Windows 10: Τι να κάνω;;!!

Discus and support Τι να κάνω;;!! in Windows Hello & Lockscreen to solve the problem; Έκανα τον υπολογιστή μου διαγνωστική εκκίνηση και τώρα δεν με αφήνει να μπω στο λογαριασμό χρήστη μου και μου βγάζει το μήνυμα: «Κάτι συμβαίνει και το... Discussion in 'Windows Hello & Lockscreen' started by Ntanos Xristoforos, May 19, 2023.

  1. Τι να κάνω;;!!


    Έκανα τον υπολογιστή μου διαγνωστική εκκίνηση και τώρα δεν με αφήνει να μπω στο λογαριασμό χρήστη μου και μου βγάζει το μήνυμα: «Κάτι συμβαίνει και το PIN σας δεν είναι διαθέσιμο. Κάντε κλικ για να ρυθμίσετε ξανά το PIN σας». Όταν πάταω όμως τίποτα δεν γίνεται. Επιπλέων πάω στην αντιμετώπιση προβλημάτων Troubleshoot όμως δεν θυμάμαι τον κωδικό του λογαριασμού και δεν μπορώ να κάνω ούτε επαναφορά τον υπολογιστή μου. Τι να κάνω για να μην χάσω τα αρχεία μου και να κάνω τον υπολογιστή μου να λειτουργεί κανονικά ;;;;;

    :)
     
    Ntanos Xristoforos, May 19, 2023
    #1
Thema:

Τι να κάνω;;!!

Loading...
  1. Τι να κάνω;;!! - Similar Threads - Τι να κάνω

  2. χρειάζομαι βοήθεια στο πως να ενεργοποιήσω το Winre Windows Recovery Inveroment όταν...

    in Windows 10 Software and Apps
    χρειάζομαι βοήθεια στο πως να ενεργοποιήσω το Winre Windows Recovery Inveroment όταν...: Εδώ κάποιες σημαντικές πληροφορίες σχετικά με το θέμα μου https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/%CF%87%CF%81%CE%B5%CE%B9%CE%AC%CE%B6%CE%BF%CE%BC/bf15e8ba-4aa5-4bc5-86af-aafbadb6f038
  3. Τι να κάνω;;!!

    in Windows 10 Software and Apps
    Τι να κάνω;;!!: Έκανα τον υπολογιστή μου διαγνωστική εκκίνηση και τώρα δεν με αφήνει να μπω στο λογαριασμό χρήστη μου και μου βγάζει το μήνυμα: «Κάτι συμβαίνει και το PIN σας δεν είναι διαθέσιμο. Κάντε κλικ για να ρυθμίσετε ξανά το PIN σας». Όταν πάταω όμως τίποτα δεν γίνεται. Επιπλέων πάω...
  4. Τι να κάνω;;!!

    in Windows 10 Gaming
    Τι να κάνω;;!!: Έκανα τον υπολογιστή μου διαγνωστική εκκίνηση και τώρα δεν με αφήνει να μπω στο λογαριασμό χρήστη μου και μου βγάζει το μήνυμα: «Κάτι συμβαίνει και το PIN σας δεν είναι διαθέσιμο. Κάντε κλικ για να ρυθμίσετε ξανά το PIN σας». Όταν πάταω όμως τίποτα δεν γίνεται. Επιπλέων πάω...
  5. Δεν μπορώ να δω τις φωτογραφίες μου.

    in Windows 10 Gaming
    Δεν μπορώ να δω τις φωτογραφίες μου.: Δεν μπορώ να δω τις φωτογραφίες μου. Ενώ κάνω κλικ πάνω στο πλαίσιο photo, εμφανίζεται μαύρη οθόνη και δεν δείχνει τίποτα ούτε στα άλμπουμ ούτε στην κατάταξη πρόσφατες....
  6. Δεν μπορώ να δω τις φωτογραφίες μου.

    in Windows 10 Software and Apps
    Δεν μπορώ να δω τις φωτογραφίες μου.: Δεν μπορώ να δω τις φωτογραφίες μου. Ενώ κάνω κλικ πάνω στο πλαίσιο photo, εμφανίζεται μαύρη οθόνη και δεν δείχνει τίποτα ούτε στα άλμπουμ ούτε στην κατάταξη πρόσφατες....
  7. Πώς μπορώ να βάλω το google play store στα windows 11

    in Windows 10 Gaming
    Πώς μπορώ να βάλω το google play store στα windows 11: Μπορείτε να μου πείτε μια εύκολη μέθοδος για να γίνει αυτό?????? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/%CF%80%CF%8E%CF%82-%CE%BC%CF%80%CE%BF%CF%81%CF%8E/9a8059bb-d89d-4b4d-8c8f-aae655682098
  8. Πώς μπορώ να βάλω το google play store στα windows 11

    in Windows 10 Software and Apps
    Πώς μπορώ να βάλω το google play store στα windows 11: Μπορείτε να μου πείτε μια εύκολη μέθοδος για να γίνει αυτό?????? https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/%CF%80%CF%8E%CF%82-%CE%BC%CF%80%CE%BF%CF%81%CF%8E/9a8059bb-d89d-4b4d-8c8f-aae655682098
  9. Eίχα αγόρασει το Minecraft for Windows 10 αλλά μου λέει οτι πρέπει να το ξαναγοράσω για να...

    in Windows 10 Gaming
    Eίχα αγόρασει το Minecraft for Windows 10 αλλά μου λέει οτι πρέπει να το ξαναγοράσω για να...: Eίχα αγοράσει το Minecraft for Windows 10 τo Starter Collection και προσπάθησα να μπω στο RTX Beta program μέσω του Xbox Insider Hub αλλά ο υπολογιστής μου δεν μπορεί να το τρέξει και προσπάθησα να βγω από το Beta program και μετά προσπάθησα να το κάνω reinstall και μου λέει...
  10. θέλω να κατεβάσω τα wi 10 και να κάνω ενεργοποίηση με ψηφιακή άδεια

    in User Accounts and Family Safety
    θέλω να κατεβάσω τα wi 10 και να κάνω ενεργοποίηση με ψηφιακή άδεια: θέλω να κατεβάσω τα wi 10 και να κάνω ενεργοποίηση με ψηφιακή άδεια https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/%CE%B8%CE%AD%CE%BB%CF%89-%CE%BD%CE%B1/3a15bb8d-6439-4d56-a33a-0d17054873f1"