Windows 10: Що робити коли ноутбук не запускається а видає ошибку некоректно запущений нічого з Ютубу...

Discus and support Що робити коли ноутбук не запускається а видає ошибку некоректно запущений нічого з Ютубу... in Windows 10 Installation and Upgrade to solve the problem; Що робити коли ноутбук не запускається а видає ошибку некоректно запущений нічого з Ютубу не допомогло... Discussion in 'Windows 10 Installation and Upgrade' started by Іван Мильо, Apr 23, 2024.

  1. Що робити коли ноутбук не запускається а видає ошибку некоректно запущений нічого з Ютубу...


    Що робити коли ноутбук не запускається а видає ошибку некоректно запущений нічого з Ютубу не допомогло

    :)
     
    Іван Мильо, Apr 23, 2024
    #1
Thema:

Що робити коли ноутбук не запускається а видає ошибку некоректно запущений нічого з Ютубу...

Loading...
  1. Що робити коли ноутбук не запускається а видає ошибку некоректно запущений нічого з Ютубу... - Similar Threads - Що робити коли

  2. Ноутбук не може включитись

    in Windows 10 Gaming
    Ноутбук не може включитись: Ноутбук не може включитись, він ніби хоче але вічно перезавантажується, при тому екран не вмикається. При включенні клавіатура блимає, ніби він починає включатись. Підозрюю що проблема в термопасті.Ноутбук Lenovo ideapad gaming 3 Ryzen 7, Gtx 1650, 250 gb ssd...
  3. Ноутбук не може включитись

    in Windows 10 Software and Apps
    Ноутбук не може включитись: Ноутбук не може включитись, він ніби хоче але вічно перезавантажується, при тому екран не вмикається. При включенні клавіатура блимає, ніби він починає включатись. Підозрюю що проблема в термопасті.Ноутбук Lenovo ideapad gaming 3 Ryzen 7, Gtx 1650, 250 gb ssd...
  4. що робити коли немає доступу до диску перепробував всі варінти нічого не змінилось

    in Windows 10 Drivers and Hardware
    що робити коли немає доступу до диску перепробував всі варінти нічого не змінилось: Шановні,Пишу вам, тому що я стикнувся з проблемою з доступом до диску. Я перепробував всі можливі варіанти, які знайшов в Інтернеті, але нічого не допомогло.Симптоми:Не можу отримати доступ до файлів на диску.Диск не відображається в Провіднику Windows.Система Windows...
  5. Доброго вечора, стається вдруге , всі файли зникають, що робити?

    in Windows 10 Gaming
    Доброго вечора, стається вдруге , всі файли зникають, що робити?: Що робити у такому випадку? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BE/22062e05-f197-47f5-b13d-fb7ada25080f
  6. Доброго вечора, стається вдруге , всі файли зникають, що робити?

    in Windows 10 Software and Apps
    Доброго вечора, стається вдруге , всі файли зникають, що робити?: Що робити у такому випадку? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BE/22062e05-f197-47f5-b13d-fb7ada25080f
  7. Доброго вечора, стається вдруге , всі файли зникають, що робити?

    in AntiVirus, Firewalls and System Security
    Доброго вечора, стається вдруге , всі файли зникають, що робити?: Що робити у такому випадку? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BE/22062e05-f197-47f5-b13d-fb7ada25080f
  8. Не включается ноутбук DELL

    in Windows 10 Gaming
    Не включается ноутбук DELL: Сегодня включив утром ноутбук Dell Inspiron 5576, всё было также как и прежде, я его выключил, через некоторое время мне понадобилось его включить снова и он не включается. Единственное лишь, что при запуске светиться индикатор включения и подсветка клавиатура, вентиляторы не...
  9. Не включается ноутбук DELL

    in Windows 10 Software and Apps
    Не включается ноутбук DELL: Сегодня включив утром ноутбук Dell Inspiron 5576, всё было также как и прежде, я его выключил, через некоторое время мне понадобилось его включить снова и он не включается. Единственное лишь, что при запуске светиться индикатор включения и подсветка клавиатура, вентиляторы не...
  10. Не включается ноутбук DELL

    in Windows 10 Performance & Maintenance
    Не включается ноутбук DELL: Сегодня включив утром ноутбук Dell Inspiron 5576, всё было также как и прежде, я его выключил, через некоторое время мне понадобилось его включить снова и он не включается. Единственное лишь, что при запуске светиться индикатор включения и подсветка клавиатура, вентиляторы не...