Windows 10: Pula mea de eroare

Discus and support Pula mea de eroare in Windows 10 Updates and Activation to solve the problem; Buna ziua, va rog sa rezolvati mizeria asta de "Your license will expire soon". Am windows-ul cumparat asa ca dece Dumnezeul lui ma spameaza cu eroarea... Discussion in 'Windows 10 Updates and Activation' started by Mama mare, Jul 25, 2020.

  1. Mama mare Win User

    Pula mea de eroare


    Buna ziua, va rog sa rezolvati mizeria asta de "Your license will expire soon". Am windows-ul cumparat asa ca dece Dumnezeul lui ma spameaza cu eroarea aia in timpul meciurilor. Asta-i ceva de genul "cumpara windows-ul in mortii tai, mi se rupe ca ai treaba, cumpara-l acum".

    :)
     
    Mama mare, Jul 25, 2020
    #1

  2. Eroare instalare aplicatii

    Salut,

    Am instalat Windows 10 si din Magazin am vrut sa actualizez aplicatiile si sa descarc alte aplicatii. Primesc urmatorul mesaj de eroare: Ceva nu a mers bine. Codul de eroare este 0x80010108 in caz ca aveti nevoie de el.

    Ce pot sa fac pentru a putea instala aplicatiile?

    Multumesc,
     
    CiprianPetrache, Jul 25, 2020
    #2
  3. 0x803F7001 cod eroare

    am un w10 pro trial care nu pot sa-l dezinstalez ca sa pot instala w 10 home cumparat si cu serial number.

    apare 0x803F7001 cod eroare si ma obliga sa cumpar trialul

    Cum sa scap de trial si să instalez w 10 home pe care l-am cumpărat
     
    elenamunteanu, Jul 25, 2020
    #3
  4. Pula mea de eroare

    Eroare de compatibilitate la driverele NVIDIA GeForce

    Bună ziua! Mă confrunt cu o problemă atunci când încerc să actualizez driverele pentru placa video în aplicația GeForce Experience. Se descarcă ultima versiune compatibilă cu placa video, apăs pe 'Custom Instalation' iar, după ce aștept aproximativ
    10 minute îmi arată o eroare ' This NVIDIA graphics driver is not compatible with this version
    of Windows. '. Am Windows 10 Pro, versiunea 1903. Ce ar trebui să fac?
     
    Răzvan Bocîrnea, Jul 25, 2020
    #4
Thema:

Pula mea de eroare

Loading...
  1. Pula mea de eroare - Similar Threads - Pula mea eroare

  2. Cum se poate rezolva o eroare de actualizare software în Windows 10?

    in Windows 10 Gaming
    Cum se poate rezolva o eroare de actualizare software în Windows 10?: Bună ziua! Întâmpin probleme software privind actualizarea unui sistem de operare PC. Eu folosesc sistemul de operare Windows 10. Mie mi-a apărut în aplicația Windows Update în setările laptop-ului meu privind o actualizare software a sistemului de operare Windows 10 privind...
  3. Cum se poate rezolva o eroare de actualizare software în Windows 10?

    in Windows 10 Software and Apps
    Cum se poate rezolva o eroare de actualizare software în Windows 10?: Bună ziua! Întâmpin probleme software privind actualizarea unui sistem de operare PC. Eu folosesc sistemul de operare Windows 10. Mie mi-a apărut în aplicația Windows Update în setările laptop-ului meu privind o actualizare software a sistemului de operare Windows 10 privind...
  4. Cum se poate rezolva o eroare de actualizare software în Windows 10?

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Cum se poate rezolva o eroare de actualizare software în Windows 10?: Bună ziua! Întâmpin probleme software privind actualizarea unui sistem de operare PC. Eu folosesc sistemul de operare Windows 10. Mie mi-a apărut în aplicația Windows Update în setările laptop-ului meu privind o actualizare software a sistemului de operare Windows 10 privind...
  5. Bună, am descarcat un joc și cand am încercat sa il execut îmi aparea o eroare, Eroare...

    in Windows 10 Software and Apps
    Bună, am descarcat un joc și cand am încercat sa il execut îmi aparea o eroare, Eroare...: Bună, am descarcat un joc și cand am încercat sa il execut îmi aparea o eroare, Eroare 0x80010135: Calea prea lungă, ce este de facut ? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/bun%C4%83-am-descarcat-un-joc-%C8%99i-cand-am/b4ad609b-90dd-41ea-8a40-8132f4bbda28
  6. windows 7 pro OA MEA

    in Windows 10 Gaming
    windows 7 pro OA MEA: windows 7 pro OA MEA lisans numaram var. programı nereden indirebilirim? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/windows-7-pro-oa-mea/1b706d23-b776-4fcb-91f6-a461b486aba5
  7. P*la mea de eroare

    in Windows 10 Updates and Activation
    P*la mea de eroare: Buna ziua, va rog sa rezolvati mizeria asta de "Your license will expire soon". Am windows-ul cumparat asa ca dece Dumnezeul lui ma spameaza cu eroarea aia in timpul meciurilor. Asta-i ceva de genul "cumpara windows-ul in mortii tai, mi se rupe ca ai treaba, cumpara-l acum"....
  8. Eroare Direct 3d 9_3

    in Windows 10 Customization
    Eroare Direct 3d 9_3: Cum rezolv eroarea Direct 3d 9_3 https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/eroare-direct-3d-93/3d483a86-94cb-4440-8e80-fde8ce595750
  9. Eroare de compatibilitate la driverele NVIDIA GeForce

    in Windows 10 Drivers and Hardware
    Eroare de compatibilitate la driverele NVIDIA GeForce: Bună ziua! Mă confrunt cu o problemă atunci când încerc să actualizez driverele pentru placa video în aplicația GeForce Experience. Se descarcă ultima versiune compatibilă cu placa video, apăs pe 'Custom Instalation' iar, după ce aștept aproximativ 10 minute îmi arată o...
  10. 0x803F7001 cod eroare

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    0x803F7001 cod eroare: am un w10 pro trial care nu pot sa-l dezinstalez ca sa pot instala w 10 home cumparat si cu serial number. apare 0x803F7001 cod eroare si ma obliga sa cumpar trialul Cum sa scap de trial si să instalez w 10 home pe care l-am cumpărat...