Windows 10: Vypínání pc při startu

Discus and support Vypínání pc při startu in Windows 10 Gaming to solve the problem; Zdravím, nedávno jsem si dostavěl svůj stolní PC a dneska ráno mi házelo z ničeho nic DRAM led červené svetelko, což mělo následek černé obrazovky a... Discussion in 'Windows 10 Gaming' started by Maximilliancz, Jun 25, 2022.

  1. Vypínání pc při startu


    Zdravím, nedávno jsem si dostavěl svůj stolní PC a dneska ráno mi házelo z ničeho nic DRAM led červené svetelko, což mělo následek černé obrazovky a běžícího pc, zkoušel jsem to opravit tak 3 hodiny a poslední co jsem zkusil bylo vyndat procesor a dát ho zpátky, to sice fungovalo ale nastal další problém, počítač se při bootování vypne, jde slyšet jak v něm začínají větráky zrychlovat a náhle se vypne. Mám celkem podezření na Zdroj 500W Maxpower ale ten včera šlapal jako nový. Mám windows 10 home na Adata SSD, procesor AMD A10-5800K, grafika msi gtx 1050ti, ramky 18gb HyperX Fury, a základní d

    :)
     
    Maximilliancz, Jun 25, 2022
    #1

  2. Home Theater Projector w/ DIY Screen

    he he bÃ*i nÃ*y hay up lên nÃ*o
     
    duongducuptin121, Jun 25, 2022
    #2
  3. gravel84 Win User
    E7 - MFE and Nordic Letters problem

    Hi,



    Our comppany is having problems with emails sent from E7 that have nordic letters in them.



    We use MFE and the emails with nordic letters (Å, Ö and Ä) look like this when sent:





    miltä nämä ajat näyttävät sinulle? Minulle sopivat molemmat sinänsä **bleep** mieluummin tuo tiistai kun tulen sunnuntaina myöhään illalla työreissulta.


    miltä nämä ajat näyttävät sinulle? Minulle sopivat molemmat sinänsä **bleep** mieluummin tuo tiistai kun tulen sunnuntaina myöhään illalla työreissulta.



    This is a very big problem for us and should be fixed ASAP because many of our users work in the field and use their devices for email.



    Regards,



    Kalle Oksanen
     
    gravel84, Jun 25, 2022
    #3
  4. RealNeil Win User

    Vypínání pc při startu

    Advice needed on build for a teenager's first custom PC

    Good list.
     
    RealNeil, Jun 25, 2022
    #4
Thema:

Vypínání pc při startu

Loading...
  1. Vypínání pc při startu - Similar Threads - Vypínání při startu

  2. Chyba 0x800704cf při přihlášení do Microsoft store a Minecraft launcher

    in Microsoft Windows 10 Store
    Chyba 0x800704cf při přihlášení do Microsoft store a Minecraft launcher: Mám podobný problém jako tito...
  3. Chyba 0x800704cf při přihlášení do Microsoft store a Minecraft launcher

    in Windows 10 Gaming
    Chyba 0x800704cf při přihlášení do Microsoft store a Minecraft launcher: Mám podobný problém jako tito...
  4. Chyba 0x800704cf při přihlášení do Microsoft store a Minecraft launcher

    in Windows 10 Software and Apps
    Chyba 0x800704cf při přihlášení do Microsoft store a Minecraft launcher: Mám podobný problém jako tito...
  5. vypínání pc při bootování do windowsů

    in Windows 10 Gaming
    vypínání pc při bootování do windowsů: Zdravím, nedávno jsem si dostavěl svůj stolní PC a dneska ráno mi házelo z ničeho nic DRAM led červené svetelko, což mělo následek černé obrazovky a běžícího pc, zkoušel jsem to opravit tak 3 hodiny a poslední co jsem zkusil bylo vyndat procesor a dát ho zpátky, to sice...
  6. vypínání pc při bootování do windowsů

    in Windows 10 Software and Apps
    vypínání pc při bootování do windowsů: Zdravím, nedávno jsem si dostavěl svůj stolní PC a dneska ráno mi házelo z ničeho nic DRAM led červené svetelko, což mělo následek černé obrazovky a běžícího pc, zkoušel jsem to opravit tak 3 hodiny a poslední co jsem zkusil bylo vyndat procesor a dát ho zpátky, to sice...
  7. vypínání pc při bootování do windowsů

    in Windows 10 Drivers and Hardware
    vypínání pc při bootování do windowsů: Zdravím, nedávno jsem si dostavěl svůj stolní PC a dneska ráno mi házelo z ničeho nic DRAM led červené svetelko, což mělo následek černé obrazovky a běžícího pc, zkoušel jsem to opravit tak 3 hodiny a poslední co jsem zkusil bylo vyndat procesor a dát ho zpátky, to sice...
  8. Vypínání pc při startu

    in Windows 10 Software and Apps
    Vypínání pc při startu: Zdravím, nedávno jsem si dostavěl svůj stolní PC a dneska ráno mi házelo z ničeho nic DRAM led červené svetelko, což mělo následek černé obrazovky a běžícího pc, zkoušel jsem to opravit tak 3 hodiny a poslední co jsem zkusil bylo vyndat procesor a dát ho zpátky, to sice...
  9. Vypínání pc při startu

    in Windows 10 Drivers and Hardware
    Vypínání pc při startu: Zdravím, nedávno jsem si dostavěl svůj stolní PC a dneska ráno mi házelo z ničeho nic DRAM led červené svetelko, což mělo následek černé obrazovky a běžícího pc, zkoušel jsem to opravit tak 3 hodiny a poslední co jsem zkusil bylo vyndat procesor a dát ho zpátky, to sice...
  10. Chyba při načtení systému windows 10

    in Windows 10 Installation and Upgrade
    Chyba při načtení systému windows 10: Dobrý den, Dnes jsem zapnul počítač, po přihlášení do windows se mi objeví modrá stránka system_thread_exception_Not_handled dále hláška že byla odebrána nějaká aktualizace a ve smyčce se restartuje do nekonečna podařilo se mi obnovit z bodu obnovení z minulého týdne,...