Windows 10: PROBLEM Z PROGRAMEM EDYTOR VIDEO MICROSOFT

Discus and support PROBLEM Z PROGRAMEM EDYTOR VIDEO MICROSOFT in Microsoft Windows 10 Store to solve the problem; Witam... Na komputerze jest dostępny edytor video Microsoft do wykonania prostych filmów... Stworzyłam film składający z kilkunasty filmików, ale... Discussion in 'Microsoft Windows 10 Store' started by Sierota, Sep 11, 2020.

  1. Sierota Win User

    PROBLEM Z PROGRAMEM EDYTOR VIDEO MICROSOFT


    Witam... Na komputerze jest dostępny edytor video Microsoft do wykonania prostych filmów... Stworzyłam film składający z kilkunasty filmików, ale całość nie jest płynna... Na każdym filmiku w pewnym momencie obraz się przekształca i zacina. Wygląda to strasznie... Czy wiecie jaki jest tego powód? i jak to zmienić? Ps. Po wyeksportowaniu filmiku jest ciągle to samo... Filmiki nagrywałam GO PRO 8

    :)
     
    Sierota, Sep 11, 2020
    #1
  2. mirasKM Win User

    jak połączyć program nokia suit z telefonem nokia lumia 800

    Nie mogę połączyć telefonu Nokia Lumia 800 z programem NOKIA SUITE
     
    mirasKM, Sep 11, 2020
    #2
  3. Vodafone K4510-Z Compatibility with Windows10

    Hi Andre,

    Thanks for posting your query on Microsoft Community.

    I would suggest you to uninstall the current driver for Vodafone K4510-Z, download the latest driver from manufacturer’s website and install it in compatibility mode.

    Follow the below step.

    Step 1: Uninstall Vodafone K4510-Z driver.


    • Press Windows key + x and select Program and Feature.

    • Select Vodafone K4510-Z.

    • Right click and select Uninstall.
    Step 2: Download the latest driver from the manufacturer’s website and install it in compatibility mode.

    To run a program in compatibility mode, refer to the below link:

    http://windows.microsoft.com/en-US/windows-8/older-programs-compatible-version-windows

    Note: Applies to Windows 10 as well.

    Hope it helps, reply to us with the status of your issue. We will be happy to assist you.
     
    Santosh_Rai, Sep 11, 2020
    #3
  4. Riel Alc Win User

    PROBLEM Z PROGRAMEM EDYTOR VIDEO MICROSOFT

    How to disappear the Z partition in "This PC"

    Hi Disal,

    To delete the Z: drive partition, please follow the steps below:

    • Press Windows Key + R. Type diskmgmt.msc, then hit
      Enter.
    • Right-click on the partition, then select Delete Volume to delete a partition.

    Note: This option deletes every single file on the partition, please be careful when using it.

    We also suggest running Microsoft Safety Scanner to scan and protect your computer from any viruses.

    Update us with the result.
     
    Riel Alc, Sep 11, 2020
    #4
Thema:

PROBLEM Z PROGRAMEM EDYTOR VIDEO MICROSOFT

Loading...
  1. PROBLEM Z PROGRAMEM EDYTOR VIDEO MICROSOFT - Similar Threads - PROBLEM PROGRAMEM EDYTOR

  2. Problem z Browser Core

    in Windows 10 Software and Apps
    Problem z Browser Core: Witam mam problem, ostatnio zauwazylem, ze moj laptop pobiera za duzo CPU. Wchodzac do menadzera zadan odkrylem, ze winowajca jest Browser Core ktory zuzywa az 80% procesora. Problem ustaje kiedy zakoncze zadanie, ale za kazdym razem kiedy wlacze laptop procesor szaleje. Jak...
  3. Problem z dwm.exe

    in Windows 10 Software and Apps
    Problem z dwm.exe: Zauwarzyłem, że proces menadżer okien pulpitu w bardzo dużym stopniu obciąża moją kartę graficznąprzy otwartych 2 oknach na 2 monitorach 2k i full hd. Chciałbym to naprawić....
  4. Problem z dwm.exe

    in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging
    Problem z dwm.exe: Zauwarzyłem, że proces menadżer okien pulpitu w bardzo dużym stopniu obciąża moją kartę graficznąprzy otwartych 2 oknach na 2 monitorach 2k i full hd. Chciałbym to naprawić....
  5. Problem z pobieraniem

    in Windows 10 Gaming
    Problem z pobieraniem: Mam problem podczas zainstalowania gry wyskakuje mi taki błąd. Jak to naprawić? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/problem-z-pobieraniem/312af6f1-359a-44bf-a3c0-4a509463e41a
  6. Problem z pobieraniem

    in Windows 10 Software and Apps
    Problem z pobieraniem: Mam problem podczas zainstalowania gry wyskakuje mi taki błąd. Jak to naprawić? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/problem-z-pobieraniem/312af6f1-359a-44bf-a3c0-4a509463e41a
  7. problem z klawiatura

    in Windows 10 Drivers and Hardware
    problem z klawiatura: hej mam problem z przyciskami na klawiaturze . nie dzialaja wszystkie przyciski mam dwie klawiatury sa w 100 sprawne ale cos kliklem na komputerze kombinacja przyciskow i brak klawiszy ; rt fg zxcv oraz przycisk ESC oraz ENTER . klawiatury podlaczalem pod inne...
  8. Problem z dźwiękiem

    in Windows 10 Customization
    Problem z dźwiękiem: Od niedawna mam ogromny problem. Myślałem, że chodzi tylko o aplikację "discord" ale zauważyłem problem również w innych aplikacjach. Mianowicie, kiedy odpalam niektóre aplikacje, to są strasznie głośne, lub w przypadku discorda, kiedy przy którymś otworzeniu aplikacji z...
  9. Problem z Windows Update

    in Windows 10 Drivers and Hardware
    Problem z Windows Update: Mam problem z aktualizacją oprogramowania do zintegrawoanej kardy graficznej Intel HD Graphics 630. Według producenta karty moje oprogramowanie jest przestarzałe o dwa lata, niestety windows update twierdzi, że oprogramowanie jest jak najbardziej w porządku i blokuje...
  10. Problem z pobieraniem gier z microsoft store na windows 10

    in Microsoft Windows 10 Store
    Problem z pobieraniem gier z microsoft store na windows 10: Witam, mam problem z pobieraniem gier z windows store. Gdy wybiorę dysk na którym chce zainstalować gre, pokazuje się komunikat ,,Rozpoczynanie pobierania" i później nic się nie dzieje. Zostawiłem komputer na kilka godzin i dalej było to samo. Spróbowałem zainstalować...