Windows 10: Pomocy, mam problem z przywracaniem systemu.

Discus and support Pomocy, mam problem z przywracaniem systemu. in Windows 10 Gaming to solve the problem; Witam mam problem z odzyskiwaniem systemu Windows 10. wyskakuje mi następujący błąd:Narzędzie Przywracanie systemu nie może wypakować oryginalnej kopii... Discussion in 'Windows 10 Gaming' started by TheDark316, Dec 17, 2022.

  1. Pomocy, mam problem z przywracaniem systemu.


    Witam mam problem z odzyskiwaniem systemu Windows 10. wyskakuje mi następujący błąd:Narzędzie Przywracanie systemu nie może wypakować oryginalnej kopii katalogu z punktu przywracaniaźródło: %ProgramFiles%\WindowsAppsMiejsce docelowe: AppxStagingWystąpił nieokreślony bląd podczas przywracania systemu. 0x8007045b

    :)
     
    TheDark316, Dec 17, 2022
    #1
  2. cariagge Win User

    Nokia Lumia 610 problem z aktualizacja systemu

    Cześć . Mam Nokie lunie 610 z windows 7 , już nie wiem gdzie szukać pomocy iż po podłączeniu telefonu do kompa ( orginalnym kablem USB ) pokazuje mi się aktualizacja dostepna ( wersja systemu oeracyjnego 7.10.8779.8 ) klikam aktualizuj ale nic to nie
    daje pokazuje się taki komunikat ( patrz zrzut ekranu ) klik , i nie wiem co robić . Na stronie win7 nic nie ma ja nawet telefon resetowałam do zera instalowałam nowy program Zune , może
    ktoś umie mi pomóc Pomocy, mam problem z przywracaniem systemu. :) Będę wdzieczna Pomocy, mam problem z przywracaniem systemu. ;)
     
    cariagge, Dec 17, 2022
    #2
  3. Błąd systemu

    Od jakiegoś czasu gdy chcę włączyć na laptopie grę wyskakuje mi błąd systemu i pisze, że nie znaleziono obiektu VCRUNTIME140.dll oraz MSVCP140.dll. Będę bardzo wdzięczna jak ktoś pomoże. Z góry dziękuję za pomoc
     
    WeronikaŚ, Dec 17, 2022
    #3
  4. Reynari Win User

    Pomocy, mam problem z przywracaniem systemu.

    Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się

    Przywracałem laptopa do stanu początkowego i teraz przy logowaniu się do systemu pojawia się ten komunikat także nie mogę zalogować się do systemu.

    Co próbowałem:

    Tryb awaryjny (różne kombinacje)

    Ponowne przywrócenie do stanu początkowego

    Ściągnięcie systemu z chmury

    Ściągnięcie systemu z dysku lokalnego

    Wszystko powyżej NIE DZIAŁA.

    Co działa:

    Możliwość włączenia wierszu poleceń.

    Wszelkie rozwiązania w systemie nie zadziałają gdyż nie mam dostępu. Tylko poprzez wiersz poleceń mogę spróbować ale nic nie znalazłem aby w taki sposób rozwiązać problem.
     
    Reynari, Dec 17, 2022
    #4
Thema:

Pomocy, mam problem z przywracaniem systemu.

Loading...
  1. Pomocy, mam problem z przywracaniem systemu. - Similar Threads - Pomocy mam problem

  2. Pomocy, mam problem z przywracaniem systemu.

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Pomocy, mam problem z przywracaniem systemu.: Witam mam problem z odzyskiwaniem systemu Windows 10. wyskakuje mi następujący błąd:Narzędzie Przywracanie systemu nie może wypakować oryginalnej kopii katalogu z punktu przywracaniaźródło: %ProgramFiles%\WindowsAppsMiejsce docelowe: AppxStagingWystąpił nieokreślony bląd...
  3. Pomocy, mam problem z przywracaniem systemu.

    in Windows 10 Software and Apps
    Pomocy, mam problem z przywracaniem systemu.: Witam mam problem z odzyskiwaniem systemu Windows 10. wyskakuje mi następujący błąd:Narzędzie Przywracanie systemu nie może wypakować oryginalnej kopii katalogu z punktu przywracaniaźródło: %ProgramFiles%\WindowsAppsMiejsce docelowe: AppxStagingWystąpił nieokreślony bląd...
  4. Problem z dwm.exe

    in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Problem z dwm.exe: Zauwarzyłem, że proces menadżer okien pulpitu w bardzo dużym stopniu obciąża moją kartę graficznąprzy otwartych 2 oknach na 2 monitorach 2k i full hd. Chciałbym to naprawić....
  5. Cześć mam problem z driver irql not less or equal iaStorE.sys. I have a problem recently...

    in Windows 10 Gaming
    Cześć mam problem z driver irql not less or equal iaStorE.sys. I have a problem recently...: Mam problem ostatnio z driver irql not less or equal iaStorE.sys .I have a problem recently with driver irql not less or equal iaStorE.sysPoniżej będą pliki dmp https://1drv.ms/u/s!AmBtAfYnp1BceZE5r8z2Kh_30dc?e=pNxk34...
  6. Cześć mam problem z driver irql not less or equal iaStorE.sys. I have a problem recently...

    in Windows 10 Software and Apps
    Cześć mam problem z driver irql not less or equal iaStorE.sys. I have a problem recently...: Mam problem ostatnio z driver irql not less or equal iaStorE.sys .I have a problem recently with driver irql not less or equal iaStorE.sysPoniżej będą pliki dmp https://1drv.ms/u/s!AmBtAfYnp1BceZE5r8z2Kh_30dc?e=pNxk34...
  7. Cześć mam problem z driver irql not less or equal iaStorE.sys. I have a problem recently...

    in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Cześć mam problem z driver irql not less or equal iaStorE.sys. I have a problem recently...: Mam problem ostatnio z driver irql not less or equal iaStorE.sys .I have a problem recently with driver irql not less or equal iaStorE.sysPoniżej będą pliki dmp https://1drv.ms/u/s!AmBtAfYnp1BceZE5r8z2Kh_30dc?e=pNxk34...
  8. Problem z pobieraniem

    in Windows 10 Gaming
    Problem z pobieraniem: Mam problem podczas zainstalowania gry wyskakuje mi taki błąd. Jak to naprawić? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/problem-z-pobieraniem/312af6f1-359a-44bf-a3c0-4a509463e41a
  9. problem z klawiatura

    in Windows 10 Drivers and Hardware
    problem z klawiatura: hej mam problem z przyciskami na klawiaturze . nie dzialaja wszystkie przyciski mam dwie klawiatury sa w 100 sprawne ale cos kliklem na komputerze kombinacja przyciskow i brak klawiszy ; rt fg zxcv oraz przycisk ESC oraz ENTER . klawiatury podlaczalem pod inne...
  10. Błąd systemu

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Błąd systemu: Od jakiegoś czasu gdy chcę włączyć na laptopie grę wyskakuje mi błąd systemu i pisze, że nie znaleziono obiektu VCRUNTIME140.dll oraz MSVCP140.dll. Będę bardzo wdzięczna jak ktoś pomoże. Z góry dziękuję za pomoc...