Windows 10: Przejęcie konta microsoft

Discus and support Przejęcie konta microsoft in AntiVirus, Firewalls and System Security to solve the problem; Witam. Dostałem informację na konto Gmail zw moje konto Microsoft zostało shakowane a alias podstawowy został zmieniony. Podczas próby zalogowania na... Discussion in 'AntiVirus, Firewalls and System Security' started by Paweł Świątek, Jun 23, 2022.

  1. Przejęcie konta microsoft


    Witam. Dostałem informację na konto Gmail zw moje konto Microsoft zostało shakowane a alias podstawowy został zmieniony. Podczas próby zalogowania na swoje konto dostaje info ze konto nie istnieje. Jak mogę odzyskać konto. Proszę o pomoc.

    :)
     
    Paweł Świątek, Jun 23, 2022
    #1

  2. La Cie external hard drive

    Thanks for replying but I really don't know more than that it is an external harddrive by La Cie. It is black 11x 7 cms and has a number MS25U 1322101012322zc which meant nothing to La Cie support when I asked them about it.

    John
     
    JohnFarrell1941, Jun 23, 2022
    #2
  3. La Cie external hard drive

    Yes thanks. Check up on La Cie;'s nationality.

    John
     
    JohnFarrell1941, Jun 23, 2022
    #3
  4. Przejęcie konta microsoft

    Edge Search Does Not Permit Change of Region


    I got these suggestions from the Microsoft Community forum.No. 1 worked for me:

    Thank you for posting the query on Microsoft Community. I am glad to assist you on this.
    We have reproduce the issue here and we are able to access non-regional search for google using Microsoft Edge.
    I would suggest you to try the below steps and check if it helps.
    Step 1:
    Clear browsing data option of Microsoft Edge and check if you face the issue. To do so perform the steps below.

    1. Click on the More actions icon next to the feedback icon present on top right corner of the Project Spartan homepage.
    2. Select Settings and click on Choose what to clear.
    3. Check the boxes Browsing history, Cookies and saved website data and Cached data and files and click on Clear.
    Step 2:
    I suggest you to create a new user account and check if the issue occurs.

    1. Go to Settings.
    2. Choose Accounts and then select Family and other users.
    3. Select add someone else on this PC.
    4. Enter a user name and hit next.
    5. Click on Finish.
    6. Sign out from the current Account and Log into the new account.
    Step 3:
    It could also happen because of network issue. I suggest you to try with different network connection and check if it helps.
     
    hurricane51, Jun 23, 2022
    #4
Thema:

Przejęcie konta microsoft

Loading...
  1. Przejęcie konta microsoft - Similar Threads - Przejęcie konta microsoft

  2. KRADZIEŻ KONTA

    in Windows 10 Gaming
    KRADZIEŻ KONTA: witam, zostało skradzione mi konto. Hacker zmienil haslo i maila do weryfikacji. Wysyłałem zgloszenia ale odpowiedzi nadal nie dostałem a zależy mi na szybkim odzyskaniu konta. Troche nie wiem co robic wiec będę wdzeięczny za jakakolwiek pomoc...
  3. KRADZIEŻ KONTA

    in Windows 10 Software and Apps
    KRADZIEŻ KONTA: witam, zostało skradzione mi konto. Hacker zmienil haslo i maila do weryfikacji. Wysyłałem zgloszenia ale odpowiedzi nadal nie dostałem a zależy mi na szybkim odzyskaniu konta. Troche nie wiem co robic wiec będę wdzeięczny za jakakolwiek pomoc...
  4. KRADZIEŻ KONTA

    in AntiVirus, Firewalls and System Security
    KRADZIEŻ KONTA: witam, zostało skradzione mi konto. Hacker zmienil haslo i maila do weryfikacji. Wysyłałem zgloszenia ale odpowiedzi nadal nie dostałem a zależy mi na szybkim odzyskaniu konta. Troche nie wiem co robic wiec będę wdzeięczny za jakakolwiek pomoc...
  5. Nie mogę się wylogować z konta microsoft na laptopie

    in Microsoft Windows 10 Store
    Nie mogę się wylogować z konta microsoft na laptopie: Witam. Nie mogę się wylogować z konta na laptopie z Windowsem 10. Zależy mi na całkowitym usunięciu konta na laptopie. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/nie-mog%C4%99-si%C4%99-wylogowa%C4%87-z-konta/59077f74-bc42-4f1f-84ce-7ad2734812ec
  6. Nie mogę się wylogować z konta microsoft na laptopie

    in Windows 10 Gaming
    Nie mogę się wylogować z konta microsoft na laptopie: Witam. Nie mogę się wylogować z konta na laptopie z Windowsem 10. Zależy mi na całkowitym usunięciu konta na laptopie. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/nie-mog%C4%99-si%C4%99-wylogowa%C4%87-z-konta/59077f74-bc42-4f1f-84ce-7ad2734812ec
  7. Nie mogę się wylogować z konta microsoft na laptopie

    in Windows 10 Software and Apps
    Nie mogę się wylogować z konta microsoft na laptopie: Witam. Nie mogę się wylogować z konta na laptopie z Windowsem 10. Zależy mi na całkowitym usunięciu konta na laptopie. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/nie-mog%C4%99-si%C4%99-wylogowa%C4%87-z-konta/59077f74-bc42-4f1f-84ce-7ad2734812ec
  8. Przy próbie założenia konta Microsoft dla dziecka otrzymuje komunikat : To nie pasuje. Złóż...

    in Windows 10 Software and Apps
    Przy próbie założenia konta Microsoft dla dziecka otrzymuje komunikat : To nie pasuje. Złóż...: Przy próbie założenia konta Microsoft dla dziecka otrzymuje komunikat : To nie pasuje. Złóż ponownie swój podpis lub zaktualizuj swoje imię i nazwisko. Co zrobić ? to się stało przy konfiguracji nowego laptopa, więc teraz nei mogę go do końca skonfigurować i uruchomić.....
  9. kradziez konta

    in AntiVirus, Firewalls and System Security
    kradziez konta: witam dnia 16.08.2022 moje konto microsoft zostało skradzione konto na adres email *** Email address is removed for privacy ***. jedyne jakie slady pozostały po tym koncie to brak zmiany gamertaga gamer tag YAXU20 adres email został zmieniony a potwierdzic ze to konto...
  10. Nie mogę przełączyć konta Windows 10

    in Windows 10 Customization
    Nie mogę przełączyć konta Windows 10: Witam Mam poważny problem, chciałem stworzyć konto gość z ograniczeniem miejsca na dysku. W dysku C dałem 0 możliwości zapisywania plików. Został dysk D na którym zostawiłem 10gb. Konto "gosc" miało służyć tylko dla osób, które przeglądają przeglądarkę. Gdy już wszystko...