Windows 10: vreau sa stiu daca se lucreaza sau va incepe lucrul la jocul Freelancer 2 i-mi place mult...

Discus and support vreau sa stiu daca se lucreaza sau va incepe lucrul la jocul Freelancer 2 i-mi place mult... in Microsoft Windows 10 Store to solve the problem; vreau sa stiu daca se lucreaza sau va incepe lucrul la jocul Freelancer 2 i-mi place mult si as vrea si pt windows 10.... Discussion in 'Microsoft Windows 10 Store' started by NICUDANIEL, Feb 3, 2019.

  1. vreau sa stiu daca se lucreaza sau va incepe lucrul la jocul Freelancer 2 i-mi place mult...


    vreau sa stiu daca se lucreaza sau va incepe lucrul la jocul Freelancer 2 i-mi place mult si as vrea si pt windows 10.

    :)
     
    NICUDANIEL, Feb 3, 2019
    #1

  2. Eroare windows / Se blocheaza telefonul si isi da reboot singur...Se intampla foarte des

    Salut !

    Am si eu o problema daca puteti sa ma ajutati...Mi-am luat acum circa 2 luni si ceva Microsoft Lumnia 550 , are windows 10 instalat pe el ...

    Nu stiu ce problema ar putea avea dar m-am plictisit deja de aceasta eroare sau ce ar avea el ( PS : Am dat si " Revenire la setarile din fabrica " am crezut ca o sa poata se rezolve dar tot asa e )...Cand dau sa deblochez telefonul mi se blocheaza ecranul
    , se blocheaza, nu mai raspunde la nici o comanda si isi da reboot singur...L-as schimba dar de foarte mult timp am fost obisnuit cu modul de operare windows si nu vreau sa il schimb...

    Daca puteti sa imi dati o solutie sa rezolv aceasta problema...M-am plictisit cand tot dau sa il deblochez si sa astept sa isi dea reboot singur ... Mi s-a intamplat sa isi dea de doua ori la rand...Deci mai spun odata...Telefonu merge perfect , dar cand
    dau sa il deblochez in majoritatea timpului se blocheaza...

    Va rog daca aveti vreo solutie sa ma ajutati !!!
     
    CiprianPrisacaru, Feb 3, 2019
    #2
  3. Windows 7 startup repair loop

     
    OleaCibotari, Feb 3, 2019
    #3
  4. petrevlc Win User

    vreau sa stiu daca se lucreaza sau va incepe lucrul la jocul Freelancer 2 i-mi place mult...

    Dezinstalarea aplicatiei uTorrent din PC.Zig Zag nu raspunde la subiect- Imi pare rau dar nu s-a citit textul

    Am windows 10 .Am instalat softul uTorrent , a functionat bine.Locatia in care s-a instalat este C\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent. Acum vreau sa dezinstalez uTorrent.Am procedat normal: din ;Programe si caracteristici; am selectat uTorrent si am
    dat click pe dezinstalare.Apare o notificare care imi zice ;Nu aveti permisiuni de acces suficiente pentru a dezinstala uTorrent.Consultati administratorul de sistem;. PC-ul are un singur user administrator .Am verificat in ;propritati uTorrent unde toate
    permisiunele administratorelui sunt bifate. Am verificat daca dezinstalarea functioneaza la alte aplicatii si, da functioneaza. Nu stiu ce sa mai fac! Va rog dati-mi o idee ,o solutie .Va multumesc,toate cele bune! Velicu P.
     
    petrevlc, Feb 3, 2019
    #4
Thema:

vreau sa stiu daca se lucreaza sau va incepe lucrul la jocul Freelancer 2 i-mi place mult...

Loading...
  1. vreau sa stiu daca se lucreaza sau va incepe lucrul la jocul Freelancer 2 i-mi place mult... - Similar Threads - vreau stiu daca

  2. La pantalla se congela cada 2 segundos

    in Windows 10 Gaming
    La pantalla se congela cada 2 segundos: Hola, tengo un procesador AMD A6 5500, 12Gb de RAM y un Disco duro mecánico de 500Gb, el problema es que mi pantalla se congela cada dos segundos, el problema proviene de los drivers de AMD, ya que en versiones inferiores funciona "bien", debido a que en ocasiones tengo...
  3. La pantalla se congela cada 2 segundos

    in Windows 10 Software and Apps
    La pantalla se congela cada 2 segundos: Hola, tengo un procesador AMD A6 5500, 12Gb de RAM y un Disco duro mecánico de 500Gb, el problema es que mi pantalla se congela cada dos segundos, el problema proviene de los drivers de AMD, ya que en versiones inferiores funciona "bien", debido a que en ocasiones tengo...
  4. Mi pc cuando se apaga inesperadamente se le va el internet

    in Windows 10 Gaming
    Mi pc cuando se apaga inesperadamente se le va el internet: Mi pc cuando se apaga inesperadamente se le va el Internet se queda en identificando ocurre cuando se va la luz o se reinicia el router, quisiera saber por que se da este problema y como puedo solucionarloMuchas gracias por su atención...
  5. Mi pc cuando se apaga inesperadamente se le va el internet

    in Windows 10 Software and Apps
    Mi pc cuando se apaga inesperadamente se le va el internet: Mi pc cuando se apaga inesperadamente se le va el Internet se queda en identificando ocurre cuando se va la luz o se reinicia el router, quisiera saber por que se da este problema y como puedo solucionarloMuchas gracias por su atención...
  6. Mi pc cuando se apaga inesperadamente se le va el internet

    in Windows 10 Network and Sharing
    Mi pc cuando se apaga inesperadamente se le va el internet: Mi pc cuando se apaga inesperadamente se le va el Internet se queda en identificando ocurre cuando se va la luz o se reinicia el router, quisiera saber por que se da este problema y como puedo solucionarloMuchas gracias por su atención...
  7. no se encuentra la cámara

    in Windows 10 Software and Apps
    no se encuentra la cámara: Código de error 0xa00f4244 https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/no-se-encuentra-la-c%C3%A1mara/f920d638-f105-4d2b-b27a-ddaf230376dc
  8. Salut ! Am Lenovo yoga gen2 si vreau sa ma conectez la internet cu ajutorul unei cartele...

    in Windows 10 Gaming
    Salut ! Am Lenovo yoga gen2 si vreau sa ma conectez la internet cu ajutorul unei cartele...: Salut ! Am Lenovo yoga gen2 si vreau sa ma conectez la internet cu ajutorul unei cartele sim , deoarece am vazut ca laptopul are slot pentru sim . cum pot face acest lucru ? 20JES41600...
  9. Mi netbook se conecta a otras redes pero no a la de casa

    in Windows 10 Gaming
    Mi netbook se conecta a otras redes pero no a la de casa: Este problema comenzó a ocurrir hace unas semanas, sin un motivo aparente. Al intentar conectarme a la red de Wifi de mi casa en mi netbook me dice "No es posible conectarse a esta red" o me conecta a la red pero sin Internet. Aunque trate desconectandome y conectandome de...
  10. Mi laptop se queda cargando en la pantalla de bienvenido

    in Windows Hello & Lockscreen
    Mi laptop se queda cargando en la pantalla de bienvenido: Hoy cuando encendí mi laptop me di cuenta que estaba muy lenta asi que la reinicie pero demoro un montón de tiempo, luego cuando cargo la pantalla de bloqueo puse mi contraseña y se queda cargando donde dice "bienvenido". Volvi a reiniciarla para ver si se solucionaba pero...