Windows 10: Ses takılması ve devamında fps düşmesi.

Discus and support Ses takılması ve devamında fps düşmesi. in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging to solve the problem; Csgo oynarken discorda bir arkadaşım katıldığında sesler takıldı ve fps im 20 lere düştü. ve csgo nun konsolunda bu hata yazıyordu: Xaudio2 Error... Discussion in 'Windows 10 BSOD Crashes and Debugging' started by HAMZAGUNAY1, Oct 24, 2019.

1. Ses takılması ve devamında fps düşmesi.

Csgo oynarken discorda bir arkadaşım katıldığında sesler takıldı ve fps im 20 lere düştü. ve csgo nun konsolunda bu hata yazıyordu: Xaudio2 Error 88880001
    Elapsed time: 0.00 seconds

:)

HAMZAGUNAY1, Oct 24, 2019

2. problém outlooku ve WP7.5

Dobrý den, mám problém s emailovými účty ve WP7.5 a sice po chvíli používání se mi e-maily na místo textu ve standardních znacích začnou posílat v kodech. např. místo slov ´´číslo nabídky´´ se pošle takto: !_-_=C4=8D=C3=ADslo_nab=C3=ADdky. Po smazání účtu
    ze zařízení a opětovném nastavení vše zase chvíli funguje tak jak má. Účet mám na gmailu. Ještě bych chtěl podotknout, že synchronizace kontaktů, kalendářů, poznámek i e-mailů probíhá korektně.

Jakub MüllerWM, Oct 24, 2019
  3. CyrrusV Win User
    hd6950 to hd 6970

ok
    i ve tried everything:with atiflash from dos,winflash.step by step with bios powercolor hd 6970 from the database.
    nothing,doesn´t work.any suggestion????

CyrrusV, Oct 24, 2019
  4. Ses takılması ve devamında fps düşmesi.

Ses kaydet yürüt

bilgisayarıma format attım ve şimdi ses olmadığını gösteriyor ne yapmalıyım

HüseyinÇAKI, Oct 24, 2019
Thema:

Ses takılması ve devamında fps düşmesi.

Loading...
  1. Ses takılması ve devamında fps düşmesi. - Similar Threads - Ses takılması devamında

2. Mikrofonum çalışmıyor ve ses çok boğuk geliyo fakat bu tek kendi bilgisayarımda oluyor

in Windows 10 Drivers and Hardware
    Mikrofonum çalışmıyor ve ses çok boğuk geliyo fakat bu tek kendi bilgisayarımda oluyor: Galaxy Buds 2 kulaklığımın mikrofonunu şimdiye kadar hands-free modu kapatarak kullanıyordum. Çünkü bunu kapatmazsak çok kötü bir ses ortaya çıkıyor. hands-free modunu kullanmazsamda mikrofon çalışmıyo ve kulaklığıma ses gelmiyo....
  3. Garip Ses

in Windows 10 Gaming
    Garip Ses: Oyundayken klavyenin herhangi bir tuşuna basınca bilgisayardan garip bir ses geliyor. Normalde bu ses eski faremin kablosu tam takılı değilken geliyordu ve kablosunu düzeltince ses gidiyordu. Aynısını denedim ancak işe yaramadı daha sonra işletim merkezindeki sorun bulma...
  4. Garip Ses

in Windows 10 Software and Apps
    Garip Ses: Oyundayken klavyenin herhangi bir tuşuna basınca bilgisayardan garip bir ses geliyor. Normalde bu ses eski faremin kablosu tam takılı değilken geliyordu ve kablosunu düzeltince ses gidiyordu. Aynısını denedim ancak işe yaramadı daha sonra işletim merkezindeki sorun bulma...
  5. oyunda iken sol üstte çıkan medya oynatıcısı siyah oluyor ve rakamları, ses seviyesini...

in Windows 10 Gaming
    oyunda iken sol üstte çıkan medya oynatıcısı siyah oluyor ve rakamları, ses seviyesini...: masaüstünde iken normal gözüküyor fakat oyuna girdiğimde ses barı medya oynatıcısı simsiyah gözüküyor. her ne denediysem başaramadım, ne yapmam gerekiyor?...
  6. oyunda iken sol üstte çıkan medya oynatıcısı siyah oluyor ve rakamları, ses seviyesini...

oyunda iken sol üstte çıkan medya oynatıcısı siyah oluyor ve rakamları, ses seviyesini...: masaüstünde iken normal gözüküyor fakat oyuna girdiğimde ses barı medya oynatıcısı simsiyah gözüküyor. her ne denediysem başaramadım, ne yapmam gerekiyor?...
  7. oyunda iken sol üstte çıkan medya oynatıcısı siyah oluyor ve rakamları, ses seviyesini...

in Windows 10 Customization
  8. Ses sorunu ve Aygıt yöneticisinde ses ve video aygıt olmaması

in Windows 10 Gaming
    Ses sorunu ve Aygıt yöneticisinde ses ve video aygıt olmaması: windows güncelledikten sonra ses ve dokunmatik ekran ve kamera gitti ekran çalışıyo fakat dokunmatik çalışmıyo ve yüklü bir ses aygıtı olmadıgını söylüyor bilgisayarı sıfırladım fakat düzelmedi sürücü güncelemek istesem aygıt yöneticisinde yok gizli olan aygıtları göster...
  9. Ses sorunu ve Aygıt yöneticisinde ses ve video aygıt olmaması

Ses sorunu ve Aygıt yöneticisinde ses ve video aygıt olmaması: windows güncelledikten sonra ses ve dokunmatik ekran ve kamera gitti ekran çalışıyo fakat dokunmatik çalışmıyo ve yüklü bir ses aygıtı olmadıgını söylüyor bilgisayarı sıfırladım fakat düzelmedi sürücü güncelemek istesem aygıt yöneticisinde yok gizli olan aygıtları göster...
  10. Ses sorunu ve Aygıt yöneticisinde ses ve video aygıt olmaması

in Windows 10 Drivers and Hardware