Windows 10: Sistemimin yeterli olduğu oyunlarda FPS düşük

Discus and support Sistemimin yeterli olduğu oyunlarda FPS düşük in Windows 10 BSOD Crashes and Debugging to solve the problem; oyunlarda sistemim kaldırmasına rağmen kasma oluyor. Nvidia denetim masasından grafikleri falan düşürdüm. İşlemci performans modunda 3.3GHz ile... Discussion in 'Windows 10 BSOD Crashes and Debugging' started by ÇağdaşSavaş, Apr 13, 2021.

1. Sistemimin yeterli olduğu oyunlarda FPS düşük

oyunlarda sistemim kaldırmasına rağmen kasma oluyor. Nvidia denetim masasından grafikleri falan düşürdüm.

İşlemci performans modunda 3.3GHz ile çalışıyor. oyun oynarken arka planda gereksiz uygulama çalıştırmıyorum.

Ekran kartı ve windows sürekli güncel tutuyorum ve wallpaper bile kullanmıyorum düz siyah.

bilgisayarda oyunlar D diskinde yüklü bunlara rağmen bağzı oyunlar fps düşük.

Örnek olarak Far Cry 3 gibi eski bir oyunda

MSİ GL62M 7RDX kullanıyorum örnek olarak Far Cry 3 oyununda istediği sistem gereksinimleri

işlemci:[COLOR=rgba51, 51, 51, 1] İntel Core i3-530 veya AMD Phenom x2 565[/COLOR]
    [COLOR=rgba51, 51, 51, 1]RAM: 6GB [/COLOR]

[COLOR=rgba51, 51, 51, 1]Ekran Kartı :Nvdia Gtx 480 veya HD 5770 ya da daha iyi bir ekran kartı[/COLOR]
    [COLOR=rgba51, 51, 51, 1]Depolama :15 GB [/COLOR]

[COLOR=rgba51, 51, 51, 1]Kullandığım bilgisayarın özellikleride şunlar[/COLOR]
    İşlemci:İ5-7300HQ 3.3GHz
    RAM:8GB
    Ekran Kartı:GTX 1050 6GB toplam bellek 2GB VRAM
    1 terabyte depolama var 500 C 500 D

Far Cry 3 te düşük ayarlarda bile 60 fps alamıyorum niye düşük fps alıyorum yardım lütfen

FAR CRY 3 ÖRNEK OYUN Sistemimin yeterli olduğu oyunlarda FPS düşük c44ce687-813c-486d-b9e7-512cbd0e395e?upload=true.png Sistemimin yeterli olduğu oyunlarda FPS düşük 1e19faa8-6730-4874-aa05-e0102c2e3a1d?upload=true.png Sistemimin yeterli olduğu oyunlarda FPS düşük 96732c92-a2b1-4be5-a491-7f420d8b7a22?upload=true.png

:)

ÇağdaşSavaş, Apr 13, 2021

2. Do you care about K/D ratio on FPS game?

Do you care about K/D ratio on FPS game? To me, I don't care about K/D ratio because I play for fun not play to care the K/D ratio. I understand that K/D ratio indicates how good or bad you are on FPS game, but who care bunch of numbers and decimals? Like literary people will get furious that their K/D drop .05 .

RubberDucky, Apr 13, 2021
  3. Do you care about K/D ratio on FPS game?

@Jimbo K/D ratio means Kill/Death ratio, how many kills you got compared to how many times you died shown as a ratio starting at 0.00.

FPS in this case means First Person Shooter. It's a game category that includes the likes of Call of Duty, Halo and the Battlefield games.

@RubberDucky K/D ratio doesn't really bother me. Then again, the only game I play that really shows that is GTA V/Online, and usually then I'm just playing with friends. I can definitely see how people in online FPS games might get frustrated, but for me it's all about having fun, not about K/D.

blackroseMD1, Apr 13, 2021
  4. trt740 Win User

Sistemimin yeterli olduğu oyunlarda FPS düşük

Which should I buy or is it a waste of money

k thx ket if you have a cpu stepping guide list it on my thread in overclocking

trt740, Apr 13, 2021
Thema:

Sistemimin yeterli olduğu oyunlarda FPS düşük

Loading...
  1. Sistemimin yeterli olduğu oyunlarda FPS düşük - Similar Threads - Sistemimin yeterli olduğu

2. Fps

in Windows 10 Gaming
    Fps: Seit dem Windows 11 23h2 Update hab ich nur noch 60 fps statt 165 fps die mir zur Verfügung stehen, ich kann keine Spiele mehr vernünftig spielen. Vor dem Update lief alles perfekt danach nicht mehr...
  3. Fps

in Windows 10 Software and Apps
    Fps: Seit dem Windows 11 23h2 Update hab ich nur noch 60 fps statt 165 fps die mir zur Verfügung stehen, ich kann keine Spiele mehr vernünftig spielen. Vor dem Update lief alles perfekt danach nicht mehr...
  4. Joystick düğmeleri bazı oyunlarda çalışmıyor

in Windows 10 Gaming
    Joystick düğmeleri bazı oyunlarda çalışmıyor: Günaydın Bilgisayarımda bir oyun oynuyordum ve joystick çalışıyordu sorun yoktu ama bugün bazı oyunlar yanıt vermiyor Bazı oyunların çalışması beni neden şaşırttı bilmiyorum...
  5. Joystick düğmeleri bazı oyunlarda çalışmıyor

Joystick düğmeleri bazı oyunlarda çalışmıyor: Günaydın Bilgisayarımda bir oyun oynuyordum ve joystick çalışıyordu sorun yoktu ama bugün bazı oyunlar yanıt vermiyor Bazı oyunların çalışması beni neden şaşırttı bilmiyorum...
  6. Düşük FPS Sorunu

in Windows 10 Gaming
    Düşük FPS Sorunu: Merhaba, ben bir süredir oyunlarda düşük fps alıyorum. Bilgisayarım Laptop ve bilgisayarıma format attıktan sonra fps dahada düştü ve birden fazla sorunlarla karşılaştım. Özellikle en çok oynadığım oyunları sizin için link olarak vereceğim.Bahsettiğim oyunları link olarak...
  7. Düşük FPS Sorunu

Düşük FPS Sorunu: Merhaba, ben bir süredir oyunlarda düşük fps alıyorum. Bilgisayarım Laptop ve bilgisayarıma format attıktan sonra fps dahada düştü ve birden fazla sorunlarla karşılaştım. Özellikle en çok oynadığım oyunları sizin için link olarak vereceğim.Bahsettiğim oyunları link olarak...
  8. Fps

in Windows 10 Gaming
    Fps: Fps dropped when using windows 11 and Bluetooth controller also series x control disconnects when playing games and using Bluetooth https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/fps/1f59cae7-746f-4333-9b9b-f5058542042b
  9. Fps

Fps: Fps dropped when using windows 11 and Bluetooth controller also series x control disconnects when playing games and using Bluetooth https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/fps/1f59cae7-746f-4333-9b9b-f5058542042b
  10. fps

in Windows 10 Gaming
    fps: is it possible to increase the fps for fortnite on my laptop(not for xbox) https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/games_windows_10/fps/5e0c5e90-ceaa-4413-93ca-c7ffb280f80d