Windows 10: Проблема в перепрошивке

Discus and support Проблема в перепрошивке in Windows 10 Gaming to solve the problem; Что делать если при перепрошивке до заводских настроек останавливается на 62% и дальше не идет. И причем выключает спустя время экран, хотя спящий... Discussion in 'Windows 10 Gaming' started by Eldar Chursin, Dec 17, 2022.

  1. Проблема в перепрошивке


    Что делать если при перепрошивке до заводских настроек останавливается на 62% и дальше не идет. И причем выключает спустя время экран, хотя спящий режим у меня выключен

    :)
     
    Eldar Chursin, Dec 17, 2022
    #1
Thema:

Проблема в перепрошивке

Loading...
  1. Проблема в перепрошивке - Similar Threads - Проблема перепрошивке

  2. проблема з інсталяцією PC Manager

    in Windows 10 Gaming
    проблема з інсталяцією PC Manager: Доброго дня. Як можна інсталювати PC Manager? в Microsoft Store немає активної кнопки для завантаження а на офіційній сторінці написано Незабаром. Я знаходжуся на території Польщі...
  3. проблема з інсталяцією PC Manager

    in Windows 10 Software and Apps
    проблема з інсталяцією PC Manager: Доброго дня. Як можна інсталювати PC Manager? в Microsoft Store немає активної кнопки для завантаження а на офіційній сторінці написано Незабаром. Я знаходжуся на території Польщі...
  4. проблема з інсталяцією PC Manager

    in Microsoft Windows 10 Store
    проблема з інсталяцією PC Manager: Доброго дня. Як можна інсталювати PC Manager? в Microsoft Store немає активної кнопки для завантаження а на офіційній сторінці написано Незабаром. Я знаходжуся на території Польщі...
  5. Проблема з видаленням PUA:Win32/GameHack

    in Windows 10 Gaming
    Проблема з видаленням PUA:Win32/GameHack: Привіт! Сьогодні сканування windows видало таку загрозу: PUA:Win32/GameHack. По вказаному до цієї помилки шляху нічого немає шлях вів до temp, який я повністю очистив. Коли намагався виконувати будь які дії видалення/карантин нічого не допомагало. Як я можу позбутись цієї...
  6. Проблема з видаленням PUA:Win32/GameHack

    in Windows 10 Software and Apps
    Проблема з видаленням PUA:Win32/GameHack: Привіт! Сьогодні сканування windows видало таку загрозу: PUA:Win32/GameHack. По вказаному до цієї помилки шляху нічого немає шлях вів до temp, який я повністю очистив. Коли намагався виконувати будь які дії видалення/карантин нічого не допомагало. Як я можу позбутись цієї...
  7. Помогите мне у меня проблема я не могу ничего установить из майкрософт стор

    in Windows 10 Gaming
    Помогите мне у меня проблема я не могу ничего установить из майкрософт стор: я знаю только то что у меня в центре обновления виндоус имя wuaserv_bkp https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%82%D0%B5/cd84b761-72ce-48a0-9666-457616e275db
  8. Помогите мне у меня проблема я не могу ничего установить из майкрософт стор

    in Windows 10 Software and Apps
    Помогите мне у меня проблема я не могу ничего установить из майкрософт стор: я знаю только то что у меня в центре обновления виндоус имя wuaserv_bkp https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%82%D0%B5/cd84b761-72ce-48a0-9666-457616e275db
  9. hp pavillion x2 bios issue проблема

    in Windows 10 Gaming
    hp pavillion x2 bios issue проблема: Im have a old HP tablet-notebook , but operating system not found . Im want to fix it re-intall oc , but im cant boot from usb if im change values and set to boot from cd im still cant boot , in boot manager fully empty can help ?!у меня есть ноутбук планшет Hp но...
  10. Проблема в перепрошивке

    in Windows 10 Software and Apps
    Проблема в перепрошивке: Что делать если при перепрошивке до заводских настроек останавливается на 62% и дальше не идет. И причем выключает спустя время экран, хотя спящий режим у меня выключен...