Windows 10: POTRZEBUJE PILNEJ POMOCY nie ignorować proszę

Discus and support POTRZEBUJE PILNEJ POMOCY nie ignorować proszę in Windows 10 Software and Apps to solve the problem; a więc chciałem pograć na moim laptopie i pokazało błąd i użyłem komendy dism i na 60% dało bład 3017. Jak to naprawić bo mam uczucie że te... Discussion in 'Windows 10 Software and Apps' started by Krystian_123, May 26, 2023.

  1. POTRZEBUJE PILNEJ POMOCY nie ignorować proszę


    a więc chciałem pograć na moim laptopie i pokazało błąd i użyłem komendy dism i na 60% dało bład 3017. Jak to naprawić bo mam uczucie że te uruchomienie ponowne zrobu jeszcze gorzej. Patrzyłem na logi dism i s tego co widze dało błąd na opcji cleanup-image i restorehealth TO SĄ JEDYNE KOMENDY CO SĄ W TEJ KOMENDZIE

    :)
     
    Krystian_123, May 26, 2023
    #1

  2. konfiguracja aplikacji moja rodzina

    Nie wiem jak skonfigurawać aplikacje "moja rodzina"
    Prosze pomocy!POTRZEBUJE PILNEJ POMOCY nie ignorować proszę :(
     
    GrażynaMaciejewska, May 26, 2023
    #2
  3. ekran blokady nie zmienia tapet codziennie

    Ustawiłem na codzienną zmianę ekran blokady (opcja Reflektor Windows -
    Windows spotlight) , ale ta funkcja
    NIE pracuje i nie zmienia obrazów. Co mam zrobić?. Już kilka razy pytałem i za każdym razem dostawałem instrukcję jak ustawić tę funkcję, ale ja WIEM JAK TO ZROBIĆ I mam ustawioną i nie działa. POMOCY!!!
     
    RyszardHanecki, May 26, 2023
    #3
  4. POTRZEBUJE PILNEJ POMOCY nie ignorować proszę

    Valorantinstall.exe Ta Aplikacija nie będzie działać na tym urządzeniu.

    Dzień dobry!

    Mam problem, jak uruchamiam instalacije Instalatora Valoranta dosyc popularnej gry, to pokazuje mi komunikat ta Aplikacija nie będzie działać na tym urządzeniu.\

    Próbowałem tyle metod ile znalazłem i nadal nie działa. Prosze o pomoc bo chcialbym w tą grę pograć.

    Z góry dziękuje.

    Pozdrawiam
     
    karol1kowalski2, May 26, 2023
    #4
Thema:

POTRZEBUJE PILNEJ POMOCY nie ignorować proszę

Loading...
  1. POTRZEBUJE PILNEJ POMOCY nie ignorować proszę - Similar Threads - POTRZEBUJE PILNEJ POMOCY

  2. POTRZEBUJE PILNEJ POMOCY nie ignorować proszę

    in Windows 10 Gaming
    POTRZEBUJE PILNEJ POMOCY nie ignorować proszę: a więc chciałem pograć na moim laptopie i pokazało błąd i użyłem komendy dism i na 60% dało bład 3017. Jak to naprawić bo mam uczucie że te uruchomienie ponowne zrobu jeszcze gorzej. Patrzyłem na logi dism i s tego co widze dało błąd na opcji cleanup-image i restorehealth TO...
  3. POTRZEBUJE PILNEJ POMOCY nie ignorować proszę

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    POTRZEBUJE PILNEJ POMOCY nie ignorować proszę: a więc chciałem pograć na moim laptopie i pokazało błąd i użyłem komendy dism i na 60% dało bład 3017. Jak to naprawić bo mam uczucie że te uruchomienie ponowne zrobu jeszcze gorzej. Patrzyłem na logi dism i s tego co widze dało błąd na opcji cleanup-image i restorehealth TO...
  4. Pomocy, mam problem z przywracaniem systemu.

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Pomocy, mam problem z przywracaniem systemu.: Witam mam problem z odzyskiwaniem systemu Windows 10. wyskakuje mi następujący błąd:Narzędzie Przywracanie systemu nie może wypakować oryginalnej kopii katalogu z punktu przywracaniaźródło: %ProgramFiles%\WindowsAppsMiejsce docelowe: AppxStagingWystąpił nieokreślony bląd...
  5. Pomocy, mam problem z przywracaniem systemu.

    in Windows 10 Gaming
    Pomocy, mam problem z przywracaniem systemu.: Witam mam problem z odzyskiwaniem systemu Windows 10. wyskakuje mi następujący błąd:Narzędzie Przywracanie systemu nie może wypakować oryginalnej kopii katalogu z punktu przywracaniaźródło: %ProgramFiles%\WindowsAppsMiejsce docelowe: AppxStagingWystąpił nieokreślony bląd...
  6. Proszę o pomoc

    in Windows 10 Gaming
    Proszę o pomoc: Po ustawieniu 256 mb ramu w konfiguracja systemu > rozruch > zaawansowane. Nie da się włączyć trybu awaryjnego/bezpiecznego Kompletnie nie wiem jak to naprawić. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/prosz%C4%99-o-pomoc/fe4bd205-bcc8-4284-8007-2276660dec10
  7. Proszę o pomoc

    in Windows 10 Software and Apps
    Proszę o pomoc: Po ustawieniu 256 mb ramu w konfiguracja systemu > rozruch > zaawansowane. Nie da się włączyć trybu awaryjnego/bezpiecznego Kompletnie nie wiem jak to naprawić. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/prosz%C4%99-o-pomoc/fe4bd205-bcc8-4284-8007-2276660dec10
  8. Proszę o pomoc

    in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Proszę o pomoc: Po ustawieniu 256 mb ramu w konfiguracja systemu > rozruch > zaawansowane. Nie da się włączyć trybu awaryjnego/bezpiecznego Kompletnie nie wiem jak to naprawić. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/prosz%C4%99-o-pomoc/fe4bd205-bcc8-4284-8007-2276660dec10
  9. Błędy i nie dokładności

    in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Błędy i nie dokładności: Witam mam tu taki problem , jakiś czas temu gdy aktualizowałem laptopa zapomniałem go podłączyć do ładowania i podczas aktualizowania rozładował się i od tamtej pory mam jakieś braki nie działa mi klawisz od mikrofonu, nie działa mi panel sterowania Asusa, dysk pracuje na...
  10. Pendrive nie działa

    in Windows 10 Network and Sharing
    Pendrive nie działa: witam mam błąd Device USB\VID_1130&PID_1803\5&9ec5e7a&0&3 had a problem starting. Driver Name: usbstor.inf Class Guid: {36fc9e60-c465-11cf-8056-444553540000} Service: USBSTOR Lower Filters: Upper Filters: Problem: 0xA Problem Status: 0xC000009C nie mogę...