Windows 10: وارد کردن رمز عبور سرور در کنترل حساب کاربری در ویندوز 10 امکان پذیر نیست

Discus and support وارد کردن رمز عبور سرور در کنترل حساب کاربری در ویندوز 10 امکان پذیر نیست in AntiVirus, Firewalls and System Security to solve the problem; وارد کردن رمز عبور سرور در کنترل حساب کاربری در ویندوز 10 امکان پذیر نیست... Discussion in 'AntiVirus, Firewalls and System Security' started by shagharhamati, Oct 3, 2019.

1. وارد کردن رمز عبور سرور در کنترل حساب کاربری در ویندوز 10 امکان پذیر نیست

وارد کردن رمز عبور سرور در کنترل حساب کاربری در ویندوز 10 امکان پذیر نیست

:)

shagharhamati, Oct 3, 2019
  2. Monk.e83 Win User

Unlocked Realtek HD Audio Drivers Windows 7 & 8 (With Dolby Digital Live and DTS Interactive)

DTS supported natively by Windows 8/8.1 and it should work on windows 10 too just DDL require to unlock your driver .

Monk.e83, Oct 3, 2019
  3. Ahhzz Win User
    Windows 10 Tweaks

Pressing “Windows+Pause Break” (it’s up there next to scroll lock) opens the “System” Window.

Windows 10: In the new version of Windows, Explorer has a section called Quick Access. This includes your frequent folders and recent files. Explorer defaults to opening this page when you open a new window. If you’d rather open the usual This PC, with links to your drives and library folders, follow these steps:

• Open a new Explorer window.
    • Click View in the ribbon.
    • Click Options.
    • Under General, next to “Open File Explorer to:” choose “This PC.”
    • Click OK

credit to Lifehacker.

Ahhzz, Oct 3, 2019
  4. entropy13 Win User

Good enough?

Look at sig for list. *Wink وارد کردن رمز عبور سرور در کنترل حساب کاربری در ویندوز 10 امکان پذیر نیست ;)

How about the CPU cooler though? Any suggestions? I'll be getting these within the next 10-12 hours.

entropy13, Oct 3, 2019
Thema:

Loading...
  1. وارد کردن رمز عبور سرور در کنترل حساب کاربری در ویندوز 10 امکان پذیر نیست - Similar Threads - وارد کردن رمز

2. چطوری می تونم در ویندوز 10 از قابلیت های مایکروسافت کوپایلوت استفاده کنم

in Cortana
    چطوری می تونم در ویندوز 10 از قابلیت های مایکروسافت کوپایلوت استفاده کنم: چطوری می تونم در ویندوز 10 از قابلیت های مایکروسافت کوپایلوت در در مقاله با این لینک آماده استفاده کنم ؟البته من در مورد کوپایلوت ویندوز 10 دسته بندی پیدا نکردم و مجبور شدم اینجا سئوال مطرح کنم ممنونم که کمک می کنید....
  3. چطوری می تونم در ویندوز 10 از قابلیت های مایکروسافت کوپایلوت استفاده کنم

in Windows 10 Gaming
    چطوری می تونم در ویندوز 10 از قابلیت های مایکروسافت کوپایلوت استفاده کنم: چطوری می تونم در ویندوز 10 از قابلیت های مایکروسافت کوپایلوت در در مقاله با این لینک آماده استفاده کنم ؟البته من در مورد کوپایلوت ویندوز 10 دسته بندی پیدا نکردم و مجبور شدم اینجا سئوال مطرح کنم ممنونم که کمک می کنید....
  4. چطوری می تونم در ویندوز 10 از قابلیت های مایکروسافت کوپایلوت استفاده کنم

in Windows 10 Software and Apps
  5. آموزش سه تار و آموزش سنتور در وب سایت نت به نت؟

in Windows 10 Gaming
    آموزش سه تار و آموزش سنتور در وب سایت نت به نت؟: وب سایت نت به نت به عنوان مرجع کامل آموزش موسیقی آنلاین کشور کلیه ی پکیج های آموزش سه تار و سنتور و تنبک و تار خود را با نازل ترین قیمت روانه بازار کرده است. فرصت را از دست ندهید.آموزش سه تارآموزش سنتور...
  6. آموزش سه تار و آموزش سنتور در وب سایت نت به نت؟

in Windows 10 Software and Apps
    آموزش سه تار و آموزش سنتور در وب سایت نت به نت؟: وب سایت نت به نت به عنوان مرجع کامل آموزش موسیقی آنلاین کشور کلیه ی پکیج های آموزش سه تار و سنتور و تنبک و تار خود را با نازل ترین قیمت روانه بازار کرده است. فرصت را از دست ندهید.آموزش سه تارآموزش سنتور...
  7. ویندوز 11

in Windows 10 Gaming
    ویندوز 11: ویندوز 11 با بهره‌گیری از تجربه‌های کاربران برای تقویت و الهام بخشیدن به خلاقیت طراحی شده است و سعی شده است در طراحی این ویندوز همه چیز ساده باشند. از دکمه start در نوار منو و نوار وظیفه تا هر فونت و نماد دیگر، همه چیز عمداً برای کنترل بیشتر افراد و ایجاد آرامش و راحتی طراحی...
  8. دریافت کمک در مورد خطاهای فعال سازی Windows10

in Windows 10 Customization
    دریافت کمک در مورد خطاهای فعال سازی Windows10: برای کمک به پیدا کردن کلید محصول خود، برای عیب یابی و اطلاعات دیگر در مورد به روز رسان ویندوز 10عیب یابی مشکلات به روز رسانی ویندوز. https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA/cc12db01-e90b-4233-8859-7819b492794b
  9. کند شدن ویندوز در بازی ماینکرافت

in AntiVirus, Firewalls and System Security
    کند شدن ویندوز در بازی ماینکرافت: سلام دوستان من داخل بازی ماینکرافت داخل سید هیروبراین رفتم و دیدم ماین کرافتم هنگ میکنه و روی آنتی ویروس 360 علامت قرمز میاد من اسکن کردم ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد کمک میکنید من از tلانچر استفاده می کنم...
  10. پسوورد ویندوز 10

in AntiVirus, Firewalls and System Security
    پسوورد ویندوز 10: سلام من دیروز ویندوز خود را آپدیت وبعد از اپدیت ریستارت شد و بعد از ریستارت رمز عبور را که میزدم اخطار میداد که رمز عبور نادرست است.هیچ گزینه مانند ریستارت پسوورد وجود نداشت لطفا کمک کنید ممنون....