: Od momentu w którym zaaktualizowałem system do windowsa 11 plan zasilania zaczął sam zmieniać się z wysokiej wydajności na zrównoważony chwilę po włączeniu komputera. Jak mogę to naprawić? Proszę o pomoc...
  4. WER Error

    in Windows 10 Gaming
    WER Error: Hallo ich habe Probleme mit meinem Windows.Ich habe mir das Spiel Elex2 gekauft und zum spielen angefangen.Anfang war alles in Ordnung, nach circa 2 Stunden Spielzeit kam es zu einem freeze während des Spiels. Danach hat es auch nicht mehr wirklich ohne Probleme funktioniert....
  5. Błąd aktualizacji systemu Windows 0x80070020

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Błąd aktualizacji systemu Windows 0x80070020: Błąd aktualizacji systemu Windows 0x80070020 https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/b%C5%82%C4%85d-aktualizacji-systemu-windows/b742695c-c8f1-4c20-a63c-f89ea9644e2a
  6. Błąd systemu

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Błąd systemu: Od jakiegoś czasu gdy chcę włączyć na laptopie grę wyskakuje mi błąd systemu i pisze, że nie znaleziono obiektu VCRUNTIME140.dll oraz MSVCP140.dll. Będę bardzo wdzięczna jak ktoś pomoże. Z góry dziękuję za pomoc...
  7. karta sieci bezprzewodowej

    in Windows 10 Drivers and Hardware
    karta sieci bezprzewodowej: witam mam laptopa hp620 z win 10 nie moge wlaczyc karty sieciowej .w momencie kiedy prubuje to zrobic komputer sie zawiesza to samo dzieje sie gdy chce odinstalowac prosze o pomoc...
  8. Hlášení chyb po aktualizaci na verzi W 10 1903.

    in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Hlášení chyb po aktualizaci na verzi W 10 1903.: Dobrý den. Po aktualizaci na na verzi W10 1903 se mi objevuje stále hlášení o chybě.Po odkliknutí se někdy i 10x vrací,než zmizí.Použit Malwerbytes,nalezeno a odstraněno asi 120 chybných souborů,Chyba neodstraněna. Jak je možno chybu odstranit? Děkuji za radu.Jiří....
  9. Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta...

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta...: Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta grafiki nivdia nie mogż zainstalować do mojej karty geforce GTX 870 M żadnych sterowników w systemie proszę o jakąś pomoc wcześnie od prawie 4 lat w różnych wcześniejszych wersjach widowsa 10...
  10. Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta...

    in Windows 10 Drivers and Hardware
    Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta...: Po najnowszej aktualizacji systemu windows 10 do wer.1903 przestała mi działać karta grafiki nivdia nie mogż zainstalować do mojej karty geforce GTX 870 M żadnych sterowników w systemie proszę o jakąś pomoc wcześnie od prawie 4 lat w różnych wcześniejszych wersjach widowsa 10...

Users found this page by searching for:

  1. po aktualizacji 1903 nie działają gry

    ,
  2. problem po aktualizacji windows 10

    ,
  3. CZY MOZNA UAKTUALNIC WIN10 1803 DO NAJNOWSZEJ 1903

    ,
  4. gry nie działają po aktualizacji 1903